Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Pobicie] Zagraj w moją grę...


MrAndreios

Rekomendowane odpowiedzi

jmNFSMc.png


xYBUcNB.pngNa wstępie musze nadmienić, że wgląd w całość przestępstwa i wydobycia w nim poszlak będzie miał jedynie detektyw, który będzie prowadził sprawę. Całość zostanie opublikowana po rozwiązaniu sprawy przez detektywa. Rozwój śledztwa będą definiować wybory detektywa zawarte w interaktywnym wideo na platformie Youtube. Zadaniem detektywa będzie dokonywać słusznych wyborów i zasada Fairplay - jeśli wybrałeś opcję, która nie przysporzyła Ci profitów to nie wracaj do ponownego wyboru! 
 

Pobity został niejaki Jordan Caine, który po "małych" przepychankach z dwójką facetów, poobijany nawiązał kontakt z lokalnymi władzami. Został on "przywołany do porządku" na dzielnicy Ranczo, Jamestown Street na parkingu przy małych blokach. Jednym z zatrzymanych w sprawie został Asher Porter, drugi sprawca jest nieznany i to Wasza w tym głowa, żeby się tego dowiedzieć - a ja Wam to ułatwię. By się tego dowiedzieć właśnie w tym miejscu musisz dokonać wyborów detektywie.


 

By otrzymać interaktywne wideo, proszę detektywa o skontaktowanie się ze mną poprzez discord: MrAndreios#8858

((Wideo dla reszty oglądających przestępstwo zostanie udostępnione po zakończonym śledztwie)).

 

Śledztwo zostało podjęte, dlatego wstawiam nagranie do wglądu co mógł zobaczyć detektyw.
INSTRUKCJA: Po zatrzymaniu kadru przewijaj na 20 sekundę filmu by dokonać wyboru.

 

 

Edytowane przez MrAndreios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rhdscene.png.225bb1eddc2db206a4c4cb6cdac718e8.png

 

**Na miejscu zjawili się detektywi Gigi Collins, Theo Reyes @Shadekz Robbery and Homicide Division**

**Wszystkie obecne jednostki zabezpieczyły teren, zespół SID wraz z detektywami zajął się analizą miejsca przestępstwa**

**Nagrania z okolicznych kamer zostały zabezpieczone i przeanalizowane po powrocie na stację**

 

 

((jestem mega ciekawa jak to będzie wyglądało w praktyce))

KucharekXD i MrAndreios lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W czasie trwania śledztwa i zebranego dowodu, detektywi po paru dniach ponownie zjawili się na Rancho. Detektyw Collins, znalazła wcześniej wspomnianą kobietę, która bardzo pomogła przy zeznaniu. Gigi gdy ją znalazła, dyskretnie do niej podeszła i pokazała zdjęcia napastników oraz Vana (z wydruk z MDT), by ta potwierdziła tylko czy to byli oni. Zadała również kilka pytań. **

 

**1. Czy ta Pani rozpoznała auto?**

**2. Czy ta Pani rozpoznała napastnika ze zdjęcia i potwierdziła, że to ten napastnik?**

**3. Czy miła Pani zapamiętała chociaż częściowo numery tablicy rejestracyjnej?**

KucharekXD i MrAndreios lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3JC4rDm.png

Nie pędź tak świnko! Od lat słyszałem ten tekst u pobliskiego farmera... Albo być może nawiązuje do Ciebie detektywie, być może...
Co by było gdybym nie mógł wpędzić Cię w poczucie winy i stres przy wyborze? Podwyższmy troszeczkę poziom! Trochę klimaciku nam nie zaszkodzi, prawda? Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej niż Ci dałem, musisz ponownie zagrać w moją grę... 

Zasady te same: Wybierz raz! Nie oszukuj! Przy 20 sekundzie filmu pojawi Ci się wybór.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin