Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houston] wiechu


187wiechu

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1296-wiechu/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Vitaliy Yermanov
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary:  Kolejne przekręty, prawdopodobne kupno bądź sprzedaż majątku - zapraszam do apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: houston

Wyjaśnienie sytuacji: No chciałbym się dowiedzieć co tym razem znaleziono w moich logach, do ostatniej rzeczy się w pełni przyznałem bo była zrobiona w ramach zwykłej pomocy co zostało już dokładniej wyjaśnione w poprzedniej apelacji. Do żadnego kupna czy sprzedaży majątku nigdy nie doszło. 
 

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apelacja2.png
apelacja3.png


Oferta $0 Vivienne Arellano (13112) Vitaliy Yermanov (7517) Sprzedaż pojazdu Benefactor XLS (UID: 30654) 21.12.2021 23:21
Oferta $62000 Vivienne Arellano (13112) Vitaliy Yermanov (7517) Sprzedaż pojazdu Vapid Guardian (UID: 37140) 21.12.2021 23:20
Oferta $75000 Vivienne Arellano (13112) Vitaliy Yermanov (7517) Sprzedaż pojazdu Schafter LWB (UID: 23962) 10.12.2021 21:06

Wytłumacz się z tego proszę, nieobrobione ssy są na kanale administracyjnym.

Nexisten i naughty lubią to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, rozwiałem swoje wątpliwości i zapoznałem z tematem jak wszedłem w rozmowy z użytkownikiem którego screeny są ukazane wyżej, jego postać Vivienne Arellano pracowała wtedy w komisie, miał wtedy jakąś licytację kilku pojazdów bo najwidoczniej nie chciały zejść, wygrałem ją oraz po kilku dniach ze względu na brak czasu OOC wtedy i przez okres świąteczny nie mogliśmy się zbić. Rusek, czyli lider tamtego komisu który na 95% podesłał białko albo ktoś z jego bliskiego grona a siedzi on aktualne na permbanie za przekręty majątkowe czy też bugowanie pieniędzy mnie nie lubi, ma za osobę która na niego doniosła a nigdy nie potrafił mi tego udowodnić, byliśmy przyjaciółmi a pewne sprawy nas podzieliły, co na community role-play jest całkiem modne. Nie wiem dla czego ten mu napisał o tym, że sprzedawałem majątek, może chciał sprawić aby Rusek miał swoje, indywidualne /przedłużenie penisa/ i tyle w temacie. Nigdy nie kupiłem majątku oraz go nie sprzedałem. Dałbym również screeny z discorda komisu gdzie była ta licytacja ale zrozumcie, sytuacja była rok temu i skąd mogłem wiedzieć, że rok później się przydadzą, dawno już te kanały są wyczyszczone albo w nowym wydaniu, pozdro.

 

image.png

 

 

25 minut temu, houstonfornication napisał:


Oferta $75000 Vivienne Arellano (13112) Vitaliy Yermanov (7517) Sprzedaż pojazdu Schafter LWB (UID: 23962) 10.12.2021 21:06

 

 

Co do tego to zwyczajnie nie pamiętam, ponad tydzień wcześniej niż sytuacja z licytacją a nasze rozmowy wskazują na to, że musiałem kupić ten samochód w komisie, tak po prostu.

Rozmowa jasno wskazuję, że przyjechałem stacjonarnie a ten na duty zwyczajnie afczył.

 

image.thumb.png.1f32e08ec629b6096cf10852799933e6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty tutaj wrzucasz może być typową rozmową zabezpieczającą. Auto dostajesz dokładnie za 0$ o którym jest wspomniane w rozmowie i sprzedajesz je kilka dni później za prawie 100 tysięcy. Vapid Guardian i Benefactor przekazane dzień po rozmowie i minuta po minucie.

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W waszych oczach może tak być, tłumaczę wam, że x7rn pracował wtedy w komisie. Tym na Rockford Hills którego teraz liderem jest bodajże .ukasz, była licytacja którą zwyciężyłem, to było zwykłe przekazanie zwyciężonych pojazdów. Sprzedałem bo znalazłem klienta który pewnie nie wiedział o trwającej tego typu licytacji, od wielu miesięcy zarabiam za pomocą kupowania taniej a sprzedawania drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wiechu napisał:

W waszych oczach może tak być, tłumaczę wam, że x7rn pracował wtedy w komisie. Tym na Rockford Hills którego teraz liderem jest bodajże .ukasz, była licytacja którą zwyciężyłem, to było zwykłe przekazanie zwyciężonych pojazdów. Sprzedałem bo znalazłem klienta który pewnie nie wiedział o trwającej tego typu licytacji, od wielu miesięcy zarabiam za pomocą kupowania taniej a sprzedawania drożej.

Schafter LWB za 75k, kiedy to auto chodzi za około 30 tysięcy, do tego nawet nie jest tuningowane bo sobie zerknąłem.  Wygląda to po prostu dziwnie, poważnie. tuning.png

 

naughty lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ceny Schafterów się zmieniały i był nawet o tym temat na forum w postaci /cennika pojazdów na serwerze/ gdzie były na bieżąco change logi. To, że teraz kosztuję tyle to wcześniej kosztował blisko kwoty którą zapłaciłem. Nie wiem nawet czy najbogatsza wersja jego nie kosztowała blisko 112 czy 120 tysięcy ale był bunt graczy, że za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ten komis. Mowa o Rockford Ruska który był w grudniu a nie Carspot Lewego który przejął najpierw kubiks a teraz chyba .ukasz. Napisałem wyżej /bodajże/, bo nie pamiętałem czy .ukasz lideruję tego czy tamtego. Na screenie wyżej jest widoczny rusek z racji, że przed jego własnym komisem, dorabiał on sobie na postaci z mojego ZGP, w komisie Lewego a potem tworzył swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wiechu napisał:

Przecież ceny Schafterów się zmieniały i był nawet o tym temat na forum w postaci /cennika pojazdów na serwerze/ gdzie były na bieżąco change logi. To, że teraz kosztuję tyle to wcześniej kosztował blisko kwoty którą zapłaciłem. Nie wiem nawet czy najbogatsza wersja jego nie kosztowała blisko 112 czy 120 tysięcy ale był bunt graczy, że za drogo.



Cena z marca, a twoje logi pokazują sprzedaż auta z grudnia. 

naughty lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wiechu napisał:

To nie ten komis. Mowa o Rockford Ruska który był w grudniu a nie Carspot Lewego który przejął najpierw kubiks a teraz chyba .ukasz. Napisałem wyżej /bodajże/, bo nie pamiętałem czy .ukasz lideruję tego czy tamtego. Na screenie wyżej jest widoczny rusek z racji, że przed jego własnym komisem, dorabiał on sobie na postaci z mojego ZGP, w komisie Lewego a potem tworzył swój.

Tego discorda właśnie ruska sobie też przejrzałem, też nic nie ma.

licytacja2.PNG

naughty lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD ale stykałeś się końcówkami z KUBV który zachował się słabo w moim kierunku i mści się teraz za wyjaśnienie w prywatnej wiadomości do wlk.

 

 

3 minuty temu, rusek napisał:

Ty to wiechu sobie mną mordy parszywej nie wycieraj jak i nie mów że byliśmy przyjaciółmi bo wódki z tobą przy stole nie piłem ani na ts nawet nie gadałem, lubisz przekręty majątkowe tak jak i ja więc nie pierdol głupot i nie rób z siebie sztywnego, e-konfidencie. A screeny nie ja wysłałem, pozdrawiam ciepło 😉 

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@houstonfornication

 

W takim razie albo tej licytacji nie było albo ktoś, kto załatwiał /białko/ odpowiednio zadbał o skasowanie wiadomości. To było rok temu, litości. Zrobiłem wiele różnych transakcji przez ten czas i nie pamiętam wszystkiego. W ogóle popatrzmy z drugiej strony, jaki sens miałby tu handel majątkiem skoro najpierw płacę według Ciebie o wiele za dużo za samochód a parę dni później kupuję inne taniej. Nie znam tego tematu dokładnie, z rozmów z gościem z którym robiłem ten deal wskazywało mi na licytację, do żadnych przekrętów z handlem nie doszło. Miałem w tamtym czasie również spory majątek który nie był warty ryzyka a kwoty o których mówimy po tych screenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, houstonfornication napisał:

To co ty tutaj wrzucasz może być typową rozmową zabezpieczającą. 

Przepraszam, że się wtrącę ale to już wygląda jak gnębienie gracza. Nie masz zbitego dowodu na winę wiecha, dlatego kazałeś mu się tłumaczyć tu na forum, a dodatkowo wysnuwasz takie wnioski. Trochę to mało profesjonalne i takie rzeczy powinny być weryfikowane, bo postać wiecha nie ma 15stu godzin i praktycznie żadnej historii. Jestem pewien, że jak wytrzepiecie logi wszystkich postaci powyżej 500+ godzin to na każdego znajdziecie coś co wygląda dziwnie.

edit; oczywiście nie obnoszę się za żadną ze stron, po prostu zakuła mnie w oczy ta wrzuta.

Edytowane przez deptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin