Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SM] #000 miscreated. by Aisha | Odcinek informacyjny mający na celu zaznajomić słuchaczy z konceptem i formatem podcastu.


wink

Rekomendowane odpowiedzi

DOMOAhZ.jpg**Na wszystkich serwisach streamingowych zgodnie z zapowiedzią prowadzącej pojawił się odcinek numer zero jej podcastu. Odcinek jest typowo informacyjny, nagrany w celu zaznajomienia potencjalnych słuchaczy z materiałem, ma on też być pewnego rodzaju teaserem następnego odcinka, już z gościem w studio. Dziewczyna w odcinku opisuje po krótce koncept, styl, oraz potencjalną długość epizodów podcastu. Do tego zapowiada pierwszy odcinek razem z gościem w studio - jest nim MOB Prince.**

miscreated.png

Hej, Aisha z tej strony, a to odcinek numer zero mojego podcastu miscreated. by Aisha - chcę was teraz mniej więcej zaznajomić z formatem, tematami, które będziemy tutaj poruszać razem z moimi gośćmi, oraz ogólnym zamysłem tego jak to wszystko będzie wyglądać. A no i przy okazji ogłoszę pierwszego gościa, ale to dopiero na końcu więc polecam wytrwać. Więc przechodzimy do konkretów, nie chcę tego odcinka sztucznie przedłużać, bo to nie o to tutaj chodzi, hah. Nie chcę was zanudzić już od samego początku, haha. Najlepiej chyba będzie jak zacznę od tego jak będzie to wszystko wyglądać formatowo - zwyczajnie chcę tutaj porozmawiać o rzeczach dziejących się obecnie w branży, wśród celebrytów, porozmawiamy o ich ruchach – na tym będziemy się skupiać, oczywiście rozmowy z osobistościami z branży będą prowadzone w formie luźnego wywiadu. Na pewno nie raz wyjdziemy poza schemat i obgadamy inne, ważne dla mnie tematy, jak na przykład to co obecnie dzieje się na świecie, takie typowo najważniejsze wydarzenia, czy tam nagłośnienie jakiejś istotnej akcji. Odcinki będą raczej krótkie, bo nie chcę zabierać słuchaczom funu z słuchania o ulubionych artystach, haha. Zresztą wiem, z własnego doświadczenia że uwagę casualowego słuchacza ciężko utrzymać przez nie wiadomo ile, nawet jeśli coś jest ciekawe. A jeśli chodzi o gości to będę do programu zapraszać głównie osoby z show biznesu, poprowadzimy luźną rozmowę na przeróżne tematy, od obecnych wydarzeń w branży, jakiś aferek, po ich obecne ruchy na rynku, plany na przyszłość, czy może w nawet zapowiedzi tego co planują, lub nad czym obecnie pracują. No i tak właściwie to w ten sposób raczej będzie to wszystko wyglądać, na pewno samego podcastu nie będę prowadziła specjalnie regularnie, wiecie, hah – jednak muszę chodzić na uczelnie, mam też inne zajęcia i nie zawsze dużo dzieje się w środowisku celebrytów, chciałabym to prowadzić jako taki projekt poboczny co do moich działań w Internecie, coś co mogę zrobić na luzie, sporadycznie i po prostu zadowolić fanów ciekawym i treściwym wywiadem, a może w przyszłości skupię się w pełni na tym projekcie - wiecie, jak będę miała więcej czasu. Myślę, że takie piętnaście do dwudziestu minut, w zależności oczywiście ilu gości w danym epizodzie się pojawi, wtedy odcinki będą proporcjonalnie dłuższe, aby zwyczajnie każdy miał czas, aby się wypowiedzieć. To chyba będzie wszystko co chciałam powiedzieć, no poza najważniejszą informacją – nie ogłosiłam gościa, który będzie mi towarzyszyć następnym razem w studio. Bez zbędnego owijania w bawełnę, przedłużania w następnym odcinku miscreated. by Aisha usłyszycie księcia pegassi, czyli MOB Prince, porozmawiamy sobie o jego ruchach w branży, oraz przyszłych działaniach rapera, zresztą usłyszycie to jutro. A teraz dziękuję wszystkim słuchaczom, którzy dotrwali do końca i słyszymy się jutro! Papaa, pozdrawiam!

 

unknown.png

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin