Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/NickOskarżonego] Adamoo, Dozan


FaNyss2322

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - FaNyss2322 - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Link do konta oskarżonego: - adamo - Vibe Role Play (v-rp.pl) doozan - Vibe Role Play (v-rp.pl) 
Powód składania skargi: - Groźby OOC, próby DOXING, Brak znajomości regulaminu jako gamemaster, stronniczość, brak kompetencji, popieranie przestępstwa ooc
Wyjaśnienie sprawy: - Doszło do interakcji w której gracz Adamo napisał mi coś takiego.
Dowody: - [Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Jak taki madry jestes cwelu.
Sabrina de Salmo mówi: Jakąś giwerę miał ze sobą, albo inne ustrojstwo?
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Mam twoje wszystkie dane.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Mam na ciebie doxa zajebac?
Thomas Hollis mówi: Yeah.. musimy czekać na RA.
[Mauricio Lopez → Jonathan Baker (45)]: Już dawno skończyłem berlinko.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Skoncz 6 klase.
[Mauricio Lopez → Jonathan Baker (45)]: Mleczaku.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
[Mauricio Lopez → Jonathan Baker (45)]: Schudnij berlinko.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Mamy beef typie.
[Mauricio Lopez → Jonathan Baker (45)]: Durniu? stary jak ty ważysz 150 kilo i masz 160 cm wzrostu i tylko gadasz "durniu durniu".
Sabrina de Salmo mówi: Zabezpieczyłam mu te rany na brzuchu, więcej nie zrobię.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Bo ci bw wbilismy.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Ok ok oko ok.
Mauricio Lopez → Jonathan Baker (45)]: No i to ze doozan wam nic nie pomoze.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Durniu jebany.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: Skoncz 6 klase.
[Jonathan Baker → Mauricio Lopez (143)]: I.

4u0a8yD.png
Po rozmowie z liderem/vliderem nie wiem ktory to który - członkiem projektu Vibe Roleplay, w mojej sprawie wstawił się DucePologne który stroni od zachowań tego typu, z racji tego ze sam bałem sie napisać skargę ponieważ bałem się że moje dane zostaną upublicznione. Chcieliśmy podjąć rozmowę z liderem która skończyła się w ten sposób
 img%5D
img%5D
Podsumowywując skargę, nie użyłem żadnych sformułowań obraźliwych w kierunku w/w gracza, zabawa zabawą ale każda rozmowa ma swoje granicę, nie potrafie określić czy ten człowiek jest w stanie wyrządzić mi krzywdę upubliczniając moje dane osobowe jednak nie pozwolę sie tak traktować. Natomiast Doozan, jako człowiek projetku Vibe Roleplay, udowadnia tą rozmową jak bardzo jest stronniczy oraz toksyczyny w swoich działaniach. Proszę skargo rozpatrywacza o to by uwzględnił wszystkie moje dowody.

Borko lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, @adamo oraz @FaNyss2322w jakimś stopniu tam sie znaja. Sam @Sidneyonapisal na liderowej polswiatka przestepczego (skad pochodza z reszta screeny ze mna, iczigo, etc):

image.png.bf659dc02331e23f877377ff41d3ee93.png

To samo jesli chodzi o moje wypowiedzi. To co dzieje sie na spamowkach jakis discordow to w 90% jest zwykly trolling, w jakims stopniu integracja z innymi graczami. Kazdy kto ma wiecej niz 15 lat i mozg nie popiera doxingu w srodowisku roleplay (i innych gier). Ja rowniez nie popieram doxowania innych graczy i nigdy popierac nie bede.  

Niezbyt rozumiem dlaczego jestem zamieszany az pod tak powaznym zarzutem w ta skarge xD

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to dla jaj napisalem ze ci doxa zrobie XD zebys mi przestal pisac a ty sie splakales.. Z reszta, pierwszy grasz akcje ofensywne pozniej placzesz. Jak było z rozbiciem kubka na głowie? Koleś, zagrałeś akcje ofensywną, tak - odegrałem że zrzucam ci z biurka rzeczy, rozumiem. (nie wiem czy to akuruat jest postrzegane jako akcja ofensywna) wtedy ty łapiesz za kubek i rozbijasz mi go na głowie... Odegrałem wszystko, po czym rzuciłem się na ciebie z łapami(https://imgur.com/3TQT1vJ) , a ty na to (https://imgur.com/0QCKDKB) Szkoda mi słów, wyzywasz mnie a ja ci na to odpowiadam zebys sie zamknal bo ci zrobie doxa.. Było to skuteczne bo przestaleś do mnie pisać, prawda jest taka - nie mam żadnych twoich danych, nie wiem kim jesteś. A co do doozana, dostaliśmy od niego opierdol że mamy zacząć normalnie grać bo załatwi to z sidneyo, lub wrzaskiem że będą nas spectować full-gre za to co robimy.

Fannys, zamiast grać jak człowiek - woli odpisywać na /b że mamy skarge, że doozan nam nie pomoże.. (https://imgur.com/1wwSKd3, https://imgur.com/6xQ8M8B) Z resztą, czego się spodziewał nagrywając diss-track, na nasz cały set? Że co, będzie uwielbiany na davis, i że tree top piiru będzie mu się kłaniać X D, nagrywając diss-track na jeden z większych setów na davis, liczysz się z tym że będziesz przez nich wyzywany, gnębiony i że to ty będziesz głównym wrogiem (?, czy coś) dla naszych ludzi, zwyzywałeś tam kolesia który ogarnia bronie, narkotyki, pomaga swoim ludziom, to czego ty się spodziewałeś.. Prosze cię, przyznaje się do wyzywania go, bo po prostu nie mogłem z nim wytrzymać. Jak on na /b pisze po tym jak mu wbilismy bw z broni "aha? Clipped" to nie wiem czego on oczekuje, po tej ostatniej akcji postanowiilismy ze nie będziemy z nimi trzymać jakiej kolwiek interakcji, po poprostu się nie da. 

Pamiętaj że to ja ciebie uczyłem, wgrywania podmianek, w pewnym stopniu też gry w przestępczych. Nie miałęm chwili spokoju, bo cały czas wypisywałeś mi na PV, na dc. A w pewnym momencie, bez słowa zrobiłeś transfer z ttp, do nortenos 

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę się wypowiedzieć o tym że Doozan jest stronniczy przez swoje zachowanie do innych organizacji, nawet jeżeli to było dla ,,żartu" to tak nie powinno się robić. Za takie zachowanie z tego co wiem również są kary od ekipy. A adamo trolluje już od kilku dni w gierce, i z tego co widzę to dalej nikt z tym nic nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamo napisał:

ja to dla jaj napisalem ze ci doxa zrobie XD zebys mi przestal pisac a ty sie splakales.. Z reszta, pierwszy grasz akcje ofensywne pozniej placzesz. Jak było z rozbiciem kubka na głowie? Koleś, zagrałeś akcje ofensywną, tak - odegrałem że zrzucam ci z biurka rzeczy, rozumiem. (nie wiem czy to akuruat jest postrzegane jako akcja ofensywna) wtedy ty łapiesz za kubek i rozbijasz mi go na głowie... Odegrałem wszystko, po czym rzuciłem się na ciebie z łapami(https://imgur.com/3TQT1vJ) , a ty na to (https://imgur.com/0QCKDKB) Szkoda mi słów, wyzywasz mnie a ja ci na to odpowiadam zebys sie zamknal bo ci zrobie doxa.. Było to skuteczne bo przestaleś do mnie pisać, prawda jest taka - nie mam żadnych twoich danych, nie wiem kim jesteś. A co do doozana, dostaliśmy od niego opierdol że mamy zacząć normalnie grać bo załatwi to z sidneyo, lub wrzaskiem że będą nas spectować full-gre za to co robimy.

Fannys, zamiast grać jak człowiek - woli odpisywać na /b że mamy skarge, że doozan nam nie pomoże.. (https://imgur.com/1wwSKd3, https://imgur.com/6xQ8M8B) Z resztą, czego się spodziewał nagrywając diss-track, na nasz cały set? Że co, będzie uwielbiany na davis, i że tree top piiru będzie mu się kłaniać X D, nagrywając diss-track na jeden z większych setów na davis, liczysz się z tym że będziesz przez nich wyzywany, gnębiony i że to ty będziesz głównym wrogiem (?, czy coś) dla naszych ludzi, zwyzywałeś tam kolesia który ogarnia bronie, narkotyki, pomaga swoim ludziom, to czego ty się spodziewałeś.. Prosze cię, przyznaje się do wyzywania go, bo po prostu nie mogłem z nim wytrzymać. Jak on na /b pisze po tym jak mu wbilismy bw z broni "aha? Clipped" to nie wiem czego on oczekuje, po tej ostatniej akcji postanowiilismy ze nie będziemy z nimi trzymać jakiej kolwiek interakcji, po poprostu się nie da. 

Pamiętaj że to ja ciebie uczyłem, wgrywania podmianek, w pewnym stopniu też gry w przestępczych. Nie miałęm chwili spokoju, bo cały czas wypisywałeś mi na PV, na dc. A w pewnym momencie, bez słowa zrobiłeś transfer z ttp, do nortenos 

jakby wysyłasz screena że doozan wam nic nie pomoże, tak napisałem ale nawet masz to w skardze na górze całe logi.
No i zrobiłem transfer z TTP do Nortenos i to był bardzo dobry wybór, bo tutaj przynajmniej mi nie wjeżdżają ooc jak coś źle odegram, tylko daja mi info na pw jak mam to rozegrać i podchodzą do tego mniej toksycznie. A ty mnie cisnąłeś zawsze jakbyś był jakimś bogiem RP (ktorym nie jestes xd) a no i to nie ty mnie uczyłeś wgrywania podmianek bo gruby mi je dał i gruby dał mi cały tutorial jak je wgrać.

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i no Historia z Adamo wygląda tak, grałem jakiś czas w tree top piru. Czasami z nim popisałem itd. Ale po chyba dwóch dniach zauważyłem u nich wysoką toksyczność, a także niski poziom RP. Chłopaki też codziennie grali na głosówce co z resztą już było wysyłane do liderów z Norte z którymi aktualnie gram i nie narzekam na nich. Po dostaniu tej wiadomości o Doxingu troche się wystraszyłem, gdyż gość faktycznie posiada niektóre dane o mnie i nie wiem czy może je puścić w eter czy nie, ale jak każdy normalny człowiek mam obawy. Jakby to było dla żartów to bym teraz nie pisał skargi, a jeśli chodzi o doozana, to z tego co pisałem z iczigo to miał tylko pouczyć i dać mocną reprymende albo cokolwiek zrobić z tym faktem, ale jak widać na ssach wyżej dla śmiechu wymijał ten fakt co mi się nie spodobało i zostałem zmuszony napisać skarge. Wszyscy piszą, że to dla żartów, że my jacyś koledzy bo grałem u nich, co lepsze pisze tak opiekun przestępczych i doozan (ktorych nawet nie znam a widze oni znaja mnie bardziej niz ja). A prawda jest taka, że nie bez powodu od nich odszedłem, no i nie bez powodu pisze tą skarge, jak sami możecie zobaczyć wyżej wypowiedź adamo to niezbyt pała do mnie sympatią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2022-10-22-15-55-59-00_572064

Druga sprawa jest taka, że Doozan nie dość, że nie reaguje na to jak pisal iczigo w mojej sprawie, to jeszcze znowu pokazuje, ze jest niekompetentny. Wyżej jest ss który pokazuje, że Doozan nawet nie zna regulaminu strefy przestępczej, przez co okazywało się, że niejednokrotnie jego bloods łamało regulamin. Doozan przyzwalał na ataki na nas codziennie a my jako organizacja na tym bardzo ucierpieliśmy. Poza tym śmieszne jest tłumaczenie, że na konfach discord jest w 90% trolling, to tylko pokazuje, że nie nadajesz się na swoją pozycje. To jest discord półświatka przestępczego VIBE RP a nie jakaś prywatna spamówka. Tam się rozwiązuje wszystkie sprawy zwiazane z organizacjami a nie trolluje i wymija odpowiedzi dotyczącuch TWOICH graczy 
Bez_tytuu.png

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rem napisał:

To prawda, nie raz widziałem jak adamo trolluje w grze, na Discord nawet nie chce wspominać co może robić.

Hej, tez przez jakis czas gralem w organizacji u Adamo, widze że skarga została napisana na niego, u przyszedłem co nie co wyjaśnić. 

Doozan, widocznie nie potrafi obserwować zachowań organizacji, ponieważ wielokrotnie można było zobaczyć metagaming z strony TTP, podsyłam kilka ssów.

unknown.pngunknown.png

Przez kilku graczy z organizacji Adamo, postanowiłem odejść, dlaczego? - Było dużo słabych zagrywek, słaby roleplay z strony całego TTP, niektórzy gracze latali z kastetami, i bez powodu wbijali stan BW innym graczom.

Miłego dnia życze

Edytowane przez Masterr
NadchodziMagik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a jeśli chodzi o doozana, to z tego co pisałem z iczigo to miał tylko pouczyć i dać mocną reprymende albo cokolwiek zrobić z tym faktem, ale jak widać na ssach wyżej dla śmiechu wymijał ten fakt co mi się nie spodobało i zostałem zmuszony napisać skarge.

Wspominalem to juz wyzej, ale przytaczasz to jeszcze raz wiec wrzuce tu jeszcze raz; "To samo jesli chodzi o moje wypowiedzi. To co dzieje sie na spamowkach jakis discordow to w 90% jest zwykly trolling, w jakims stopniu integracja z innymi graczami. Kazdy kto ma wiecej niz 15 lat i mozg nie popiera doxingu w srodowisku roleplay (i innych gier). Ja rowniez nie popieram doxowania innych graczy i nigdy popierac nie bede. " 

Jako zwykly szary gracz, czy tez jako czlonek ekipy, nie moge brac wszystkiego na powaznie, bo zwyczajnie skonczyloby sie to zle dla mnie i dla uzytkownikow tego serwera. Gdybym mial karac kazdego co wspomni gdzies cos o doxowaniu, "zagrozi" komus zartobliwie, to z pewnoscia moglibysmy ukarac polowe serwisu. Pomijajac juz z reszta to, ze w logach przedstawionych przez ciebie widac, ze normalnie "wyzywales" sie z adamo - jesli rzeczywiscie bylbys graczem ktorego bola jakies odzywki i stroni od wyzwisk, to zwyczajnie urwalbys ta rozmowe. xd

3 godziny temu, BorkOO napisał:

Ja też mogę się wypowiedzieć o tym że Doozan jest stronniczy przez swoje zachowanie do innych organizacji, nawet jeżeli to było dla ,,żartu" to tak nie powinno się robić. Za takie zachowanie z tego co wiem również są kary od ekipy. A adamo trolluje już od kilku dni w gierce, i z tego co widzę to dalej nikt z tym nic nie robi.

Spojrz, uwzgledniacie tu rzekoma "stronniczosc" chyba tylko dlatego, by sprobowac mnie na sile upierdolic. Moze potwierdzic ci to adamo, moze potwierdzic ci to maker (chyba pierwotny lider TTP), a moze potwierdzic ci to nawet sidneyo, ze jesli ktos robi cos zle w tree top piru - potrafie ich upomniec, potrafie ich za przeproszeniem zjebac do cna, ze robia cos zle. 

To, ze jestem dla was stronniczy tez jest smieszne. Reagowalem do was uwaga dwa razy. Raz, gdy gracze waszego projektu popelnili metagaming - skonsultowalem to wtedy i z opiekunami org. przestepczych i z CM. Nie mieli nic przeciwko blokadzie postaci. Ba, CM z ktorym sie konsultowalem nawet to "przyklepal", a drugi raz interweniowalem z sidneyo (opiekun przestepczych) gdy wasza  organizacja zagrala akcje wyssana wprost z filmikow typu gore, albo jakiegos serialu o meksykanskich kartelach. Do innych organizacji nigdy nie reagowalem, bo zwyczajnie nic wiekszego nie robia. Obok nas gra Florencia, do ktorej ani razu nie interweniowalem (i zgaduje ze interweniowal nie bede, bo sa to gracze doswiadczeni, ktorzy wiedza co graja), wczesniej grali przy nas 18th street gang - rowniez do nich nie interweniowalem. Grali dosc w porzadku, mimo ze nie byli oni raczej doswiadczeni co do gangow ulicznych z LA. Poza tym mamy jeszcze Madd Swan od sidneyo i mob piru ktorzy graja obok madd swan. 

To, ze wam zblokowalem postacie wyniklo z tego, ze akurat to dobrze widzialem i zwyczajnie od razu skonsultowalem sie z ludzmi, z ktorymi powinienem. 

Co moze odpowiadac jeszcze za moja stronniczosc? Nie wiem, nie mam zielonego pojecia. Rozumiem, ze przeszkadza wam juz to, ze nieco utrudniamy wam gre duzego, rozwinietego gangu ulicznego, ale... wlasciwie powinniscie miec to na juz uwadze, zakladajac nortenos na serwerze, gdzie gramy typowo klimaty poludniowej kalifornii/la county. 

Cytat

A adamo trolluje już od kilku dni w gierce, i z tego co widzę to dalej nikt z tym nic nie robi.

Zyjemy w czasach gdzie mamy programy jak OBS, nakladke radeon, nvidia, xbox game cos tam - strzelic powtorke z tego, ze ktos cos trolluje, czy zwyczajnie lamie regulamin to chwila roboty. Jesli masz cos takiego - podsylaj do opiekunow, podsylaj do innych czlonkow ekipy - kazdy wyciagnie z tego konsekwencje, ktore beda odpowiednie do popelnionego przez gracza czynu. Jestem czlowiekiem, ostatnio wchodzac do gry przebywam z chlopakami nieco mniej, bo mam swoja watki na postaci, ktore zwyczajnie probuje ograc jak najszybciej. Uwierz mi na slowo, ale nie gram w TTP po to, by was nekac i ich faworyzowac, tylko by wspomoc ich w gierce (udostepniajac im przykladowo materialy/poradniki ktore pisalem jeszcze dla organizacji Pyzdry, czy zwyczajnie nakrecajac im watki i hoodgaming). 

Mysle ze napisalem wszystko co chcialem po krotce wyjasnic, dzieki

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wlecialy nowe posty, soo

2 godziny temu, FaNyss2322 napisał:

Screenshot_2022-10-22-15-55-59-00_572064

Druga sprawa jest taka, że Doozan nie dość, że nie reaguje na to jak pisal iczigo w mojej sprawie, to jeszcze znowu pokazuje, ze jest niekompetentny. Wyżej jest ss który pokazuje, że Doozan nawet nie zna regulaminu strefy przestępczej, przez co okazywało się, że niejednokrotnie jego bloods łamało regulamin. Doozan przyzwalał na ataki na nas codziennie a my jako organizacja na tym bardzo ucierpieliśmy. Poza tym śmieszne jest tłumaczenie, że na konfach discord jest w 90% trolling, to tylko pokazuje, że nie nadajesz się na swoją pozycje. To jest discord półświatka przestępczego VIBE RP a nie jakaś prywatna spamówka. Tam się rozwiązuje wszystkie sprawy zwiazane z organizacjami a nie trolluje i wymija odpowiedzi dotyczącuch TWOICH graczy 
Bez_tytuu.png

Tak, nie wiedzialem tego. Jestem czlowiekiem i nie mam wykutego na pamiec calego regulaminu serwera. Nie jestem tez supporterem, by na biezaco sledzic rozgrywke innych i egzekwowac nieprawidlowe zachowania. 

Fanyss, nie oszukujmy sie. Moze cie to zdziwic badz nie, ale czlonek ekipy nie musi miec wykutego na blache kazdego dostepnego regulaminu na serwerze. Pewnie, nie wiedzialem ze taki punkt istnieje, bo zwyczajnie jestem graczem, ktory zbyt czesto w jakis duzych krwawych akcjach nie uczestniczy. Z reszta - dlaczego podajesz tutaj argument, ktorym rowniez wystawiasz wasza organizacje. Jesli juz ktos z TTP robil wam dm - dlaczego odpowiadaliscie za kazdym razem tym samym? Dlaczego dalej potraficie codziennie robic dm (nawet i dwa razy dziennie z tego co slyszalem)? Jesli trzymalibyscie sie boskich zasad swietego regulaminu strefy przestepczej, to powinniscie odpuscic i sprawe przemilczec, a poki co wyglada na to ze niezbyt na tym "ucierpieliscie jako organizacja". 

Druga sprawa: "Poza tym śmieszne jest tłumaczenie, że na konfach discord jest w 90% trolling, to tylko pokazuje, że nie nadajesz się na swoją pozycje. To jest discord półświatka przestępczego VIBE RP a nie jakaś prywatna spamówka. Tam się rozwiązuje wszystkie sprawy zwiazane z organizacjami a nie trolluje i wymija odpowiedzi dotyczącuch TWOICH graczy "

Wiem, ze prawdopodnie nie bylo i nie bedzie cie na discordzie liderow. Mimo to moge cie zapewnic, ze nie jest tam jak myslisz. Nie porusza sie tam tematow tylko zwiazanych z organizacjami. Pewnie, sa tam kanaly pokroju dyskusje, ale jest tez "ogolny", gdzie moze trafic doslownie wszystko. Nikt nie ma tam zacisnietego krawatu i malo kto mowi tam cos na powaznie xD Tak samo jest i na discordzie liderow biznesow, oraz na branzy rozrywkowej. Kanaly ogolne zawsze sluza do dyskusji na malopowazne tematy, czesto w ogole niepowiazane ze strefa w ktorej aktualnie gracze sie znajduja.

Kolejna rzecz do ktorej moge sie przyczepic: TWOICH graczy - nie liderowalem, ani nie lideruje TTP. Jak widac nawet w moim nicku na tych screenach, dopisalem sobie "spectator" - zwyczajnie obserwuje co dzieje sie na liderowce, ewentualnie pisze gdy ktos wspomni ttp, albo mnie. Nigdy nie odpowiadalem, ani nie bede raczej odpowiadac za kazdego gracza z tego projektu.

Cytat

że niejednokrotnie jego bloods łamało regulamin. Doozan przyzwalał na ataki na nas codziennie

Jesli "bloods" (nie, nie gramy bloods) lamalo regulamin i wylewasz to na forum, nie zapomnij wspomniec, ze lamiecie go rowniez wy. Robiac dm codziennie, robiac nadmierny metagaming, czy strzelajac w najbardziej błahych sytuacjach jak stluczka xd Ponadto dodam, ze nie przyzwalalem na zadne lamanie regulaminu, ani nie zachecalem nikogo do jego lamania. Sam grajac na Monyae Webster, uczestniczylem w dwoch dmach na was. Raz - wczoraj, gdzie postrzelilismy twoja postac. Ba, nic sobie nawet z tego nie zrobiles, jakis czas pozniej juz pisales komentarze pod utworem mojej postaci xD, drugi raz - akcja ofensywna zagrana z graczem, ktoremu potem zablokowalem postac, bo zrobil metagaming (bylo to pobicie goscia od was na chodniku, nic wielkiego jak mowi sam regulamin). Tyle mowia moje logi na postaci. (z glowy moge powiedziec, ze dmilem was moze lacznie z 4 razy, mozliwe ze po prostu nikomu nie wbilem wtedy bw xd). Tak jak mowie - nie przyzwalam i nie bede przyzwalal nikomu na lamanie regulaminu. 


Odnoszac sie do drugiego posta:

2 godziny temu, Masterr napisał:

Hej, tez przez jakis czas gralem w organizacji u Adamo, widze że skarga została napisana na niego, u przyszedłem co nie co wyjaśnić. 

Doozan, widocznie nie potrafi obserwować zachowań organizacji, ponieważ wielokrotnie można było zobaczyć metagaming z strony TTP, podsyłam kilka ssów.

unknown.pngunknown.png

Sytuacja ktora tu przedstawiles to nie jest metagaming. Metagaming to wykorzystywanie in character informacji, pozyskanych w sposob OOC. To co tutaj widac, to chlopaki siedzacy sobie na glosowce (dwoch z nich bylo w grze, jeden streamowal nasza gierke dla innych - tak wynika ze screena), oraz screen wyjety znikad, ktory przedstawia gre, w ktorej uwaga: postacie krecily IG stories, podczas podpalania swieczek na memorialu SLIM400. Czy jest to metagaming? Nie, nie jest to metagaming. 

Cytat

Przez kilku graczy z organizacji Adamo, postanowiłem odejść, dlaczego? - Było dużo słabych zagrywek, słaby roleplay z strony całego TTP, niektórzy gracze latali z kastetami, i bez powodu wbijali stan BW innym graczom.

O tym wypowiedziec sie nie moge, nie widzialem tego na wlasne oczy, wiec nic potwierdzac nie bede.

niezlykolopl, Sidneyo i katae lubią to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Masterr napisał:

 

Przez kilku graczy z organizacji Adamo, postanowiłem odejść, dlaczego? - Było dużo słabych zagrywek, słaby roleplay z strony całego TTP, niektórzy gracze latali z kastetami, i bez powodu wbijali stan BW innym graczom.

 

Jest to nie prawda, u nas w organizacji jest surowy zakaz noszenia/używania a nawet, my nie kupujemy broni białej. Jeżeli coś ma się odbywać bez broni palnej, jedynie na pięści to u nas nie stosuje się nożyków, kijów baseballowych, kastetów itd. Po prostu, ziomek wyssałeś to z palca, nie dałeś na to żadnych dowodów. Nawet u nas na zamówieniach nie ma wpisanej broni białej, a wcześniej sam pisałem że takowej nie kupie, a co do metagamingu, makera ani zdyniego nie było w grze i to dla nich dawałem streama - słuchalismy ze muzyczki a głosówki nigdy nie używaliśmy do MG, gdybyśmy to robili to nie sralibyśmy na Norteno że robią mg, proste i logiczne.. A co do trollingu, nawet nie wiem o co dokladnie chodzi

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin