Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[BIZNES] Vanilla Unicorn


ECPU Byczol

Rekomendowane odpowiedzi

  l6F1rog.png

oAPNgp6.png

WL3C9Fv.png

ODPYEsZ.png

Pp1t55c.png

OOC: 

Spoiler

Cześć, pewnie większość osób mnie nie zna, a Ci co już zdążyli poznać to na pewno mają ze mną wspomnienia z samych dobrych akcji IC. Na scenie roleplay siedzę już z 7 lat - teraz działam na vibe z uwagi na to, że V oferuje dużo więcej niż SA i nadszedł w końcu czas przesiadki na nowszą wersje gry.

Vanilla Unicorn była już przeze mnie prowadzona w ostatnim czasie - na dodatek uważam, że poziom rozgrywki który oferowałem był dla graczy bardzo zachęcający do gry przy naszym biznesie.
Osoby które mi pomagały, są chętne do tego bym dalej kontynuował prowadzenie tego klubu i byśmy wspólnymi siłami zdobywali pierwsze miejsce w rankingu klubów ze striptizem w Los Santos.
Na nasze nieszczęście wynikła taka sytuacja, że lokal zakupiła i oddała w moje ręce osoba, która na serwerze nie grała fair-play. Z tej racji chciałbym teraz już na świeżo wystartować z własną edycją jednorożca. W planach mam prowadzić to tak, jak robiłem to do tej pory, ale na dodatek wprowadzić dużo nowości i imprez, które na pewno skupią na sobie uwagę wielu chętnych.
Liczę na to, że ta aplikacja jest wystarczająca do tego, bym dalej mógł rozkręcać ten biznes i napędzać graczom rozgrywkę na wysokim poziomie, pozdrawiam.

 

Edytowane przez wi_T_ek
Oezu, JamaTo_, Vitolo i 34 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się to prezentuje, oprawa graficzna oraz tekst nie gryzą w oczy; wszystko jest wykonane estetycznie oraz skromnie, wielki props 🙂 

Nie ma zasad w naszych blokach, blizny krzyczą bym biegł

Narkotyki gonią młodych, oni gonią je też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzona osoba na stanowisku, fajnie się do tej pory sprawdzało w formie jakiej było prowadzone. Trzymali spoko poziom, nowi gracze też mogli się nauczyć przy nich gry ze względu na podejście witka, moim zdaniem powinien być akcept, pozdrawiam

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda, jazda

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin