Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

igvs

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.cce199583fd097d297c7f4d2be7d051d.png

Petrov Productions - Przedsiębiorstwo wykupione przez Valentin Petrov, specjalizujące się w filmach krótkometrażowych i klipach artystycznych. Inwestor wykupił podupadającą firmę International Films, która przez nieodpowiednie dysponowanie finansami, wydawała więcej na utrzymanie niż zarabiała, popadając tym w długi, sprzedała się za krocie, byleby tylko wyjść z opresji komornika. Wraz z wsparciem grupy swoich przyjaciół, Petrov doinwestował firmę w nowoczesny sprzęt oraz wykupił nowe biuro znajdujące się w Rockford Plaza, poza tym zatrudnił również kadrę świetnych operatorów kamer, montażystów, czy reżyserów. Valentin świadomy, że pieniądze nie biorą się z nieba, postanowił rozszerzyć grupę swoich inwestorów. Petrov wraz z gotówką i wsparciem swoich udziałowców jest w stanie realizować swój plan. Petrov Productions postawiło sobie na celu stworzenie rozpoznawalnej marki na skalę stanową, która będzie stanowić pierwszą linię wyboru celebrytów, potrzebujących zaplecza, które wykona dla nich ich wysokobudżetowy klip.
 

Spoiler

Hej startuje z projektem, który głównie będzie się opierać na tworzeniu teledysków, myślę, że większość ludzi, którzy dłużej siedzą w branży doskonale znają moją twórczość, z którą działam już w GTA V od około półtorej roku. Przed pisaniem aplikacji uzgodniłem już z Mateuszem, jak owa gra przedsiębiorstwa będzie wyglądać (Chodzi mi tutaj o relacje menyoo - alt) i nie ma z tym żadnego problemu. Uważam, że jest to świetna okazja na zorganizowanie jeszcze większej gry dla branży jak i upiększenie ich piosenek.


 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin