Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SM] #003 Awful but Lawful | Aiko Yoshida-Gallo pod wariografem. Czy zdradziła Ronniego? Ile osób wbiło jej nóż w plecy podczas jej kariery? Rozliczenie z przeszłością.


soleki

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

 

**We wtorkowe południe pojawił się specjalny odcinek Awful but Lawful - programu tworzonego przez Ilario Gallo. Odcinek jest w nietypowej formie, został przygotowany bardziej w stylu Stronzo Talks. W nagraniu występuje: Aiko Yoshida Gallo, Kourtney Hutchings oraz Ilario Gallo. Nagranie jest dostępne w formie podcastu oraz odcinka z obrazem. Podczas zadawania pytań wyświetlały się nagrania z kamery skierowanej na wariograf. Odcinek zawiera w sobie reklamy Stronzo. Na sam koniec nagrania jest plansza informująca o modelu wariografu, wszelkich licencji etc. Wyświetliła się również informacja o tym, że Aiko nie znała pytań, które przygotował Ilario Gallo.**

unknown.png

IG: A więc, witam w kolejnym odcinku świata Ilario.. czy też jak zwał tak zwał - Awful but Lawful. Dzisiaj stwierdziłem, że nie będę rozwalał na wizji żadnego auta przy użyciu bronio wojskowej, gdyż.. otrzymanie czołgu jest cięższe niż się możecie spodziewać. W związku z tym, że moja żona jest przeciwniczka Karin Rebeli postanowiłem ją tutaj zaprosić i podpiąć do wariografu - czyli znanego wszystkim wykrywacza kłamstw. Także przywitajmy również Aiko Yoshida-Gallo oraz specjalistkę, która będzie obsługiwać sprzęt - Kourtney Hutchings, dobry wieczór dla was, kobiety.

* Kourtney Hutchings zwróciła głowę w stronę jednej z kamer.

KH: Dobry wieczór.

AY-G: Hej wszystkim! I nie, nie jestem przeciwniczką Karin Rebeli, bo pozwalam ci mieć ich tuzin na podjeździe.

* Aiko Yoshida-Gallo uśmiechnęła się do kamery.

IG: Urządzenie zostało podłączone pod Aiko, lecz nie zostało jeszcze skonfigurowane czy działa poprawnie - zrobimy to na wizji. Zanim zaczniemy.. panno Hutchings, czy nasi widzowie mogą w telegraficznym skrócie otrzymać informacje jak działa to kosmiczne urządzenie stworzone do wykrywania szpiegów?

KH: Tak, tak. Badanie wariografem polega na sprawdzeniu, jak wygląda reakcja fizjologiczna badanego na otoczenie i zadawane mu pytania. Podstawowe założenie wygląda następująco: kłamanie wywołuje pewną reakcję – przyspieszenie oddechu, wzrost ciśnienia aktywację gruczołów potowych – która jest inna, niż gdy mówi się prawdę. Reakcje te są niezależne od woli, więc nie da się ich udawać. Nawet jeśli osoba badana wariografem odpowie przecząco na kilka kolejnych pytań, raz kłamiąc, wariograf będzie w stanie wykryć różnicę.

* Kourtney Hutchings zerknęła na A.Y-G, uśmiechając się delikatnie. Próbuje jej dodać otuchy przed sprawdzeniem jej wiarygodności.

IG: Czyli.. gdy Aiko by skłamała podczas odpowiedzi to wariograf jasno to wskaże. Pytania będą na zasadzie odpowiedzi TAK/NIE.. ale spokojnie kochani, nie obejdzie się bez gorącej strefy - każda odpowiedź Aiko będzie potem wyegzekwowana z uzasadnieniem po badaniu. Myślę, że możemy przejść do pytań kontrolnych.

* Aiko Yoshida-Gallo odwzajemniła uśmiech kobiety, co jakiś czas zerka na męża oraz kamery.

* Ilario Gallo upił odrobinę Stronzo Free z butelki, spojrzał na dwójkę po swojej prawej stronie.

AY-G: Jestem gotowa.

KH: W porządku. Zatem zadam teraz dwa pytania Aiko. Nie ma znaczenia, o co zapytam. Wariograf musi sprawdzić jej reakcję.

* Kourtney Hutchings spojrzała na kobietę, jedną rękę trzymając na przełączniku maszyny do wykrywania kłamstw.

KH: Czy masz na imię Aiko?

AY-G: Tak.

* Aiko Yoshida-Gallo odpowiedziała bez zastanowienia.

** Na ekranie komputera rysowane są charakterystyczne krzywe, które obrazują stan emocjonalny badanego. Nie wzbudził się na pytanie.

* Kourtney Hutchings spojrzała na odczyt, kontynuując.

KH: Czy posiadasz dzieci?

AY-G: Nie.

* Aiko Yoshida-Gallo odpowiedziała z lekkim opóźnieniem.

** Wariograf mógł się zawachać. 

KH: Dobrze, jesteśmy gotowe. Możemy przejść do pytań krytycznych.

IG: Okej, więc.. zacznijmy od początku, Ronnie, Chase. Aiko, czy łączyło cię coś więcej niż przyjaźń z Chase Love?

AY-G: Nie.

* Kourtney Hutchings spojrzała na odczyt, przytakując nieznacznie głowa.

** Wynik na wariografie może być zaburzony, wskazuje na to, że Aiko skłamała.

KH: Wariograf wskazuje, iż mijasz się z prawdą.

* Ilario Gallo spogląda od czasu do czasu na odczyt. Powtórzył pytanie widząc kłamstwo.

IG: Aiko, czy łączyło cię coś więcej niż przyjaźń z Chase Love?

AY-G: Nie, nie łączyło nas coś więcej niż przynaźń.

** Wariograf jasno określił, że Aiko skłamała.

IG: To ciekawe.. przejdziemy do tej odpowiedzi przy badaniu.

* Aiko Yoshida-Gallo zaśmiała się cicho, pokiwała głową na boki.

* Ilario Gallo zaznaczył sobie w laptopie pytanie, przeszedł dalej.

IG: Aiko, czy to prawda, że uderzyłaś Chase Love w związku z jego próbą naruszenia twojej strefy osobistej?

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: To jest prawda.

IG: Przejdźmy dalej, czy łączyło cię coś więcej niż przyjaźń z Ronnie znanym szerzej jako Tyrone Schrader?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

* Kourtney Hutchings podrzuciła jedynie brwiami, odczytując wynik z wariografu.


KH: Była szczera przy tym pytaniu.

IG: Aiko, czy to prawda, że własnowolnie pocałowałaś Ronnie w Paleto Bay?

AY-G: Nie. 

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Mówi prawdę.

IG: Aiko, czy to prawda, że spotykałaś się z Ronnie i Chase Love jednocześnie?

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

KH: Podobnie - prawda.

IG: Aiko, czy to prawda, że spotykałaś się z Ronnie i Chase Love oraz MNĄ jednocześnie?

* Kourtney Hutchings spojrzała na I.Gallo, lekko zmieszana.

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

* Kourtney Hutchings z zainteresowaniem sprawdziła wynik, bo sama jest tego ciekawa.

KH: Jest to prawda.

* Aiko Yoshida-Gallo uśmiechnęła się cwanie do Ilario.

* Ilario Gallo siedzi ze swoim prawniczym poker face.

IG: Aiko, czy to prawda, że przez jakiś czas ukrywałaś nasz wspólny związek w przestrzeni publicznej?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

KH: I tutaj podobnie.

IG:  Aiko, czy to prawda, że kiedykolwiek chciałaś być z mężczyzną spoglądając na jego status finansowy?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

* Kourtney Hutchings spojrzała tym razem na A.Y-G, mrużąc oczy.

KH: Prawda.

IG: Aiko, czy to prawda, że Ronnie wepchnął cię do basenu na imprezie bez twojej zgody?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Brawo. Mówi prawdę.

IG: Czy to prawda, że powiedziałaś do niego przy basenie, że jesteś ze mną tylko dla pieniędzy?

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

* Kourtney Hutchings odchrząknęła, sprawdziła wynik na wariografie.

KH: Nie kłamie.

IG: Czy to prawda, że w związku z narastającą nagonką wokół ciebie odczuwałaś dyskomfort psychiczny?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

KH: Mówi prawdę.

IG: Czy zerwanie kontraktu z Lexie Carter-Tavares było z twojej własnej woli?

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

KH: I tutaj również - prawda.

**Reklama lodów Stronzo, które premierę miały w te wakacje.**

lodydlaochlody.png

IG: Wróćmy sobie jeszcze do tematu Ronniego.. czy Ronnie w twoim otoczeniu komuś powiedział, że nazwałaś mnie naiwniakiem, twierdząc, że jesteś ze mną dla pieniędzy - chodzi o sytuację przy basenie.

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Mówi prawdę.

IG: Czy Ronnie przyznał się do kłamstwa?

AY-G: Tak. 

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Nie kłamie.

IG: Aiko, czy to prawda, że ślub między nami wynikł z chwilowego impulsu, który ja zapoczątkowałem?

* Kourtney Hutchings zagryzła wargę, oczekując na odpowiedź.

* Aiko Yoshida-Gallo wypuściła głośno powietrze.

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

* Kourtney Hutchings podrzuciła brwiami, wskazując na prawdziwość odpowiedzi.

KH: To prawda.

IG: Aiko, czy miałaś zawahania przed ślubem ze mną? Myślałaś nadal, że to nie to?

AY-G: Nie. 

* Aiko Yoshida-Gallo odparła bez namysłu.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: To również jest prawdą.

IG: Czy to prawda, że nasze drogi uczuciowe zeszły się przez zbieg przykrych i słabych momentów życiowych z obu stron?

AY-G: Tak. 

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Aiko mówi prawdę. Jest z nami szczera.

IG: Aiko, czy odczuwasz ograniczone zaufanie do ludzi poprzez szerzące się kłamstwa na twoje imie w przestrzeni publicznej?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Mówi prawdę.

IG: Czy jakąś z współprac, które wyszły na światło dziennie ugadałem, załatwiłem Ci ja - Ilario Gallo?

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko kłamie. 

KH: Aiko skłamała.

IG: Czy z mojej inicjatywy wyniknie jakaś przyszła współpraca?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

KH: Prawda.

IG: Czy wspomogłem Cię finansowo w promocji albumu.. czy też ogólnie czy wspomogłem Cię finansowo w twojej twórczości?

AY-G: Tak. 

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

KH: I znów mówi prawdę.

IG: Czy twoje obecne stosunku z Lexie są negatywne?

AY-G: Nie. 

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

KH: Prawda.

IG: Czy świadomie skopiowałaś piosenkę, która nie należy do ciebie?

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

* Kourtney Hutchings zerknęła na A.Y-G, odwróciła wzrok na ekran, sprawdzając odczyt z wariografu.

KH: Prawda.

* Aiko Yoshida-Gallo skrzyżowała spojrzenie z Kourtney.

amskdmanjsanasja.png

IG: Czy przeszkadza Ci różnica wieku między nami?

AY-G: Nie.

** Wariograf pokazuje, że Aiko skłamała.

KH: Uhh, kłamstwo.

IG: Czy odczuwasz negatywne skutki postów Celebrity Preview na twój temat?

* Aiko Yoshida-Gallo parsknęła.

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Mówi prawdę.

IG: Czy odczuwasz, że Flair chciało dla ciebie dobrze?

AY-G: Tak.

** Wynik się wacha. Wariograf finalnie pokazuje, że Aiko skłamała. 

* Kourtney Hutchings sprawdziła poprawność odpowiedzi; mlasnęła ustami.

KH: Niestety, ale jest to kłamstwo.

IG: Czy świętej pamięci dwójka Little wyciągneło do ciebie pomocną dłoń w trudnej sytuacji karierowej?

AY-G: Tak.

** Wariograf pokazuje, że Aiko nie kłamie. 

* Kourtney Hutchings przytaknęła głową.

KH: Wariograf stwierdził, że mówi prawdę.

IG: Czy odczuwasz.. wbicie pewnego nazwijmy to.. noża w plecy przez twoich wcześniejszych znajomych?

AY-G: Tak. 

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

KH: Prawda.

IG: Czy chodzi o Chase Love?

AY-G: Nie.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

IG: Czy chodziło o Ronnie?

AY-G: Tak.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

KH: Wynik wskazuje jednoznacznie, że Aiko jest szczera.

IG: Czy chodziło o Asami?

AY-G: Tak.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

KH: Tutaj podobnie.

IG: Czy chodziło o Braylon? 

* Aiko Yoshida-Gallo odpowiedziała po dłuższej chwili.

AY-G: Nie.

** Wariograf wskazuje, że Aiko skłamała.

* Kourtney Hutchings mruknęła coś pod nosem, sprawdziła wynik.

KH: Niestety, kłamstwo.

IG:  Czy chodziło o Braylona?

* Aiko Yoshida-Gallo zacisnęła zęby.

AY-G: Nie.

** Wariograf ponownie wskazuje, że Aiko skłamała. 

KH: Znów - kłamstwo.

* Ilario Gallo widząc reakcję Aiko, ponowił.

IG: Czy chodziło o Braylon Baby Ray Higgins?

* Kourtney Hutchings przerzuca wzrok między jednym, a drugim. Westchnęła pod nosem.

* Ilario Gallo nie schodzi cały czas z swojego adwokackiego, pustego wyrazu twarzy.

AY-G: Tak.

* Aiko Yoshida-Gallo odpuściła w końcu.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

KH: Mówi prawdę.

IG: Czy odczuwasz znaczącą różnicę między aktualnym a wcześniejszym menagerem?

AY-G: Tak.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

KH: Prawda.

IG: Czy kiedykolwiek zdradziłaś Chase Love?

* Aiko Yoshida-Gallo zrobiła grymas, jest wyraźnie zaskoczona, powiedziała pewnie.

AY-G: Nie.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę. 

* Kourtney Hutchings zerknęła na ekran, sprawdzając wiarygodność.

KH: Prawda.

IG: Czy kiedykolwiek zdradziłaś Tyrone Schrader - znany jako Ronnie?

AY-G: Nie. 

** Wariograf wacha się, po chwili wskazuje na fałsz ze strony Aiko. 

* Kourtney Hutchings podrzuciła brwiami.

KH: Ta odpowiedź to.. kłamstwo.

IG: Czy kiedykolwiek zdradziłaś mnie - Ilario Gallo?

AY-G: Nie.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę. 

* Kourtney Hutchings spojrzała na odczyt wariografu, zaciekawiona.

KH: Aiko mówi prawdę.

IG: Czy zdradziłaś Tyrone Schrader jako partnera w związku?

AY-G: Nie.

** Wariograf wacha się, finalnie pokazuje, że Aiko nie kłamie.

KH: Odpowiedź jest prawdą.

IG: Czy zdradziłaś Tyrone Schrader jako przyjaciela, znajomego?

AY-G: Tak.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

* Kourtney Hutchings postukała palcami o ladę, przytakując nieznacznie głową.

KH: Prawda.

IG: Okej, więc.. chyba to koniec? Mi się wyczerpał zakres pytań. Albo nie, jeszcze jedno kończące.. czy irytuje Cię mój sposób podejścia do pieniędzy?

* Aiko Yoshida-Gallo posłała mu spojrzenie.

AY-G: Tak, Ilario.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę.

KH: Odpowiedź na to pytanie, to prawda.

IG: Używaj tylko tak i nie.. daruj sobie dopowiedzenia. Czy pozwalasz kupić Mi następnego Karin Rebel?

AY-G: Koniec pytań.

IG: Nie.

* Aiko Yoshida-Gallo zaśmiała się, uniosła ręce do góry.

IG: Nie ruszaj się, zaburzy to odczyt.

AY-G: Tak, pozwalam.

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę. 

IG: Kochasz mnie szczerze?

AY-G: Tak!

** Wariograf wskazuje, że Aiko mówi prawdę. 

* Kourtney Hutchings sprawdziła odczyt, kiwając głową.

IG: No i możemy zakończyć część z wariografem, dziękujemy.

KH: W większości byłaś z nami szczera. Brawo, Aiko.

IG: Dziękuję bardzo za nadzór Kourtney, nie będziemy Cię trzymać na dalszą część programu. Serdecznie dziękuje za przybycie.

KH: Dziękuję Wam serdecznie i do zobaczenia. 

AY-G: Tak, bardzo dziękujemy.

* Ilario Gallo wyciągnął z szafki pod ladą sześciopak Stronzo Free.

* Kourtney Hutchings odpięła A.Y-G od aparatu, pozostawiając cały sprzęt na miejscu.

* Aiko Yoshida-Gallo uśmiechnęła się do kobiety.

IG: Tutaj podarunek od Stronzo, dziękujemy za przybycie.

KH: Oh, bardzo dziękuję.

* Ilario Gallo uśmiechnł się do niej, wystawił trunek uściskając z nią dłoń na stojąco.

* Kourtney Hutchings pomachała dłonią do kamery, żegnając się z publicznością. Zabrała podarunek, udając się do wyjścia. Uścisnęła dłoń I.Gallo i A.Y-G przed opuszczeniem pomieszczenia.

IG: A my widzimy się w następnym segmencie gdzie Aiko będzie się spowiadała ze swoich odpowiedzi.

* Ilario Gallo uśmiechnął się do obiektywu jednej z kamer.

**Zanikający ekran przeistaczający się w znany z memów ekran do blooperów, podczas którego słychać tylko jedną kwestię od Aiko Yoshida-Gallo**

unknown.png

AY-G: Kiedy ten program z Awful but Lawful, zmienił się w "Jak wkurzyć żonę na tysiąc sposobów"?

unknown.png

IG: Okej, więc witam cię żono.. po przednim segmencie chyba już była żono.

AY-G:  Była żono? Chyba przesadzasz.

IG: Nie przedłużajmy.. idźmy po kolei. Wariograf wskazał, że skłamałaś z odpowiedzią na temat tego, że nie łączyło cię coś więcej z Chase.

* Ilario Gallo siedzi niewzruszony, wspomaga się podpowiedziami z ucha od reżyserki.

AY-G: Czy ja wiem czy skłamałam? To było raczej jednostronne zauroczenie jego osobą. Chase raczej szybko sprowadził mnie na ziemię, zdaje się że jesteśmy aktualnie na dobrych stosunkach.

IG: Nie ma co podważać, wynik był jasny. Powiedziałaś, że nie łączyło cię coś więcej, a wariograf wskazał, że kłamałaś.  o ty byłaś zauroczony, a on nie był tobą zainteresowany tak to rozumiem.. tak?

AY-G: Tak, dokładnie o to chodziło.

IG: Okej, raczej klarowne jest w tym pytaniu wszystko.. idźmy dalej bo materiału mamy sporo. Chyba, że chcesz coś dodać od siebie w tej sprawie?

AY-G: Mogę dodać to, że nie mogę się doczekać, aby zobaczyć małą dzidzie Chase'a w bucikach, które kupiłam.

IG:  No dobra, idąc dalej.. nie uderzyłaś Love przez to, że chciał cię dotknąć.. to dlaczego to zrobiłaś w ogóle?

AY-G: Dziwnie formułujesz pytania, ale dobrze. Prawda jest taka, że ja nigdy nie piłam dużej ilości alkoholu, mimo iż w świetle koreańskiego prawa jestem już dawno pełnoletnia.  To był jakiś ciężki, dziwny wieczór i w sumie to byłam jak tykająca bomba. Niestety Chase się przekonał o tym na własnej skórze. Nie mam nic na swoją obronę, ale to również z Chase mamy wyjaśnione, po tej sytuacji normalnie ze sobą gadaliśmy.

IG: Jako iż znam ciebie to.. rzeczywiście działasz czasem impulsywnie i bardzo szybko w niektórych kwestiach, to fakt. Idźmy dalej, dalej.. kwestia Ronnie, tutaj odpowiedziałaś bez kłamstwa - nie łączyło cię nic więcej niż przyjaźń. Ale jednak, czy dawałaś mu jakieś nadzieje? Bawiłaś się jego uczuciami?

AY-G: Jeśli tak było, to robiłam to nieświadomie. Z mojej strony, to było takie zwykłe...no właśnie co? Nasza relacja od początku była trochę dziecinna, mimo kilku przeczących temu momentów, traktowałam go bardziej jak brata.

IG: Jak brata.. brzmi jak dobra historia, lecz idźmy po kolei bo się potem pogubimy. Kwestia pocałunku w Paleto. Nie chciałaś go pocałować a jednak świat obiegło zdjęcie jak to robisz. O co tu do cholery chodzi, co?

AY-G: Byłam wtedy już w związku z Tobą, a na pytanie czy Cię zdradziłam odpowiedziałam zgodnie z prawdą przecząco. To mogło tak wyglądać, staliśmy blisko siebie. Prasa wykadrowała to tak jak chciała, dała chwytliwy opis i powycinała moje wypowiedzi. 

IG: To prawda akurat, byliśmy już wtedy razem. W sumie możemy to chyba jasno powiedzieć, że tamta sytuacja spowodowała, że przestaliśmy się z tym ukrywać i postanowiliśmy wyłożyć karty na stół. Ale o kulisach naszego związku pogadamy sobie jeszcze.. kwestie, gdzie zanegowałaś spotykanie się z paroma osobami jednocześnie pomijamy - tutaj jasno określiłaś się, że tak nie było.. ale przystańmy przy pytaniu czy ukrywaliśmy nasz związek. Ty opowiadaj jak to z nami było dokładnie, to ty się tutaj spowiadasz.

AY-G: Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek będzie kontrowersyjny dla innych. Z tego co pamiętam, to chciałeś mnie niejako chronić przed tak naprawdę nieuniknionym. Wszystko między nami stało się szybko, co wiązało się z kolejnymi śmiesznymi spekulacjami. Niestety paskudne plotki nas wyprzedziły i już mniejszym złem, było się jasno ogłosić. To i tak nie zamknęło ludziom ust, ale przynajmniej my wiedzieliśmy na czym stoimy. 

IG: No, to racja.. czy kiedykolwiek chciałaś być z mężczyzną spoglądając na jego status finansowy? Proste fakty.

AY-G: Ale czy chciałam być z Tobą patrząc na Twój status finansowy? Nie zapytałeś, czy chodziło o Ciebie.

mesjknsjanasjszaman.png?width=960&height

IG: No to o kogo chodziło? Imię i nazwisko. 

AY-G: Szczerze? Sama nie wiem. Na pewno kiedyś gdybałam sobie o tym, jak to by fajnie było być z wielkim aktorem, czy biznesmenem. 

IG: I tutaj powiem, że sam bym tak myślał. Nawet nie chodzi o sam fakt bycia blacharą.. ale po prostu osoby, które sobie radzą w życiu są atrakcyjne jako bezpieczeństwo w życiu. Dlaczego Ronnie cię wepchnął do basenu bez twojej zgody?

AY-G: Rozmawialiśmy, nie wiem dlaczego się tak stało. Nie będę wypowiadać się za kogoś innego.

IG: O czym rozmawialiście? Skoro to była taka rozmowa to.. musiało coś to zainicjować, nie sądzisz?

AY-G: Ja ją zainicjowałam, chciałam wyjaśnić sprawy między nami.

IG: Widzę, że jeszcze nie wyciągnę z ciebie wszystkiego.. był temat gadania, że jesteś ze mną dla pieniędzy. Zgodnie z tym co powiedziałaś Ronnie gadał, że byłaś ze mną dla pieniędzy, że mnie wykorzystujesz i tak dalej. Wariograf jednak wskazał, że tak nie było, a co lepsze potem zgodnie z twoimi słowami się przyznał do kłamstwa. O co tutaj chodzi bo kompletnie nie rozumiem?

AY-G: Przeprowadziliśmy z Ronnie rozmowę, w której wyjaśniliśmy sobie wszelkie niejasności.

IG: Strasznie go chronisz i ułaskawiasz kłamstwo.. no dobra, idźmy dalej. Sprawa nagonki medialnej.. wypowiem się tutaj trochę za Ciebie. Zauważyłem sam, że bardzo przeżywasz te wszystkie posty i tak dalej, zwłaszcza, że każdy z nich był defacto kłamstwem, chcesz przybliżyć to co działo się dokładnie w twojej głowie i jak bardzo ta branża jest wyniszczająca?

AY-G: Co się działo w mojej głowie? Myślę, że nie jestem w stanie tego porównać do czegokolwiek innego.

IG: Dokładniej?

AY-G: Czułam, że zawodzę Ciebie, że zawodzę swoich przyjaciół...że zawodzę samą siebie. Frustrowało mnie, że ktoś wypowiada się za mnie, próbuje zniszczyć moje życie. Jestem człowiekiem, popełniam błędy, ale też mam uczucia. Przestałam wychodzić z domu, zaczęłam uważać, że to ja jestem najgorsza.

**Krótka przerwa w nagraniu, przebitka bez dźwięku na to jak para zatrzymuje się przy samotnej kobiecie na autostradzie, po chwili wracają do rozmowy.**


IG: Dalej.. dalej. Temat Ronniego - skłamał, że nazywałaś mnie za moimi plecami naiwniakiem, że jesteś ze mną tylko dla kasy, potem się do tego przyznał. Kwestię naszego ślubu chyba możemy ogólnikowo pojąć - tak jak było w programie, był to impuls wywołany przeze mnie. Dosłownie wyglądało to, że obudziłem się rano, powiedziałem Aiko, bierzemy ślub. Kilka telefonów, kilkadziesiąt tysięcy na stół i jesteśmy razem. I jako prawnik wam powiem, że nie jest to nic dziwnego. w U.S. ludzie jednego dnia się pobierają, drugiego się rozwodzą. Jak wykazał wariograf ty też również nie miałaś zawahania przed ślubem, tylko na to przystałaś. Ogólnie, nasze uczucia zeszły się jak.. ja miałem mega słaby moment w mojej psychice, tak samo ty coś przeżyłaś. Poczuliśmy wobec siebie zaufanie i.. tak wyszło.

AY-G: Muszę komentować, czy tylko się podpisać? 

IG: Jeśli masz coś do dodania - chętnie.

AY-G: Akurat w tej kwestii jesteśmy zgodnym małżeństwem.

IG: Kwestia ograniczonego zaufania jest prosta i jasna. Kiedy wiesz, że za każdym rogiem może czekać paparazzi który może próbować Ci zniszczyć życie. Prawda? Czy chcesz coś jeszcze powiedzieć?

AY-G: Prawda, ta branża to idealny przepis na rozpędzenie swojej głowy do takich prędkości, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić. 

IG: Kwestia współprac - spowiadaj się. Sam nie wiem o co chodzi.. aktualnie mogę się przyznać, że załatwiłem Ci współpracę z.. PIIIK, pewną spółką ale nie mogę mówić ze względów umownych.

AY-G: No miałam na myśli DFC. Byłeś przy rozmowach, pomagałeś mi wszystko ugadywać.

IG: Ah.. no tam działałem jako wsparcie mentalne, lecz nie ja zainicjowałem to spotkanie tylko sama Addison. No to rzeczywiście, raczej jasne i spadł mi kamień z serca.. ale czy spodziewać się możecie współpracy, którą załatwiłem? Tak, lecz o tym za niedługo. W sumie sprawne umysły się domyślą.

AY-G: Schlebiaj sobie dalej. Prawnicy są niedoceniani.

IG: Wspomagałem Cię finansowo przed wydaniem albumu. Tak, możemy to w sumie powiedzieć. Ale czy to było tak, że ty wyżebrałaś żebym dał Ci pieniądze na cokolwiek?

AY-G: No raczej tak bym tego nie nazwała. Dałeś mi dach nad głową, a autami i tak jeździliśmy praktycznie zawsze razem. Nawet nie będąc małżeństwem rozmawialiśmy o wydatkach wspólnie. Sama zarabiam pieniądze, tak samo jak ty. Tak właściwie to co z nimi robimy, to tylko i wyłącznie nasza sprawa. Nawet nie wiesz jak głupio się czułam, gdy zostałam zapytana o datek na schronisko. 

IG: No.. to prawda, temat gotówki zawsze u nas jest jawny i otwarty. I to ja wspomagam Cię, są momenty gdzie to ty mnie wspomagasz i się tak wymieniamy. No dobra, kwestia piosenki. Nie zrobiłaś tego świadomie a pojawiły się takie zarzuty. Linia obrony na to?

AY-G: Nigdy celowo nie okradłabym kogoś z jego własności intelektualnej. Jeśli faktycznie, ktoś poczuł się źle z tym kawałkiem, uważa że został pokrzywdzony - proszę o kontakt. Jednak dalej podtrzymuje, to że wszystko co napisałam, wpadło mi do głowy kiedy siedziałam nad piosenką. Być może kiedyś zasłyszałam coś podobnego, nie mam pojęcia, czasem się tak zdarza. 

IG: Nie przedłużając bo siedzimy tutaj już ponad godzine.. różnica wieku. Powiedziałaś, że nie przeszkadza Ci a jednak wariograf wskazał, że przeszkadza. Więc..? W czym to przeszkadza?

AY-G: No czasem mi to przeszkadza *zaśmiała się* Ale nie zamieniłabym Ciebie na kogokolwiek innego.

IG: Chwila odpoczynku dla nas.. musimy uzupełnić energię, ale to już kontent na PPV.

**Krótka reklama lodów Stronzo, które miały premierę w te lato.**

spotreklamowy.png?width=960&height=400

IG: Aiko, wspominałaś o tym, że nie odczułaś tego, że Flair chciało dobrze. Z drugiej strony Diddy wyciągnęła do ciebie pomocną dłoń. Czy to jest okaz niewdzięczności? Czy o co chodzi? Słuchacze by chcieli wiedzieć.

AY-G: Tak wyszło na wariografie, poza tym nie mieszajmy Diddy i Flair. Postrzegam to osobno.

IG: Mów o co chodzi, nie omijaj odpowiedzi. O kogo chodzi? Kto nie był fair? 

AY-G: Nie powiedziałam, że ktoś był dla mnie nie fair. Chodzi o to, że ten biznes rządzi się swoimi prawami, które nie zawsze każdemu odpowiadają.

IG: Imiona i nazwiska, nie odpuszczę. Kto nie chciał dobrze dla ciebie w Flair Records.

AY-G: Ilario nie mówię o osobach, tylko o zasadach i zależnościach, które są wszechobecne.

IG: W Flair były decyzyjne.. trzy osoby. Blake Rawlings, Dalla Daji oraz Quentin.

AY-G: Wiem do czego zmierzasz, a ja nie mam zamiaru w to brnąć.

IG: Ostatnią dwójkę znam i darzę sympatią, mogę za nich ręczyć. Co do Blake.. ze względów biznesowych wstrzymuję się od zdania. Dobra, Aiko. Ronnie, Asami. Po kolei - w jaki sposób wbili Ci nóż w plecy. Ze szczegółami. Tego nie daruję.

AY-G: Formułujesz te pytania niczym rasowy plociuch, ale muszę Cię zmartwić i nie odpowiem Ci tak, jakbyś chciał. Po wszelkich zawirowaniach, jakie powstały wokoło mojej osoby w mediach, uważam, że miałam prawo czuć się źle. Można powiedzieć, że miałam swego rodzaju żal do osób, które były mi bliskie...głównie dlatego, że zostałam z tym wszystkim sama. Z początku nie rozumiałam tego co się dzieje, jednak z biegiem czasu wiem, że człowiek zwyczajnie tak działa. Jedna osoba coś powie, druga to podłapie i tak dalej. Robi się takie zamknięte koło.

IG: Przypominam Ci, że pierwotne pytanie było o byłych znajomych. Działasz teraz bardzo bezpiecznie, zbyt bezpiecznie. Jak dla mnie wbicie noża w plecy przez znajomego jest poważnym słowem oznaczającym poważne konsekwencje - z takiego środowiska się wywodzę i to po prostu nie jest okej. Ale jeśli masz zamiar omijać ten temat to okej, idźmy dalej. 

AY-G: Ilario, to ty zadałeś mi pytanie o nóż w plecy. W pewnym momencie tak czułam, że właśnie został mi wbity nóż. Z biegiem czasu jednak zrozumiałam drugą stronę medalu. Trudno mi powiedzieć, co zrobiłabym na nich miejscu, więc nie mam zamiaru krytykować. ich w jakikolwiek sposób. Ja zrobiłam to co uważałam w tamtym momencie za najlepsze, oni to samo. Nie mam już do nich żalu, a z większością wszystko mam wyjaśnione. To się liczy i nie mam obowiązku zdradzać jakichkolwiek szczegółów.

IG: Baby Ray. Jaki kwas jest między wami? Dwukrotnie skłamałaś i nie chciałaś dać się złamać, kiedy dopytywałem Cię o niego widziałem grymas na twojej twarzy. Co jest nie tak?

AY-G: Braylon, Braylon...Zawsze traktowałam go jak przyjaciela, takiego serio, serio prawdziwego. Może za szybko, ale nie zmienię swoich uczuć, takie są. To jego stratę przeżyłam najbardziej, sam z resztą to wiesz, bo cały czas o nim wspominałam. Ciesze się, że za wczas większość rzeczy z nim wyjaśniłam, mimo że to było tylko między nami, ale to nawet lepiej wiesz? Świetnie jest mieć coś swojego. Mimo, że na pewno z wieloma sprawami się ze sobą nie zgadzamy, to doceniam go jako osobę, znajomego czy przyjaciela - jak zwał tak zwał. I ponownie powtórzę - tak, na początku czułam, że on także wbił mi nóż w plecy, ale tak naprawdę dlaczego mam tych wszystkich ludzi posądzać, że to oni właśnie ten nóż trzymali? Nie ma sensu skupiać się na osobach, tylko raczej na zachowaniu jakie widzimy w społeczeństwie, oraz tym jakie ogromne wpływy na nasze życie mają media. To nie jest wina jednostek, a właśnie społeczeństwa i jego problematyki.

IG: Traktowałaś go jak przyjaciela.. ale nie ukrywajmy, nie potraktowałaś jako przyjaciela Tyrone, skoro go zdradziłaś jako przyjaciela?

AY-G: Z biegiem czasu faktycznie mogę uznać to za zdradę, masz rację. Nie postąpiłam wobec niego fair, zatajając pewne kluczowe informacje. Na prawdę zasługuje każdy, bez wyjątku i należy o tym pamiętać.

**Plansza reklamowa reklamująca produkt Stronzo, który będzie dopiero miał premierę**

piwko.png

 

IG: No dobra, a tak kończąc.. jak wyglądają twoje relacje z Lexie? Z tego co słyszeliśmy to były tam jakieś zawiłości.. ale finalnie na czym to stanęło?

AY-G: W tym momencie pragnę rozwiać wszelkie wątpliwości. Cytując moich ulubieńców dwie wiedźmy się spotkały (zaśmiała się) Porozmawiałyśmy ze sobą, oczywiście prywatnie bez jakiegokolwiek poklasku. Lexie okazała się bardzo wyrozumiała. Każda z nas przedstawiła swoją stronę medalu, część się pokryła, a część nie - to jasne. Nie mamy do siebie jakiegokolwiek żalu, a nasze stosunki mogę śmiało nazwać dobrymi. Możemy liczyć na swoje wzajemne wsparcie i to się liczy. Jednym słowem rzuciłyśmy to co było kiedyś w niepamięć, pozytywnie nastawione do tego co będzie; nie przeciwko, ale obok siebie tak jak powinno być. Cieszę się, że tak się stało, ponieważ ciągnęło się to wystarczająco długo. 

IG: Na prawdę również zasługują widzowie.. bo ten odcinek trwa już dobre pare godzin, lecz oprócz dwóch reklam i przejścia między studiem a autem nie było cięć.. by zachować autentyczność. Sądzę, że możemy tym akcentem kończyć ten wielogodzinny podcast. Co chcesz powiedzieć Aiko po całej tej rozmowie? 

AY-G: Może to, że najlepiej uczyć się na cudzych, a nie na własnych błędach. Ci co regularnie śledzili moją karierę, dobrze będą wiedzieli o co chodzi. Są momenty załamania, ale nigdy nie można się poddać.

IG: I w taki sposób.. była ze mną moja żona - Aiko Yoshida-Gallo. Ja byłem Ilario Gallo.. kupuje i pijcie Stronzo - alkohol od dwudziestego pierwszego roku życia. Dzięki, pa!

dsgdsgfsafasha.png

 

 

((giga podziekowanie dla @Diducha za profesjonalne odegranie nam specjalistki w ramach event teamu))

Edytowane przez soleki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Tori ukroiła sobie kilka kawałeczków cytrynowej babki i zasiadła przed laptopem oglądając odcinek, jest zszokowana że Aiko wymienia chłopców jak skarpetki, również dziwi ją postawa piosenkarki w stosunku co do FLAIR, pomimo tego wspiera nadal artystkę**

soleki lubi to

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Carmella B leżąc w łóżku cała obolała przez kobiece rytuały okresowe, natrafiła na vibeTube na promowany odcinek #003 Awful but Lawful. Wsłuchując się w każde z pytań i pełną szczerość AIKO, stwierdza że młoda piosenkarka bardzo zyskała w jej oczach. Jest dumna z odwagi artystki - szczególnie gdy ta próbowała kłamać, a pod naporem wariografu, wyznała prawdę. Napisała do niej krótką wiadomość DM lifeInvader. **

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Braylon Higgins alias Baby Ray zastanawia się, skąd tak właściwie na tyle "silne" uczucie przyjaźni, którym darzyła go Aiko, skoro ich kontakt na początku wydawał się burzliwy. Po ponownym przeczytaniu części poświęconej sobie stwierdził, że dziewczyna ma rację - całość bez dwóch zdań go ruszyła.

soleki lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lexie nieco obawiała się zapoznała z wywiadem, ale mimo to przestudiowała go od deski do deski. Odetchnęła i jest bardzo zadowolona, że Aiko znalazła tak fajny i kreatywny sposób na rozliczenie się z przeszłością. Ma nadzieję, że opublikowany materiał pomoże jej odciąć się i pozwoli na zupełnie nowy start w branży. Przez chwilę zastanowiła się nad tym jakie różnice Aiko widzi w niej i Hassanie, ale postanowiła nie rozgrzebywać więcej tego tematu i zostawić go za sobą tak jak artystka. Wysłała dziewczynie krótki DM na LI.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Chase Love czuje się nieco zmieszany po obejrzeniu odcinka, w którym pojawił się wątek jego zakręconej relacji z Aiko Yoshida-Gallo. Ma szczerą nadzieję, że już nigdy więcej nie przewinie się w tego typu programach. W szczególności, gdy stara się wejść w dosyć świeży epizod swojego życia u boku nowej partnerki. Uznaje i docenia jednak szczerość piosenkarki, sądząc że samemu mógłby sobie nie poradzić w podobnym formacie. ** 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ray'owi wyświetliła się w polecanych, powtórka najnowszego odcinka ABL, włączył z zaciekawienia, lecz w połowie musiał nagle przerwać z powodu niezapowiadanych gości. Czuje się trochę zmieszany po obejrzeniu połowy, zastanawia się co miały na celu osobiste pytania prowadzącego dotyczące jego związku i AIKO, nie zbyt go interesowała ta część wywiadu. Liczy, że dla celebrytki w przyszłości się powiedzie i nie będzie, aż tak kontrowersyjna jak aktualnie.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Ronnie obejrzał w biurze cały program z zainteresowaniem. Podziela tutaj sposób odgrodzenia swojej burzliwej przeszłości z aktualną teraźniejszością. Liczy, że Aiko dobrze wykorzysta swoją aktualną sytuację i wróci do pełnej gry w przemyśle muzycznym. Cieszy go, że podjął sam dorosłą decyzję i pierwszy wyciągnął dłoń w kierunku małżonki Gallo po tej dość niecodziennej dramie. **

Edytowane przez naughty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin