Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Nate Torres


ECPU Byczol

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png
 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Nate Torres to trzydziestotrzyletni mężczyzna urodzony w Liberty City na dzielnicy Acter, od lat powiązany ze społecznością OMGs, obecnie President The Lost MC. Aktywny członek Domino Fighting & Fitness, jeden z trenerów w klubie. Od piętnastu lat powiązany ze sportem, wychowywany w szemranym społeczeństwie. Od 2009 roku zawodnik BJJ, wpisany w bazę danych jako zawodnik w największej federacji Brazylijskiego Jiu Jitsu na świecie - IBBJF. W 2012 roku zaczął swoją przygodę, tocząc kilka pojedynków w zawodowych klatkach w formule MMA. Trzykrotny mistrz świata w kategorii brązowych pasów, zdobywca pucharu World Cup, ośmiokrotny zdobywca tytułu Mistrza Stanów Zjednoczonych w kategorii brązowych pasów. Od niedawna Torres może chwalić się się tytułem Mistrza kategorii ultraciężkiej, powyżej stu kilogramów na tegorocznych zawodach European Jiu Jitsu 2022 w kategorii czarnych pasów, reprezentował on w tamtym momencie klub Domino Fighting & Fitness. Organizator największego seminarium sportowej o tematyce grapplingowej w Los Santos, wydarzenie to odbyło się 30.01.2022 we wcześniej wspomnianym klubie. Podczas tego wydarzenia zostały rozdane nominacje dla takich popularnych nazwisk jak Micheal i Tomas Domino, Oliver Morales, James Thomson. Od 14.01.2022 posiadacz czarnego pasa spod rąk Curtisa Ertela, słynnego trenera Brazylian Jiu Jitsu z Liberty City.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Social Media:

Lifeinvader (Nate Torres)

Przynależność:

Domino Fighting & Fitness

The Lost MC | Chapter Los Santos

Wzmianki:

013. Pierwsza gala Ranger Street Fight. Innowacyjna formuła, czy marna bijatyka amatorów?

I SAS Masters of The Cage I Reportaż po pierwszej wygranej Jamesa Thomsona!

Seminarium BJJ

MMA Record:

5-1-0

BJJ Record:

18-5-0

Spoiler

Cześć! - Po lekkim odżywieniu wszystkich projektów powiązanych ze sportem na serwisie, a szczególnie z MMA postanowiłem wystawić temat mojej postaci na której od pół roku prowadzę wątki związane z BJJ i MMA. W obecnej chwili planuję oficjalnie zgarnąć kilku zawodników spod federacji RSF należącej do mojego znajomego Wysox4 i prowadzić ich po największe trofea, reprezentując Domino & Fighting. Moja postać posiada już spore podłoże fabularne, miałem okazję organizować kilka wydarzeń sportowych takie jak Seminaria, kto siedzi w temacie na pewno dobrze zna moją postać. Mam nadzieję że MMA odżyje tak jak za czasów VFF i znowu ten sektor będzie uzupełniony po brzegi zawodnikami, klubami i innymi duperelami związaną z tą całą otoczką - Widzimy się w grze!

Imię i nazwisko postaci: Nate Torres
Numer konta postaci: 4190616733


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie tego co dotychczas działo się w świecie Torresa
 

  • Pod koniec grudnia podjął współpracy z topowym klubem sportowym - Domino Fighting & Fitness prowadząc treningi MMA i BJJ dla grup początkujących, a z czasem grupy zawodniczej VFF.
  • Wraz z braćmi Domino został organizatorem największego seminarium sportowego które odbyło się czternastego stycznia, podczas tego wydarzenia spora grupa zawodników VFF otrzymała
  • nominacje na wyższe pasy BJJ po znakomitych wynikach w federacji. Podczas tego wydarzenia Torres został nominowany na mistrzowski stopień przez swojego trenera Curtis Ertela
  • Zawodnicy którzy trenują pod okiem Torresa, to między innymi; Tomas i Micheal Domino, Oliver Morales czy słynny właściciel federacji RSF - James Thompson. 
  • Drugiego marca wyleciał do Europy, reprezentując klub Domino na tegorocznych zawodach European Jiu Jitsu 2022 - debiutował w kategorii czarnych pasów, startując w kategorii ultraciężkiej (+100kg), zajął pierwsze miejsce, poddając swoich zawodników zaawansowanymi technikami.
  • Miał okazję stać się właścicielem Vanillia Unicorn na początku roku, mówi się że zostanie nim znowu.
  • Utożsamia się z klubem motocyklowym The Lost MC na każdym możliwym stopniu, na każdej imprezie sportowej reprezentuje barwy klubowe.
  • Od połowy kwietnia stał się Presidentem klubu The Lost MC.
  • Podczas pierwszej gali RSF pod koniec wydarzenia miał okazję przepowiedzieć kilka słów w klatce, opowiadając o swoich przeżyciach ze sportem i zachęcając wszystkich do uprawiania MMA i BJJ.
  • Jego podopieczni zaliczają genialne wyniki na galach UFC, VFF, RSF - na pierwszej gali RSF zwycięzcą finału został jego podopieczny z klubu Tommy Seevers, również aktywny członek The Lost MC.
  • Przygotowuje swoich podopiecznych do startu na drugiej edycji gali RSF.

Zrzut_ekranu_1418.png

Zrzut_ekranu_1429.png

sngine_8ead75c34750bbd21dcd2be7c70c2c5a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin