Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[20/11] [LIVE] @MOXXXY_


thaZu

Rekomendowane odpowiedzi

TQzo8uv.png**20.11 na profilu @MOXXXY_ odbyła się wcześniej zapowiadana transmisja live. Całość transmisji odbyła się w studiu, gdzie dopiero później po jednym z pytań od widzów MOXXXY wskazała, że było to studio nagraniowe 101 Records. Prócz pytań o swoją lokalizację i skąd ona się wzięła, dziewczyna opowiedziała również nieco więcej na temat swojego /tajemniczego/ projektu, który zapowiadała oraz odpowiedziała na nieco pytań od widzów.**

 

**MOXXXY wyszczerzyła się głupkowato do obiektywu kamerki z laptopa, pomachała wesoło poprawiając pluszaka na kolanach**

M: Hey, hey, heeey! Działa? Oh, działa! Słodko. All righty... Poczekamy chwilę na spóźnialskich...

M: Co to za miejsce? Gdzie jestem? Ohh...Mogłabym pobawić się z wami w zgadywanki ale - naaah... Dziś miałam poodpowiadać na wasze pytania, więc POSTARAM SIĘ na większość odpowiedzieć. A jesteśmy w... studiu nagraniowym 101 Records!

**Rozbawiona nachylila się, obejmując za laptop i unosząc go do góry. Obróciła go w miarę możliwości przez ciągnące się kable i pokazała wnętrze studia.**

M: Yeaaah! Co tu robię? Powiedzmy, że...Ostatnio mieszkam tutaj. Prawie DOSŁOWNIE mieszkam. Yuuup...To co słyszeliście i wyczytaliście to prawda - Mówiłam poważnie na temat EP ostatnio w Neon Sky i Dungeon. Odbiór muzyki przez was dodał mi cholernych skrzydeł i poczułam pieprzonego kopa motywacyjnego by zebrać się i złożyć coś, co będziecie katowali w pętli...

**Zadarła dumnie podbródek do góry, posłała cwany uśmieszek do widzów. Zaraz to ponownie zaczęła przybierać, jak to w swoim stylu, głupkowate miny.**

M: TRAUMA to był pierwszy krok. Cholernie ciepło przyjeliście ten singiel ale w zapasie miałam jeszcze kilka asów, które mogliście usłyszeć na moich imprezach. Które to dokładnie? Nie powiem! Czy jest coś jeszcze, czego nie słyszeliście? Owszem! Jedyne co mogę zdradzić to to... Że zamierzam się trzymać tego, za co mnie pokochaliście. Będzie mocny cyberpunkowy vibe, a motywem przewodnim będzie... CYBERPSYCHOZA.

**Wyrzuciła ostatnie słowo z teatralną dramaturgią, robiąc przy tym straszną minę.**

M: Więcej na chwilę obecną wam nie zdradzę, ale już niedługo będziecie mogli zobaczyć owoce tej pracy. Mam za sobą kilku ludzi, którzy zadbają o to by nie porwać wasze zmysły nie tylko muzycznie. Dostaniecie kompletny pakiet cyberpunkowego vibe'u, który was ZMIECIE. OBIECUJĘ!

**Skupiła wzrok na ekranie laptopa, wyłapując wzrokiem spływające wiadomości na czacie. Do tych bardziej rozczulających, gdzie obserwujący wyznawali miłość czy opowiadali o tym jak to muzyka dziewczyny ich motywuje do działania odpowiadała z radosnym uśmiechem, wyraźnie czerpiąc ogrom satysfakcji z tego jak jest odbierana. Okazyjnie składała palce w serce, które wysyłała do widzów.**

M: Oh... HEY ASAMI ! Okay, nie spodziewałam się Ciebie, ale MIŁO MI CIĘ WIDZIEĆ, phah! A odpowiadając na Twoje pytanie - Call me, babe. Znasz mój numer. Dla Ciebie ZAWSZE znajdę chwilę!

**Uśmiechnięta od ucha do ucha czyta kolejne wiadomości na czacie. Dostrzegając jedno z nich uniosła brew i parsknęła śmiechem.**

M: HELL NAAAAW! Proszę. Wiem, że samej mi się zdarza trollować... No...Czasem dość często... Ale nie wyślę wam zdjęcia stóp. To OBRZYDLIWE!

**Wzdrygnęła się i przeciągle wypuściła powietrze. Nie spuszczając wzroku z ekranu objęła za pluszaka na kolanach, bujajac nim na boki i nucąc melodię pod nosem.**

M: Dlaczego akurat klimat Cyberpunk? Oh! To jest dobre pytanie. Ciężko jest mi odpowiedzieć dość konkretnie i bezpośrednio. Po prostu... Poczułam z tym klimatem największą więź. Najbardziej się z nim utożsamiłam. Sam gatunek ma tak ogromne pokłady różnych motywów, wątków, emocji... Od bijących po oczach neonów, które oślepiają Cię gdy wchodzisz do pomieszczenia, gdzie gra mocna i brudna muzyka, każdego obejmuje ekstaza i błogość, nie przejmując się kompletnie niczym i bawiąc się na parkiecie. Rozwój technologiczny, który pozwala nam oglądać film będąc tak naprawdę częścią niego. Trudy świata, gdzie Ci na dole hierarchi są z góry skazani na śmierć i porywają się niebezpiecznych rzeczy, tylko po to by mieć godne życie - bądź też zapisać się na kartach historii... Mogłabym tak mówić i mówić i skończylibyśmy tego live'a może nad ranem, phah!

M: Asami...Czy pomożesz mi w stylizacji do nowego projektu... W KLIMATACH CYBERPUNK?! CZEKAJ, COOO? I TY TEŻ? Damn... OKAY! Z pieprzoną przyjemnością, dziewczyno! Trafiłaś na idealną osobę, haha!

**Ukazując swoje białe ząbki puściła oczko do obiektywu. Poprawiła się, siadając nieco bardziej skulona na sofie i chowając twarz w pluszaku. Błądzi wzrokiem po kolejnych komentarzach**

M: Czy będzie jeszcze jakiś collab? Oh...Bardzo prawdopodobne, że tak! Yanno - ja jestem otwarta na współpracę. Z Ronnie na chwilę obecną to był one-shot, który choć miał mieszany odbiór, to ja osobiście jestem dumna z tego jak to wyszło. Być może mam już kogoś z kim coś tworzę... Kto go wieee!

**Uśmiechnęła się tajemniczo i podrzuciła wymownie brwiami. Wybuchła cichym chichotem.**

M: Czy na co dzień też chodzę w soczewkach? Yuuup! W zasadzie...To część mojego fitu. Zawsze dobieram soczewki pod swój fit bądź też nastrój, yanno... Ekspresja!

M: Czy współpracuję z Heather? I tak i nie! Znaczy... No na pewno nie wiąże nas tylko realcja biznesowa, right? Przyjaźnimy się, bardzo ją lubię. Laska potrafi mieć czasem cholernie niewyparzony język, ale uwielbiam to w niej. Ma naprawdę cholernie CUDNY wokal i zamierzam go kiedyś wykorzystać!

**Ponownie poprawiła pozycje na sofie. Pod napływem kolejnych pytań i próśb o więcej informacji na temat projektu dziewczyna stała nieugięcie, nie zdradzając żadnego szczegółu. Odpowiedziała jeszcze na kilka mniejszych pytań dotyczących chociażby swoich zainteresowań i tego czy gra w gry video w wolnym czasie.**

M: Czas goni więc pora wracać do pracy! Ten live to była moja drobna przerwa, więc... See ya soon! Już niedługo was naprawdę zaskoczę. MUA!

**Szczerząc ząbki w radosnym uśmiechu posłała całusa do obiektywu i pomachała wesoło, żegnając się z widzami i kończąc transmisję.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin