Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[09.07][GEN-A] CHA$E - GUAPO [Official Audio]


champagnenasti

Rekomendowane odpowiedzi

nGFgdCg.png

** O godzinie 1:43 do Internetu wleciał najnowszy, zapowiedziany nieco wcześniej numer pt. "GUAPO". Numer został nagrany w studio wytwórni GENERATION A. Za produkcję łącznie z instrumentalem i mix/masteringiem odpowiedzialny jest producent. Okładka została stworzona przez grafika, z którym Chase miał już okazję współpracować przy swoich innych kawałkach. Utwór jest pewną odpowiedzią na ostatnie wydarzenia, związane z artystą. Jak można się domyślić tym numerem Chase, rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze, niezmiennie kontynuując ją. Mimo ewentualnych problemów, raper otwarcie mówi, że jest w trakcie gojenia swoich "ran". Wspomina też, że nie planuje się poddać. Dalej będzie działać i brnąć po swoje, by zasilić miejsce wokół takich celebrytów jak Q. Little czy M. Tavares. Ludzie na przeróżnych grupkach, spekulują o dalszych ruchach młodej gwiazdy, licząc na jakiś album od śpiewaka. Numer dostępny jest w serwisie v-Tube na oficjalnym kanale wykonawcy oraz na wszystkich platformach streamingowych. Tekst został dodany na stronę genius.com. Zarabianie jest oczywiście włączone. **

nZeGSRz.png

Spoiler

Track name: GUAPO
Album name: ???
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: TAY KEITH
Release date: 07/09/2022 

[Intro: ???]
(Tay Keith, what the fuck up, nigga?)

[Chorus: CHA$E]
Goję rany, rany (Yeah), nie zostanę pokonany (Yeah)
Wracam na kanały (Yeah), oni chcieli mojej porażki (Woo)
Nie uronię już nigdy więcej łez (Woo) 
Przyszedłem tutaj, żeby osiągnąć cel (Woo)
Nikt nie odbierze mi tego, czego dziś chcę (Woo)
Goście nie wyrwą mi tego, za czym ciągle brnę
Teraz daj mi worek guapu, pokażę Wam jak mogę lśnić (Guapo)
Resztę kusi już mój status, chcą ukraść mi mój styl (Mój styl) 
Poznałem się na grze (Woah), brzydzę się tamtych list
Twój ulubiony portal, wrzuci jutro o mnie znowu wpis

[Verse: CHA$E]
Nocą przez miasto, codziennie przelot
Budziłem się przed 4, czułem niemoc
Dziś powstanę z popiołu, pożrę ciepło
Trzymałem to za długo, to będzie mój rok
Ooh, chcieliście mnie stąd strącić, czy co?
Ooh, próbowaliście mnie wykończyć, co?
Ooh, dalej się goję, mimo to wskoczę na top
Goję -co?, goję -co?

[Chorus: CHA$E]
Goję rany, rany (Yeah), nie zostanę pokonany (Yeah)
Wracam na kanały (Yeah), oni chcieli mojej porażki (Woo)
Nie uronię już nigdy więcej łez (Woo) 
Przyszedłem tutaj, żeby osiągnąć cel (Woo)
Nikt nie odbierze mi tego, czego dziś chcę (Woo)
Goście nie wyrwą mi tego, za czym ciągle brnę
Teraz daj mi worek guapu, pokażę Wam jak mogę lśnić (Guapo)
Resztę kusi już mój status, chcą ukraść mi mój styl (Mój styl) 
Poznałem się na grze (Woah), brzydzę się tamtych list
Twój ulubiony portal, wrzuci jutro o mnie znowu wpis

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): - GENERATION A,
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): - Hassan Ishayak
Numer konta menadżera: - 3929825821 - Hassan Ishayak, 9814272257 - GENERATION A
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): - 9814272257 GENERATION A (10% label/90% artysta),  Hassan Ishayak (10% menadżer/90% artysta)
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/

Wkład własny ($2000)https://imgur.com/a/O4DD1dq
- kupno beatu od jednego z producentów ($600),
- wykupienie specjalnego promo na kanale w panelu twórców v-tube ($500),
- opłacenie mixu i masteringu $500),
- zlecenie stworzenia okładki u grafika ($400)

Spoiler
  • Chase Love wziął udział w sesji zdjęciowej, promującej wielkie otwarcie HOCHBERGS u boku takich gwiazdorów jak: Little, Carmella B, Conan Finch, Diddy.
  • Został ogłoszony, jako jeden z COO Generation A.
  • Zagrał swój pierwszy koncert na dużej scenie z Memphis6 podczas wydarzenia Sidedreams Festival, grając kilka utworów zarówno starszych, jak i nowszych - z ostatniego projektu pt. "CHASING EUPHORIA", gdzie zapowiedział również nowe ruchy w przyszłości.
  • Udzielił swojego pierwszego wywiadu w radiostacji Self Radio, gdzie opowiedział trochę o początkach swojej kariery, pracy u boku gwiazd Generation A, czy nowych projektach, które w przyszłości ujrzą już światło dzienne.
  • Został zatrzymany na parkingu Vespucci przez nieoznakowaną jednostkę, w dotąd nieznanej światu sprawie.
  • Dostał wspominkę w artykule 041. Miłosne podboje Kulture De Betances, czyli wszystko o związkach celebrytki., będąc ukazanym jako jeden z kochanków Kulture De Betances.
  • Został pozwany na sumkę $200,000 w sprawie rzekomego pobicia Kornel Thorsen, jednego z kierowników/zarządców fastfoodu Wigwam.
  • W związku z pozwem, Celebrity Preview wytoczyło mocne działa w stronę Chase Love, dedykując dla niego cały artykuł pt. 042. CHASE LOVE ZAMIESZANY W NAPAŚĆ. Nie udzielił pomocy, nie wezwał służb medycznych. Autorytet?.
  • Zagrał swój drugi koncert na dużej scenie na wydarzeniu Sprunk Shower, gdzie w trakcie jego performance rozpoczęły się małe zamieszki, a sam artysta został ściągnięty ze sceny przez ochronę. Celebrity Preview skomentowało całe zajście w swoim poście.
  • W Internecie zrobiło się dosyć gorąco na temat ostatnich wydarzeń w życiu artysty. Fanbase muzyka podzielił się na kilka części, a ludzie w sieci zaczęli publikować trzy hasztagi związane z raperem. #CHASELOVEisOverParty , #chaseisgod i #CHASEisLOVEparty.
  • Długo wyczekiwany powrót artysty, ogromne wsparcie fanów w tym trudnym okresie.
  • Post NORM100, dotyczący rzekomego trendu hasztagu #CHASELOVEisOverParty.
  • Post informujący na Lifeinvader: https://li.v-rp.pl/posts/72381
  • Chase Love spoliczkowany przez AIKO.
  • Chase wspomniany w artykule
  • Wzmianki w artykuł: 1, 2, 3.
  • Aktywność w social mediach, stały kontakt artysty z fanami.
Edytowane przez nvtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin