Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Japan Car Service


Volumek

Rekomendowane odpowiedzi

fsdfs.thumb.gif.a8d86e19262a18089f6b963bfa6cf686.gif

 


Japan Car Service to stawiający swoje pierwsze kroki serwis na lokalnym rynku zajmujący się serwisem oraz modyfikacjami wizualnymi pojazdów swoich klientów. Cały pomysł na firmę został zrealizowany przez Syeda na łamach ostatnich dni września 2022 roku, które po niedługim czasie zostało udostępnione dla każdego. Z początku firma działała jako mały biznes  Syeda, który po godzinach dłubał przy pojazdach swoich znajomych, budując przy tym odpowiednie doświadczenie oraz portfolio. Po parunastu miesiącach garażowy biznes został legalnie zarejestrowany oraz doposażony, między innymi w sporą halę znajdującą się na Burton. Przedsiębiorstwo na co dzień zajmuje się kompleksową diagnozą oraz naprawą samochodów odwiedzających ich klientów, ze względu na wysoką konkurencję Syed nie mogł zdecydować się na specjalizację w serwisie danej marki pojazdów. Wyróżniającą cechą warsztatu jest rozbudowana oferta dotycząca tuningu pojazdów z rynku Japońskiego. Ekipę z Burton tworzą osoby posiadające rozbudowaną wiedzę z zakresu mechaniki samochodów oraz detailingu, jest to idealnie miejsce, w którym mógłbyś poprawić walory estetyczne swojego pojazdu lub dodać mu trochę mocy. Studio jako nieliczne wśród konkurencji zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów, korekcją lakieru oraz polerowaniem. Marzysz o pięknym JDM? Nie mogłeś trafić lepiej, tutaj spotkasz specjalistów od japońskiej motoryzacji. W internecie widnieje sporo różnych opinii na temat jakości wykonywanych przez warsztat usług, z których wynika, że jest to stosowne miejsce do wykonania modyfikacji dla swojego wozu. Główną zaletą biznesu spod szyldu Syted'a jest profesjonalizm, który stawia na doświadczonych oraz jakościowych pracowników, nie znajdziesz tutaj osoby bez zamiłowania do czterech kółek - Serwis posiada na swoim koncie wiele ukończonych projektów japońskich klasyków, które zostały u nich zbudowane od podstaw.


Obraz





Serwis znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Burton, jest to główny atut tej firmy, pozwalający obsłużyć większą ilość klientów w przeciwieństwie do innych lokacji. Dobra lokalizacja oraz praca pięć dni w tygodniu przekłada się na mniejszy sukces firmy, której ważnym elementem jest klient. Wybierając Japan Car Service, masz gwarancje ekspresowej usługi serwisu swojego pojazdu bez zbędnego oczekiwania ze względu na to, że jest sobota.







OFERTA

Potrzebujesz szybkiej naprawy swojego samochodu? Firma posiada podpisaną umowę z największą hurtownią części zamiennych, jest to spory plus obniżający koszt usług ze względu na niższą marżę podczas doboru podzespołów do samochodów. Jako jedni z nielicznych przed montażem danej części prowadzą dokładny wywiad z klientem odnośnie do kosztów oraz jakości zamienników, jak najbardziej może wybrać czy chce oryginalną część, bądź jej tańszy zamiennik. Na wszystkie usługi firma wystawia pisemną gwarancję z możliwością darmowej wymiany części, jeśli okaże się ona wadliwa. Ze względu na sprawny dostęp do hurtowni, dostępne części docierają na warsztat w ciągu godziny - w przypadku ich braku czas oczekiwania może się wydłużyć. Oferta warsztatu jest spora, oprócz standardowego serwisu posiadamy między innymi dodatkowe usługi:

-Mycie ręczne samochodu oraz korekcja lakieru.

-Podnoszenie mocy silnika w dowolnym zakresie, przebudowa silnika od podstaw.


INFORMACJE

Chciałbyś się zatrudnić w warsztacie lub potrzebujesz zadzwonić w dowolnej sprawie? Skontaktuj się z wybranymi osobami odpowiedzialnymi za konkretne sprawy już teraz. Kontakt z call center jest możliwy codziennie w godzinach 16-22, zespół telefoniczny cechuje profesjonalizm oraz wysoka wiedza w danej dziedzinie. Czas jest najważniejszy, przedzwoń oraz uzyskaj wyczerpujące informacje w mniej niż dziesięć minut, nasza pomoc jest zupełnie darmowa. 

OOC
Witam, tak to znów ja tylko tym razem sam chce spróbować sił w warsztacie, nie powiem długo czekałem wcześniej przez własną głupote straciłem Warsztat, chciałbym teraz wrócić, gdy zwolniło się znów miejsce, nie działałem nagganie byłem praktycznie dzień w dzień na serwerze jak i na warsztacie, aktywnie grałem w nim, nie prowadziłem go naganie, co prawda była jedna skarga odnośnie  odegrania no lecz to była z powodu niedoszkolenia pracownika, jaki tam wtedy był. Mam nadzieję, że dostanę tą szanse na Warsztat po prostu lubię odgrywać naprawianie czy tuningowanie pojazdów. Po prostu sprawia mi to frajde a też chciałbym własnie zarządzać swoim i tuningować tam auta, którymi się interesuje mam nadzieje, że dasz ostatnia szanse Pillator teraz jej nie zmarnuje zycze wszystkim milego dnia/nocy w zaleznosci, kiedy to czytacie narka moze do zobaczenia w grze.

https://discord.gg/4Q7qVXDasj

 

Edytowane przez mstrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

W warsztacie pojawiła się znana osobistość z FIA formula 2 series, Luigi Fumagalli @BARTIXON23. Właściciel Dylan Greene zaoferował po kontakcie z jego menadżerem, możliwość zatrudnienia w Japan Car Service aby ten pokazał się fanom osobiście i napędził ruch. W mediach społecznościowych licznie zachwalano Luigi'ego za inicjatywę przed rozpoczęciem sezonu. To jeden z pierwszych ruchów PR'owych przed początkiem serii wyścigów.asdasd.png.7c3a82ff503b67fcc7d07714e614dd88.png814515380_f2(1).png.261187be60afe2aa6bd090e2ca655b1e.png.37ceab8ec36cc0cfb6ab526314ebd0d6.png

Edytowane przez Mefiś
Maucin i BARTIXON23 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin