Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA/Alex Kovalyov] Komandor Tarkin


quatre cent sept

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta:  https://forum.v-rp.pl/profile/2568-komandor-tarkin/

Link do konta oskarżonego: - Nie mogę znaleźć, Alex Kovalyov

Powód składania skargi: MG, odwalanie, granie totalnego gówna

Wyjaśnienie sprawy: Dziś tj 6.11.2022 od 19 graliśmy z projektem @Pabel na lotnisku transport. Akcję widział oskarżony, który na dc spytał się co tam robimy, dla beki i z pełną ironią napisałem, że mamy transport narkotyków. Chłopakowi chyba żyłka pękła i uwaga... Dał zgłoszenia na LSPD o tym, że przewozimy narkotyki. A po zgłoszeniu ulotnił się z gry - Wszystko w dowodach

Dowody:

 

850h1aM.png

 

WTuOD6j.png

 

FaFqg9l.png

 

19:51 zgłoszenie na 911

 

Edytowane przez Komandor Tarkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, sersir napisał:

ale to zgłoszenie było przed pisaniem na dc

 

Siemka, jestem SGT w LSPD. Wiem, że pewnie administracja to sprawdzi, ale ułatwiam - nie, zgłoszenie poszło kilka minut po napisaniu na DC 🙂 Pozdrawiam z rodzinką

image.png.9cf83efc29744ad25cc4689622437f6b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sersir napisał:

w jaki sposób mam udowodnić że odczytałem jego wiadomość po wysłaniu zgłoszenia ?

Nie wiem, jakąkolwiek rozgrywką która wskazywałaby byś mógł wykonać takowe zgłoszenie na 911, która defacto uprzykrzyła każdemu czas i grę.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sersir napisał:

zaraz zobacze czy jest opcja jakaś sprawdzenia godziny odczytania bo jak nie ma to nie będe miał jak to udowodnić

Tylko że, dowód z discorda to jedno, drugie skąd miałbyś informacje IC by dać takie 911 gdzie oczywiście nadałeś je anonimowo więc rozumiem że skąd posiadałeś taką wiedzę IC.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin