Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy. [Jedrekk]] Hardegger


katae

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/12643-hardegger/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: konto 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Próba oszustwa członka administracji.
Członek ekipy nakładający karę: Teddy. (jedrek)
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć zaczynając od początku. Zrobiłem bardzo głupią rzecz za którą jest mi wstyd, sytuacja wyglądała następująco. Dostałem Jail'a na postaci Louis Tyler na cztery godziny a nie miałem chęci tyle czekać wiem, że to trochę głupie ale prosiłem Jedrka o przeteleportowanie mnie na aspawn'a pod pretekstem nie chęcie do zrobienia rc. Od razu gdy zostałem przeteleportowany na aspawn'a, skrypt wytepał mnie do poprzedniego miejsca czyli więzienia. Jędrek orientując się co się stało napisał do mnie; Czemu chciałem go okłamać, odpisałem mu, że nie grałem na tej postaci i nie miałem pojęcia o jailu choć jail był nadany w tym samym dniu. Skłamałem tylko dlatego, że bałem się kary. Zacząłem się w głupi sposób tłumaczyć i pod presją wyszedłem z serwera aby zapomnieć o tym wszystkim co zrobiłem. Chciałbym bardzo przeprosić za mój błąd, jest mi cholernie głupio i dalej nie potrafię zrozumieć czemu skłamałem. W tym miejscu w którym teraz jestem chciałbym przeprosić i złożyć obietnicę, że nigdy to się już nigdy nie powtórzy, ponieważ teraz przejrzałem na oczy, że "kłamstwo ma krótkie nogi" Najlepsza jest najgorsza prawda niż najlepsze kłamstwo, szkoda, że dopiero teraz się o tym przekonałem. Przepraszam. Jest to moja pierwsza taka kara na klimaciku, więc liczę na zrozumienie. Człowiek popełnia błędy ja popełniłem go jak skończony głupek.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

image.gif.3711381e0688db5ae5cc13c241f58112.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc już w areszcie IC wpierw poprosiłeś @Bubaczu o TP samochodu (zastanawiam się po co i gdzie). Następnie pisałeś wpierw do @wlk by przeteleportował Cię do innej osoby, a na końcu właśnie do @jedrekkz kłamstwami o tp na spawn, bo obok masz domek. Jeśli nie chce Ci się czekać, aż odsiadka IC minie, to nie wiem po co w ogóle prowokujesz grę z PD? Nie jest to Twoja pierwsza taka akcja, sprawdziłam logi. I jeszcze ta gra na /w do osoby z PD, że mu się coś pomyliło, bo @Spectredaje tylko 2h. Ten czas wykorzystaj na przemyślenia, my oszustw tolerować nie mamy zamiaru. 

Apelacja odrzucona.

jedrekk i Jaguar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin