Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

🎱Black Family Mission Row🎱


BaamBaam

Rekomendowane odpowiedzi

Przez natłok spraw niezwiązanych z grą zapomniałem wrzucić tutaj link do mojego projektu zarobkowego, zapraszam przeglądających nasz temat.

 

Cytat

Motorcycle thieves are everywhere, watch out! (MTAE) - To grupa która od dłuższego czasu zajmuje się importem/kradzieżą części motocyklowych. Nie mają żadnego podziału na asortyment, handlują częściami które wpadną im w dłonie. Wszystko opiera się na dokładnym wytropieniu ofiary, zbieraniu informacji na temat osoby, której ma zostać skradziona maszyna by na końcu podsumować to finałem kradzieży oraz rozebraniu motocykla na części oraz ich późniejszą sprzedażą na czarnym rynku, ewentualnie osobom zaufanym.


Kto jest odpowiedzialny za MTAE? Oskarżenia najczęściej padają na młody klub motocyklowy, Night Bastards, głównie przez to, że klub owija się przy nowoczesnych motocyklach, członkowie nie odmawiają sobie prestiżowych wydechów czy felg.. jeden może powiedzieć, że to czysty absurd, w końcu motocykl mógł być zakupiony legalnie lub pożyczony, drugi z kolei powie, że coś śmierdzi.. i to nie spalona guma.


 

 

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Zaległe screeny z projektu zarobkowego.

m5pquIV.png

dB7tKnh.png

tAQBGgf.png

- Kilka dni później. -

y4kn3nr.png

iX0BXVh.png

vlLiui6.png

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin