Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[7/11] [Live] Tori Ramirez


Krejzi

Rekomendowane odpowiedzi

1839423753_2022-11-07(13).thumb.png.60edddcabaca9fac61801c7ea85e9a63.pngDnia 7/11/2022r piosenkarka odpaliła live na swoim instagramie. Artystka widać że była szeroko uśmiechnięta i nieco pobudzona. Wokół artystki co chwile przewijały się różne ciekawe, a niektóre znane persony. Torcia zapowiedziała że na live nie tylko poprowadzi luźną rozmowę, ale również opowie o najważniejszych kwestiach dotyczące jej, oraz jej kariery.

 

Nastolatka usiadła na przeciwko kamery na tarasie, pomachała wesoło do kamery i przywitała się z widzami. Zapowiedziała że początek live będzie bardziej  informacyjny i chce w nim poruszyć kilka ważnych kwestii, natomiast później przejdzie do luźniejszej gadki.

T - Tori              W - Widz

 

T - Dobra, więc..  chciałabym przejść do dosyć ważnego tematu, dotyczącego mnie jak i mojej kariery, od dzisiaj zakończyła się moja jakakolwiek współpraca z wytwórnią 101 records oraz moim już ex managerem Blakiem Rawlingsem. Dlatego od tego momentu, działam solo, nie będę ukrywała, jest to dla mnie coś nowego, bo pierwszy raz od bardzo długiego czasu działam bez managera i najbliższy okres będzie dla mnie coś naa podobieństwo testu. 

W - Jak to? Co się stało?

T - Cóż.. między mną a wytwórnią nie było dobrych relacji od jakiegoś czasu, problem też właściwie tkwił w tym że ostatnio miałam cięższy okres no i musiałam sobie radzić kompletnie sama, ale nie będę nad tym ubolewała, to wszystko co się działo ostatnimi dniami to sroga lekcja dla mnie by patrzeć co się robi i z kim się robi. Później właściwie poruszę jeden ważny temat

W - Co sądzisz na temat wypowiedzi MOB Prince na Twój temat w jednym z wywiadów?

T - Szczerze, zgadzam się z nim w pełni, od dłuższego czasu nie potrafiłam mieć własnego zdania i przez bardzo długi czas kreowałam się na osobę która stroni od jakichkolwiek konfliktów czy wchodzenia w jakieś dyskusje. Na ten moment mogę zapowiedzieć że postanowiłam to że skończę z tym siedzeniem cicho, bo doszłam do wniosku że na grzeczną dziewczynkę, rzucają się dzikie hieny szukające atencji. Więc na pewno zobaczycie zmiany, które jak sądzę wyjdą mi na plus, bo skończę z grzecznym potakiwaniem, a no i.. chciałabym też podziękować Princeowi za to, nie ukrywam że rozjaśnił mi nieco jak wyglądała moja kariera przez ten czas.

W - Z grzecznej dziewczynki do niegrzecznej, hah.

T - Nie do końca, wciąż będę traktowała ludzi z szacunkiem, ale tym razem jak ktoś się na mnie rzuci to nie będę grzecznie przeczekiwała aż się znudzi mną, tylko będę raczej odpierała te ataki, z resztą wiadomo jakie zwierzęta się ostatnio na mnie rzucały. śmieszne trochę że niektórym brakuje atencji więc muszą płakać w internecie i atakować innych, ale cóż.. taki dzisiejszy wygląd świata.

W - Co z kolaboracją z Asami? 

T - Na ten moment właściwie nie mogę zdradzić więcej niż to że że będzie to coś większego, planowałyśmy jeden singiel, a co wyjdzie to się przekonacie niebawem. Po za tym nasza współpraca zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego polecam wam to śledzić i koniecznie zajrzeć też na profil Asami.

Wzięła głębszy oddech, pewniej siebie dodała

T - Ale to nie jedyna rzecz nad którą obecnie pracuję, planuję również o stworzeniu epki, a z kim? Podłapcie się czegoś, chciałabym na tej epce zobaczyć wszystkie twarzyczki FLAIR Records, nagrałam kawałek z Diddy i Littlem, jeszcze zanim doszło do tego co się stało, nie będę ukrywała że w naszej rodzince była również Aiko, więc na pewno też będę myślała by do niej zagadać, dla mnie FLAIR to była jedna wielka rodzina i zawdzięczam im wiele.

Popiła nieco soku anansowego, a następnie zaczęła bawić się swoimi włosami, dokładnie przeglądając czat.

T - Po za tym, cieszyłam się że mogłam być w tej wytwórni, czuje że od tamtego czasu wszystko nie do końca poszło w dobrą stronę, ale teraz przyszłą pora na naprawę swoich błędów.

W - A co z Twoim ostatnim koncertem? Nie wyglądało to najlepiej

T - Przyznaje że mój ostatni koncert nie był najlepszy, ba, był jednym z najgorszych, właściwie nie jest mi ciężko się do tego przyznać że zjadł mnie w tamtym momencie hejt, teraz pozostaje mi unieść głowę i iść dalej.

Artystka przez półtorej godziny poruszyła również temat Spirit Squadu (cheerleaderek), gdzie między innymi dodała że źle upadła na nogę i nabawiła się kontuzji. Opowiedziała ona również co nieco o swoich samochodach, oraz pociągnęła nieco temat swojego gorszego okresu.

T - Dziękuje wam wszystkim za tego live, nie ukrywam, fajnie było wyrzucić to z siebie i wyjść po za te bariery które sobie stawiałam czy te które zostały mi postawione. Zróbmy kochani coś wielkiego i pokażmy innym że jesteśmy kimś więcej. Do zobaczenia na kolejnym live, może wtedy zapowiem kolejne akcje czy sytuacje. Całuje!

W szczytowym momencie streama zebrało się 54.327 osób, pojawiały się komentarze krytyki oraz komentarze wspierające i pochwalające nastolatkę. Po skończonym streamie, można było zauważyć na jej stories czarny ekran z białym napisem ''no more being quiet 👊''.

 

 

 

 

 

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE uważa, że za niedługo pojawi się kolejny live, w którym Tori zrobi z siebie ofiare i zacznie płakać, że jak to Blake ją potraktował. **

** Yukiyo Shimanouchi obejrzała livestream. Zastanawia ją dość mocno co musiało się podziać, że Blake zakończył współprace z Tori. Jednocześnie ciszy się, że ten problem ją nie dotyczy i żyje w swoim ojczystym kraju dalej pracując w przemyśle muzycznym. **

Edytowane przez naughty
Necro, Madeleine i Krejzi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Marko był przez cały czas na LIVE. Uważnie oglądał cały czas całego LIVE i drogą dedukcji wspiera Tori Ramirez.**

Krejzi lubi to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Blake Rawlings siedząc w biurze obejrzał powtórkę streama artystki, przewrócił jedynie oczyma słysząc o 'cięższym okresie i o tym że musiała sobie radzić sama' przypominając sobie wszystkie rozmowy z Tori na LI o jej 'problemach'. Dostając sms'a od M.Hatheway jedyne co na niego odpisał to ":Shrug:"** @KUBV

Krejzi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**spotemshotem na widzeniu gdy przestali poruszac powazniejsze tematy i zszedl na temat nastoletniej slonecznej kobiety z ULSA powiedzial do swojego syna by na nia uwazal bo nie jest juz ona grzeczna** @waves

Edytowane przez only gang members
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nemesis nie zdziwiła się po odejściu Tori, nie wierzy w jej wielką zmianę i spekuluje upadek gwiazdy. Zadzwoniła na facetime do Blake Rawlings aby pogratulować mu zrzucenia z barków odwiecznych nastoletnich problemów nielubianej artystki.** @Necro

Krejzi, naughty i Necro lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin