Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

🎱Black Family Mission Row🎱


BaamBaam

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

636568797320735446-BARNES.webpHailey Woolridge
W oczach wielu gang-bangerka - tag-bangerka która zdobyła swój street credit milczeniem oraz oddaniem dla 8ball. Ale co z nią nie tak? W ciągu dnia można z nią się dogadać, kiedy przychodzi noc łapią ją jej demony, popada w amok który siedzi w jej głowie. To że była maltretowana przez swojego EX zmieniło jej głowe - jest zoombie z Mission Row. Kobieta uzależniona jest od metamfetaminy oraz kokainy którą rozrabia by towar starczył jej na dłużej. Od jakiegoś czasu przestała również spłacać Donjae Bullock  który mógł to zauważyć. Kobieta jest przerażona dotykiem innych facetów ale kiedy jest wystrzelona i naćpana nie przeszkadza jej nic. Każdej nocy dziewczyna zamyka się w cribie, wchodzi pod swoje biurko gdzie przyjmuje kolejne dawki swoich proszków. Jedyną z osób która mogła przyłapać i przyłapała kobietę jest Deion . Dziewczyna nie jest świadoma tego że chłopak widział ją w tak okropnym stanie, będąc na głodzie jest wstanie zrobić totalnie wszystko - nawet kogoś zamordować. Hailey nie kontroluje swoich emocji, nie kontroluje swoich uczuć ani tego co się dzieje na około niej. Często wraca do cribu nie wiedząc nawet co się z nią stało ostatniej nocy. Wszystko jest trudne, wszystko jest ciężkie. Nie dość że była maltretowana to jedyny członek jej rodziny którego znała dosłownie przez kilka dni zniknął bez słowa 'GDZIE JEST LOTTE?' Kiedy czarnuchy dowiedzą się że dziewczyna popada w długi i swoje uzależnienia pewnie odepchną ją i zostanie bezdomna...to popieprzone jak nisko można upaść. Wspólny wynajem z Deionem ściągnął jej z głowy kilka rzeczy, nie miała i tak pieniędzy żeby wynająć coś sama. Czy to początek końca Hailey? Co będzie dalej....

Drugs...

Na cerze kobiety nie widać jeszcze znacznych zmian, jest w drugim stadium uzależnienia. Cały czas wszystko idzie do przodu a ona popada w coraz to większe stany lękowe. Żeby nikt nie myślał, ona nie oczekuje od nikogo pomocy bo żadna z osób flagujących 8ball nie może juz jej pomóc. Generalnie aby kobieta wróciła do normalności/codzienności musiała by przejść długą resocjalizacje która jest bardzo kosztowna . Czy kobieta sie jeszcze zmieni? Tego nie wie nikt, trzeba na pewno na nią uważać bo tak jak wspominałem już straciła kontrole nad umysłem i nad swoim ciałem. Codziennie stara się po prostu przeżyć - naćpać i iść z tym dalej. 

Przyjaciele: brak
Rodzina: brak

Znajomi: brak - została odepchnięta przez swoją grupę.
Powiązania - Deion, B.Lowly, N.Spears, Donjae Bullock, Creighton Cozart siostra - Lotte [zaginiona]
Uzależnienie - Metamfetamina, Kokaina, Tabletki przeciwbólowe, morfina.
Choroby - Panika. 

(Ostatnio gramy bardzo intensywnie i dużo, nie mamy czasu nawet na robienie ssów bo każdy skupia się na kreacji postaci)

8ballposse.png

Edytowane przez BMF Arasaki

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te prawie 3 miesiące. Dziś kończymy rozgrywkę z takiego względu iż jako lider stworzyłem pewnien discord gdzie kilka osób (nie będę mówił kto ale nikt z naszej org) zbierało „białko” ja jako lider mogę zapewnić tylko że ta organizacja nic nie przenosiła do gry IC ani nigdy nie wykorzystała niczego aby komuś zniszczyć rozgrywke grą nieregulaminową. Widzimy sie z innym projektem buziaki. Powodzenia

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin