Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] Rockefeller's Law Office


0mercy

Rekomendowane odpowiedzi

**Rockefeller's Law Office wygrywa batalię sądową z spółką Chocoa i uzyskuje dla swojego klienta $200.000 odszkodowania za zaniechanie obowiązków wynikających z kontraktu. Kancelaria broni dobrego imienia Blake Rawlings (@Necro)**
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

**To kancelaria Rockefeller's podjęła się zawiadomienia o możliwym popełnieniu przestępstwa DA Office. Rockefeller's nie ukrywa tego faktu a właścicielka firmy Kate Rockefeller jasno o tym mówi, przekazuje również publicznie rozczarowanie postępowaniem GEN-A**

 


CNT_SHORTS1.png
 

 

Źrodło:

 

Edytowane przez nvr forgive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Avice Cousteau z ramienia Rockefeller's Law Office świeżo po przybycie do Los Santos i rozpoczęciu tutaj swojej pracy, zajęła się gorącym tematem dotyczącym sporu między gigantem IOU, a CEO ByteBridge, zarazem jednego z zarządców samego IOU. Wynegocjonowala dla swojego klienta najkorzystniejsze warunki ugodowe jako strona rozpoczynająca spór przedsądowy.

image.png.20402e284c704efbf71961e89b926955.png

image.png.10282bcf1187aedd245fe40f6f776b7e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Avice Cousteau podpisała współprace obsługi z takimi firmami jak: ByteBridge, Empire Managment, LE ESPERANZA i w trakcie podpisania są już: ALL ROUTE LOGISTICS oraz Vaillan.
  • Współpracuje ścisle z Monty Hampton, ugrała dla swojego klienta mniejszy wyrok i reprezentowała go w trakcie przesłuchania przez federalnych.
  • W imieniu Empire Managment reprezntowała Lou Coulibaly, ugrała dla niej wyjście spod agencji Bellezza i wypłacenie kary umownej przez tą agencje dla rodziny św. Zuree Badri.

image.png

(Jak mi ktoś podeśle szablon, ktory tutaj ktos kiedys zrobil do photoshopa, to zaczne robic sklejki. Teraz ciezko mi screenowac wszystko bo maly czas na gre i staram sie zajac sama gierka niz myslenie nad tym, czy zeescreenowalem czat.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Podpisała kontrakt obsługi prawnej z All Route Logistics
  • Podpisała kontrakt obsługi prawnej z Primal Xtreme
  • Wspiera prawnie SecureSens ws. rzekomego przekroczenia uprawnienia przez jednego z ochroniarzy firmy
  • Podpisała kontrakt probono z fundacja Chastain Fundation w celu pracy na rzecz kobiet, które doznały przemocy domowej
  • Wstępnie uzgodniła obsługe prawną dla GEN-A
  • Podjęła się rozwiązania kontraktu dla Stormi Breedlove z agencja Bellezza.

tVaAowr.pngNQYLZwC.png

Edytowane przez anti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

image.png.209409dfab12a26a204d63ff8e9e9bba.png

Biznes istniał od 17 Czerwca 2022 roku do 1 kwietnia 2024. Czyli prawie dwa lata.

Przez ten czas udało się mi wybronić ładną ilość postaci przed słusznymi i niesłusznymi procesami karnymi, udało się wyciągnąć odszkodowania i zapewnić opiekę prawną dla osób, które nie są zbliżone do tematów prawnych w zakresie prawa kalifornijskiego czy USA. Każdą minutę gry na rzecz tej kancelarii cenię sobie niezmiernie, myślę że podobnie jak osoby, które miały okazję wziąć udział w grze w moim przedstawicielstwie.

Dzisiejszego dnia otrzymałem informację od opiekunów o zamknięciu tego biznesu na rzecz wstawienia w to miejsce innego aktywnego miejsca rozgrywki - jeżeli jest tak faktycznie, a nie chodzi o usilne bicie minut na /duty to jestem w stanie to zrozumieć.
Jeśli jednak chodzi o to, by w kancelarii prawnej siłowo bić minuty duty i zachowywać się jak przysłowiowy, dobrze każdemu znany z definicji "bentrum" - to opiekunowie nie powinni pełnić swoich funkcji.
A nie chce mi się toczyć kolejnych batalii, wystarczy mi że już jedną - z malibudreams wygrałem i brak tej osoby na stoliku opiekuna do dzisiejszego dnia niezmiennie mnie satysfakcjonuje.



06.22 - 04.24, well done

image.png.9f452d26dd56ea1aba2337bcb22271e1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin