Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10.26.2022] [vTube] Test płatków śniadaniowych + info co będę robić z tym kanałem.


wink

Rekomendowane odpowiedzi

0m7iq8zg.jpg

**26 października w godzinach wieczornych na kanale vTube Aishy Huxley pojawił się dosyć krótki filmik, na miniaturce widać dziewczynę pozującą przy pudełkach płatków HeaLife w kolaboracji z ASAMI.**

 

**Dziewczyna siada przed kamerą, zaczyna machać do oglądających.**

Hejka! Nie spodziewałam się, że tak szybko pojawi się jakiś materiał na moim kanale, tym bardziej niezapowiedziany, ale uznałam, że jednak coś wrzucę.

**Śmiech dziewczyny, poprawiła pudełka płatków na stole, uporządkowała je cały czas mówiąc.**

Dlaczego nagle kanał na vTube? Bo ten kanał to taka w sumie forma spędzania wolnego czasu jako hobby tworząc coś w Internecie. Robię to totalnie z zajawki, amatorsko. Nie będę tutaj robiła ogromnych produkcji.

Pewnie ciekawi was co robią tutaj płatki i czemu na miniaturze znalazły się płatki od ASAMI, otóż dzisiaj sobie je przetestujemy, porównamy z innymi produktami na rynku.

**Zaśmiała się, zaczęła otwierać wszystkie opakowania kontynuując wypowiedź.**

Zobaczymy czy w ogóle warto je kupić, czy są dobre i czy cenowo prezentują jakość jaką powinny dostarczyć, a przy okazji powiem wam co tak właściwie będę wrzucać na ten kanał.

**Wstała, wyciągnęła mleko z lodówki, postawiła kilka misek przed sobą, nalała do nich mleka.**

Tak swoją drogą to ciekawi mnie w sumie skład tych wszystkich płatków, czy tak właściwie produkt HeaLife jest zdrowy jak zapowiadali.

**Wzięła opakowania wszystkich płatków, przeczytała ich skład w sporym skrócie na głos, pokazała notkę z tyłu opakowania produktu ASAMI do kamery.**

W sumie super opcja, że opakowanie jest biodegradowalne, mega to popieram – musimy dbać o planetę, bo niedługo nie będziemy mieli gdzie żyć. A sam skład tak właściwie wygląda okej, więc nie musimy chyba martwić się o kłamstwa.

**Wsypała płatki do misek, zaczęła je testować co jakiś czas dodając coś od siebie, oceniając do tego wszystkie płatki z sieciówek.**

Wracając w sumie do contentu, sorki w sumie, że to wszystko jest tak chaotyczne, ale raczej na tej zasadzie chciałam to prowadzić – takie luźne materiały, czasem jakieś testy jedzenia, ogólnie produktów, które są promowane przez gwiazdy, albo po prostu są od gwiazd. Czy jakieś rzeczy, które zwyczajnie mnie zaciekawią. Poza tym chcę robić content taki typowo lifestyleowy – wiecie, jakieś vlogi, reakcje, takie pierdoły głównie

**Dziewczyna przestała mówić przez chwilę, gdy spróbowała płatki, które było widać na miniaturze odcinka, pokiwała głową twierdząco.**

No dobra, byłam pewna, że mi posmakują, bo smak waty cukrowej jest najlepszy do wszystkich słodkich produktów, ale to jest serio zajebiste! Smakowo spełnia moje wszystkie oczekiwania, a nawet znacząco je przebija. Aż takiego wow się po nich nie spodziewałam szczerze, bo jak sama nie jestem jakąś wielką fanką produktów bio, bo często mam wrażenie, że są wyprane ze smaku, ale tutaj tego nie czuć.

**Zaczęła czytać karteczki przyczepione do opakowań, odczytała z nich ceny.**

Cenowo tak właściwie też robią wrażenie, płatki bio, które są też vege, do tego biodegradowalne opakowanie za taką cenę? Nie wiem czy oni nawet na tym nie tracą, chociaż mogę się mylić -  nie znam się na kosztach produkcyjnych płatków, ale wygląda to przyzwoicie.

**Uśmiechnęła się do kamery, pokiwała głową twierdząco i jeszcze raz spróbowała płatków ASAMI.**

Pewnie będę je sobie kupować regularnie, bo wyglądają jak spoko opcja na śniadanie, chociaż osobiście wielką fanką płatków nie jestem. Tak swoją drogą to jakoś nie spodziewajcie się, że filmy tutaj będą pojawiać się często, jak już to raz na miesiąc, bo jestem jednak zbyt leniwa, aby coś nagrywać. Alee – postaram się zadowalać was contentem poza podcastem, może nawet nagram jakiegoś vloga ze studia jak tam zawitam, a to w sumie niebawem. Zobaczycie sobie jak to wygląda „od kuchni”.

**Dziewczyna zaśmiała się, popatrzyła na zegarek.**

Dobra, nie będę się rozgadywała w sumie, zobaczycie resztę niebawem i pewnie będę to zapowiadać na Invaderze jeszcze. Te odcinki będą krótkie, tak jak ten.

**Aisha zaczęła machać do kamery.**

Dziękuję za oglądanie, papaa!

 

**Podczas machania dziewczyna uderzyła w opakowania po płatkach stojące przed nią - te się rozsypały po kadrze, w tym momencie film się urwał i przez kilka sekund można było zauważyć czarne tło z napisem “2 listopada - odcinek podcastu z Baby Ray”.**

 

Dane:

 

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773


 

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin