Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houston] wiechu


187wiechu

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, deptak napisał:

Przepraszam, że się wtrącę ale to już wygląda jak gnębienie gracza. Nie masz zbitego dowodu na winę wiecha, dlatego kazałeś mu się tłumaczyć tu na forum, a dodatkowo wysnuwasz takie wnioski. Trochę to mało profesjonalne i takie rzeczy powinny być weryfikowane, bo postać wiecha nie ma 15stu godzin i praktycznie żadnej historii. Jestem pewien, że jak wytrzepiecie logi wszystkich postaci powyżej 500+ godzin to na każdego znajdziecie coś co wygląda dziwnie.

Ja nie potrzebuje tutaj adwokata, cała sprawa wygląda dziwnie i zostawiam to dalej do werdyktu dla administracji. Wiechu tłumaczy się licytacjami, później jednak mówi, że są one usuwane XD kiedy licytuje jedne auto zaraz dostaje drugie za okrągle zero o którym jest mowa na screenach. Auto sprzedane za prawie 40k drożej bez żadnego tuningu, też nie ma to żadnego pokrycia. 

Nexisten i naughty lubią to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wyjaśnijmy. Napisałem jasno, że moja rozmowa ze striksem jasno wskazuję na licytację, bo nie pamiętam co robiłem rok temu na serwerze. Robiłem wiele transakcji i nadal je robię zazwyczaj z korzyścią na moją stronę bo na tym to polega. Jedynie zasugerowałem, że osoba która podesłała białko a w osiemdziesięciu procentach jestem pewny, że to gracz KUBV. Zadbał o wykasowanie wiadomości mówiące o tej licytacji aby udało się tej całej śmietance skasować z serwisu moją postać. Bo dziwne, że dzień po odpowiedzi wlk w prywatnej wiadomości do naszego sporu wychodzi z dupy coś takiego, co nawet tego nie zrobiłem. Miałem o wiele, wiele większy majątek w tamtym czasie i nie opłacało mi się ryzykować dla tak małych kwot, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, houstonfornication napisał:

Ja nie potrzebuje tutaj adwokata, cała sprawa wygląda dziwnie i zostawiam to dalej do werdyktu dla administracji. Wiechu tłumaczy się licytacjami, później jednak mówi, że są one usuwane XD kiedy licytuje jedne auto zaraz dostaje drugie za okrągle zero o którym jest mowa na screenach. Auto sprzedane za prawie 40k drożej bez żadnego tuningu, też nie ma to żadnego pokrycia. 

Mnie zastanawia sens tej operacji i czy naprawdę batalia toczy się o 40 tysięcy dolarów sprzed roku. Całkiem inna sytuacja by była gdyby sprawa była nawet sprzed miesiąca/dwóch, a teraz tłumaczyć się z czegoś co było rok temu jest dość ciężko. Nie jestem żadnym adwokatem i tak jak napisałem nie staje po żadnej ze stron. Dla mnie równie dobrze wiechu mógł to zrobić. Spójrz na swój ton odpowiedzi w tej apelacji i zastanów się, czy ty chcesz udowodnić komuś winę, czy po prostu wyjaśnić sytuację. Zastanawia mnie dlaczego nie trzepiecie postaci z centrum - postaci, które prowadzą się w nieprawidłowy sposób; mają miliony na kontach, czy w nieruchomościach albo autach, a fabularnie jest to niemożliwe ze względu na ich pracę/status/ - po prostu umożliwił im to system. Jak mam być całkiem szczery to lepiej wygląda jak ktoś zdobył coś "nielegalnie", ale ma podstawę fabularną do posiadania tego, niż systemowe nagrindowanie szmalu przez postać pomocnika mechanika, który śmiga samochodem za $800.000 i to jest jego sposób na prowadzenie postaci, co w tym trybie powinno być piętnowane, a już zajmować się takimi sprawami jest wam ciężko. Pozdro dla was i dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deptak napisał:

Mnie zastanawia sens tej operacji i czy naprawdę batalia toczy się o 40 tysięcy dolarów sprzed roku. Całkiem inna sytuacja by była gdyby sprawa była nawet sprzed miesiąca/dwóch, a teraz tłumaczyć się z czegoś co było rok temu jest dość ciężko. Nie jestem żadnym adwokatem i tak jak napisałem nie staje po żadnej ze stron. Dla mnie równie dobrze wiechu mógł to zrobić. Spójrz na swój ton odpowiedzi w tej apelacji i zastanów się, czy ty chcesz udowodnić komuś winę, czy po prostu wyjaśnić sytuację. Zastanawia mnie dlaczego nie trzepiecie postaci z centrum - postaci, które prowadzą się w nieprawidłowy sposób; mają miliony na kontach, czy w nieruchomościach albo autach, a fabularnie jest to niemożliwe ze względu na ich pracę/status/ - po prostu umożliwił im to system. Jak mam być całkiem szczery to lepiej wygląda jak ktoś zdobył coś "nielegalnie", ale ma podstawę fabularną do posiadania tego, niż systemowe nagrindowanie szmalu przez postać pomocnika mechanika, który śmiga samochodem za $800.000 i to jest jego sposób na prowadzenie postaci, co w tym trybie powinno być piętnowane, a już zajmować się takimi sprawami jest wam ciężko. Pozdro dla was i dobrej nocy.

Zwykła próba uwalenia wiecha. Akurat patrząc po dacie jestem śmiem twierdzić, że jest to okres początków konfliktu między ruskiem, a wiechem i tworzącej się wtedy spirali podjebek do ekipy. Przez komis wtedy przechodziły podobne transakcje i było ciężko się doszukać definitywnej winy kogokolwiek z tym bo nic na to nie wskazywało. Wielokrotnie wtedy miałem na oka wiecha i jakąkolwiek mówiąc nie wykazywał, by kręciło coś bo miał na to podkładke. W tej sprawie są jakąkolwiek dowody inne poza logami sprzedaży, których na tym serwerze podobnych jest pewnie setki, a tym bardziej wtedy w okresie doby komisów oraz zdjęciami z discorda, które w ogóle nie powinny być brane pod uwagę bo są z prywatnego, a nie z oficjalnych kanałów discord VIBE? Kiedyś pamiętam, nie można było na tej podstawie karać gracza bo takie screenshoty mógł każdy podrobić lub manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anti napisał:

Zwykła próba uwalenia wiecha.

Nie pierwsza, to druga blokada dla wiecha wydana pochopnie przez houstona bez próby wyjaśnienia tego wcześniej. Według mnie houston nie powinien być na stanowisku na jakim jest teraz ze względu na jego stronniczość i kolesiostwo, które widać gołym okiem i które sam zobaczyłem podczas interakcji z nim. Nie może być tak, że wiechu jest blokowany po raz kolejny bez adekwatnych argumentów wskazujących jego winę, bo jedyne co tu jest to przypuszczenia XD Jak dla mnie to jest to zwykła desperacka próba udupienia wiecha i szukania dziury w całym. Ba, wygląda mi to na zwykłe przenoszenie wydarzeń ze świata IC do rozwiązania problemu /śmietanki/ przez uprawnienia OOC. Community Menadżer powinien chyba rozmawiać z graczami i wyjaśniać sytuacje, a nie rozdawać blokady na prawo i lewo. Osoba, która najpierw robi, a potem myśli nie powinna posiadać uprawnień do blokowania dobrym graczom postaci. Skończ @houstonfornicationuprzykrzać grę wiechowi i nie wiem, zajmij się swoim życiem (nie tym w grze). Mnie z wrzaskiem i ritelką (bodajże) też zablokowaliście za to, co się wydarzyło IC bo Wam się event zepsuł, który przygotowywaliście trzy tygodnie (nikogo to nie obchodzi, gra IC to gra IC) ale Wam ciężko przetłumaczyć bo według Was wszystko musi być idealne i kolorek na forum = wieczna racja. Ogarnijcie się bez kitu bo to co robicie to jest tragikomedia i jak jednak jesteś w tej ekipie jako CM to bądź obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, drazers napisał:

Nie pierwsza, to druga blokada dla wiecha wydana pochopnie przez houstona bez próby wyjaśnienia tego wcześniej. Według mnie houston nie powinien być na stanowisku na jakim jest teraz ze względu na jego stronniczość i kolesiostwo, które widać gołym okiem i które sam zobaczyłem podczas interakcji z nim. Nie może być tak, że wiechu jest blokowany po raz kolejny bez adekwatnych argumentów wskazujących jego winę, bo jedyne co tu jest to przypuszczenia XD Jak dla mnie to jest to zwykła desperacka próba udupienia wiecha i szukania dziury w całym. Ba, wygląda mi to na zwykłe przenoszenie wydarzeń ze świata IC do rozwiązania problemu /śmietanki/ przez uprawnienia OOC. Community Menadżer powinien chyba rozmawiać z graczami i wyjaśniać sytuacje, a nie rozdawać blokady na prawo i lewo. Osoba, która najpierw robi, a potem myśli nie powinna posiadać uprawnień do blokowania dobrym graczom postaci. Skończ @houstonfornicationuprzykrzać grę wiechowi i nie wiem, zajmij się swoim życiem (nie tym w grze). Mnie z wrzaskiem i ritelką (bodajże) też zablokowaliście za to, co się wydarzyło IC bo Wam się event zepsuł, który przygotowywaliście trzy tygodnie (nikogo to nie obchodzi, gra IC to gra IC) ale Wam ciężko przetłumaczyć bo według Was wszystko musi być idealne i kolorek na forum = wieczna racja. Ogarnijcie się bez kitu bo to co robicie to jest tragikomedia i jak jednak jesteś w tej ekipie jako CM to bądź obiektywny.

Pierwsza blokada była słuszna i sam doskonale się do tego przyznał. Kolejne jakiekolwiek wypowiedzi będą po prostu karane punktami. Ja się już wypowiedziałem, nowe dowody podrzuciłem na kanał ekipowy.

naughty i Nexisten lubią to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin