Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] Smooth


superr ok

Rekomendowane odpowiedzi

yzth3mj.png


Przedsiębiorstwo powstałe na początku grudnia 2022 roku, ma ono na celu wprowadzenie zupełnie nowej marki odzieżowej, która stabilnie utrzyma się się na rynku, a przede wszystkim zaskarbi sobie serca wielu modowych fanów. Zarząd SMOOTH stawia szczególny nacisk na produkcję wysokiej jakości produktów oraz przede wszystkim promocję własnej marki. Aktualnie możliwość zakupienia towarów występuje tylko i wyłącznie za pomocą witryny internetowej, jednak z drugiej strony ma to też swoje plusy np.; Konsumenci mają bezpośredni dostęp do zakupu odzieży jak i kontrolowania dostępności oferowanych produktów. Produkcja odzieży odbywa się w prywatnej szwalni, co niesie za sobą, że wszystkie towary są wyprodukowane na terenie Los Santos, a znajduje się ona w Strawbery na Alta St zaraz obok budynku salonu samochodowego Benny Customs. Historia wiele razy już pokazała, że dla nowych marek zaczynanie od szycia własnych ubrań może być początkiem ich końca, ale dla zarządu spółki nie jest to twardy orzech do zgryzienia, dzięki ściśle opracowanemu planowi działania mają oni pewność, że uda im się osiągnąć sukces, prężnie działać w tej branży i utrzymać dobre miejsce na rynku. Ubrania przede wszystkim występują w formie no-label przygotowane specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich jako odzieży markowej. Ich jakość jest bezkompromisowa. Pracownicy szwalni zajmują się również przygotowaniem odrębnych projektów wykrojów, czyli wektorów z których powstają wykroje uwzględniając każdy szczegół szytego ubrania, dzięki czemu każde z nich jest profesjonalnie i oryginalnie wykonane. Niewątpliwą jej zaletą jest możliwość uszycia ubrania idealnie skrojonego wedle naszego konceptu. Problemem jest to, że, jak ze wszystkim - trzeba się na tym znać, żeby zrobić to dobrze - dlatego właściwym projektowaniem zajmuje się konstruktor odzieży pracujący w krojowni. Sama gramatura ubrań jest jak najbardziej przystępna i dorównuje markowej i topowej odzieży. 

Dane rejestracyjne spółki:

  • Nazwa: Smooth
  • Adres: Rockford Hills

Członkowie zarządu: 

  • CEO: Octavia Jolie
  • COO: Cloud Loughty

Udziałowcy:

  • Alice Moner - 100%

Kapitał początkowy:

  • Kwota: 250,000 USD

 


Spoiler

Chcemy wprowadzić na rynek coś czego aktualnie nie ma, marka odzieżowa! Dokładnie tak, zupełnie inna niż wszystkie z lore. Na samym początku chcemy się skupić na wypuszczeniu stricte swoich produktów, później będziemy iść w stronę różnych kolaboracji czy to z innymi spółkami czy również osobami z branży. Myślę, że rozwiązań produkcji ubrań jest na prawdę wiele, mamy dużo pomysłów które będziemy skrupulatnie realizować, a sama gra nie powinna nam się znudzić po dwóch tygodniach. 

Edytowane przez Mafio
zmiany..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...


image.png

Ruchy FAVE w ostatnim czasie:

  • Wcielono spółkę w struktury korporacji International Online Unlimited
  • Podjęto się współpracy z studiem graficznym Pixel Studio. Współpraca opiewała na zaprojektowanie logotypów oraz strony internetowej 
  • Po zaprojektowaniu nowych logotypów niezwłocznie zastrzeżono nazwę marki oraz logotypy
  • Podjęto się wstępnych rozmów z agencją modelek Arc Angels w sprawie współpracy i wspólnej kolekcji bielizny
  • Rozpoczęto prace nad pierwszą kolekcją ubrań, planowana data wypuszczenia jej na rynek to 15.01.2022
  • Założona stronę spółki na lifeinvaderze w celu promocji kolekcji i ruchów firmy
  • Brano udział w wigilii firmowej International Online Unlimited, integracja pracowników oraz uściślenie współpracy z korporacją IOU

STRONA SPÓŁKI:

Spoiler

image.png.097ab0fde11a4e763c1f420813f381f8.pngimage2.pngimage.png.2ea9094dbc57e185a50d4adefcbdf363.png

LOGOTYPY:

Spoiler

logofave16.png.b827f55ebabdbe8418e01534753e514c.pnglogofave15.png.81baacca61ff89edfb158100340e55e3.pnglogofave14.png.a7307d33718abf52f00001a355cd8d61.pnglogofave13.png.dde17f09e553c720eae43df13585d747.pnglogofave12.png.757800359ca385de6b49c1efa286f7a4.pnglogofave11.png.a941b549ff10cd812d7c0201ef7ad83b.pnglogofave10.png.1b9b51a0291989f579607a29f83de30b.pnglogofave9.png.d078bb14ea9d48528844443030b7e5d1.pnglogofave8.png.eab1b3530073471b50ae9bc41cd8bf0a.pnglogofave7.png.81d36fc75105269205ce785fd151429d.pnglogofave6.png.e946dbe396e0ef45ceed9965ee43e18d.pnglogofave5.png.08e817311f7ebcd9edc3d5e11ec2893b.pnglogofave4.png.67de5c3287523a11fe8f138006cf26de.pnglogofave3.png.cfd7edbe17f2012ed2ec8859169b7f04.pnglogofave2.png.69644e45d07d686d2847d372cb8c0b64.pnglogofave.png.2eb73c7974d4a8716e16fad822401ece.png

WSPÓŁPRACA Z ARC ANGELS:

Spoiler

b6Zdgwf.png

ZASTRZEŻENIE ZNAKU TOWAROWEGO:

Spoiler

689610046_GTA52023-01-0811-02-11.png.bc3d9d387ca60ea8a3bd3d8bc3404d1c.png

WIGILIA FIRMOWA:

Spoiler

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

WYDATKI:

Spoiler

 

Edytowane przez Mafio
igvs i adiszu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • FAVE (Staż krótki; kapitał $250,000; wydatki ???)

**FAVE rozpoczyna swoją działalność pozytywnie, pierwsze współprace i utworzenie strony internetowej to dobry ruch ku rozwojowi, aczkolwiek nie można na ten moment powiedzieć jeszcze zbyt wiele.

**Spółka może liczyć na wygenerowanie $40,000 tygodniowo przez następne trzy tygodnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

image.png.e27486086ceef5f73b113e2fb5679606.png

Ruchy Smooth w ostatnim czasie:
 

Wydatki:

Spoiler

Około 150k

 

 

Edytowane przez superr ok
Mafio, blacksugar i superr ok lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • FAVE (Staż krótki; kapitał $250,000; wydatki $150,000)

**Smooth od samego początku w pełni koncentruje się na swoich działaniach, co pokazuje poprzez ruchy chociażby takie jak rebranding, wypuszczenie linii produktów, zmiany w zarządzie i współpraca z IOU. Billboardy w China Town oraz Del Perro, nowa siedziba i sesja zdjęciowa z COO pokazują rosnące ambicje spółki i pozostaje nam jedynie czekać na wszystko co przyniesie przyszłość.
**Spółka może liczyć na wygenerowanie $60,000

Mafio i superr ok lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

fN8djAA.png

Ruchy spółki Smooth w ostatnim miesiącu.

- Współpraca pomiędzy Smooth a Demondre "DXE" Keywon,
- Współpraca z modelką Lana Rojas.
- Wypuszczenie nowego dropu z udziałem rapera,
- Sesja zdjęciowa z udziałem Lana Rojas i Demondre Keywon,
- Promocja nowego dropu w mediach społecznościowych,
- Przeniesienie siedziby spółki na Rockford Hills,
- Przebudowa starej siedziby pod sklep stacjonarny,
- Zakup nowego sprzętu do szwalni,

- Zmiany w strukturach zarządu Smooth,
- Renowacja strony internetowej smooth.com,
- Opłacenie billboardów na tydzień.

TROCHĘ GIERKI

Spoiler


LANA ROJAS

sRskm6G.png

Valentina Velez mówi: Jesteśmy Octavia.
Lana Rojas mówi: Hej. Wybacz, nie zdążyłyśmy się przebrać, prosto z sesji jedziemy.
Valentina Velez mówi: A po co mam się przebierać no.. Chill.
Octavia Jolie mówi: Cool, nie ma z tym problemu. Zapraszam do biura, nie będziemy tak stać.

Octavia Jolie mówi: Dobra, w takim razie chodzi pewnie o dopełnienie formalności, yeah?
* Valentina Velez przytaknęła pewnie.
Lana Rojas mówi: Dokładnie. Jak obiecałam załatwiłam wszystko z agencją, Ulrik nie miał żadnych obiekcji.
Octavia Jolie mówi: Cool, cieszy mnie to niezmiernie word. W takim razie jesteś gotowa wziąć umowę do ręki, przeczytać ją i podpisać?
Lana Rojas mówi: Pewnie, najpierw przejrzy ją moja menadżerka. *skinęła głową w stronę kobiety obok*.
Octavia Jolie mówi: Jasne *podeszła do szafki wyciągnęła z niej teczkę i przyniosła ją stawiając na stoliku*.
* Octavia Jolie otworzyła teczkę i wyciągnęła z niej dwie kopie umowy, zaraz to podała je kobiecie.
* Valentina Velez zgarnęła druki, jeden odłożyła na uach Lany i zaczęła czytać pierwszy.
* Lana Rojas złapała za jedną z kopii umowy kolejno spoglądając na nią zaczeła czytać wszystkie punkty.
* Lana Rojas po przeczytaniu wszystkich punktów spojrzała na Valentinę oczekując jej pytań.

Valentina Velez mówi do Octavia Jolie: Czy na sesjach Lana będzie ukazywana naga..?
Octavia Jolie mówi: Nie mamy tutaj nagich sesji, robimy rzeczy oversize..
* Valentina Velez przytakuję, spojrzała na umowę Lany i swoją.
Lana Rojas mówi: W porządku, jestem zadowolona.
Valentina Velez mówi: To co Lana.. podobają ci się warunki..? Pytania?

Lana Rojas mówi: Dobra, z mojego punktu widzenia bardzo odpowiadają mi te warunki. Jeszcze szybkie pytanie, kiedy mogłabym się spodziewać pierwszej sesji?
Octavia Jolie mówi: Nie mam pojęcia, word. Tak jak mówiłam Ci na pierwszym spotkaniu - Przynajmniej dwie w miesiącu..
Lana Rojas mówi: No dobra, w sumie jestem dostępna i nie będzie problemu. To jest normalne Val, w agencji też nie znam terminów z jakimś sporym wyprzedzeniem.
Octavia Jolie mówi: Cool, w takim razie jeśli nie masz żadnych pytań *wskazała na długopis*.
* Lana Rojas wstała z fotela kolejno podchodząc do stolika rozłożyła na nim umowy. Kolejno złapała za długopis za pomocą którego złożyła podpisy w wyznaczonych miejscach.
Lana Rojas mówi: Okej, chyba mamy to. *odłożyła długopis kolejno podniosła umowy, które podała kobiecie*.
Octavia Jolie mówi: Świetnie! Informacje odnośnie sesji będziesz dostawać z dosyć sporym wyprzedzeniem, nie musisz się o to martwić. *podała jej jeden egzemplarz umowy* Jeden jest dla Ciebie.
 

DEMONDRE KEYWON

2hMPVCm.png

Octavia Jolie mówi: Siądziemy tutaj, cool?
Demondre Keywon mówi: Yeah... jest ok.
* Demondre Keywon rzucił się na kanape.

Octavia Jolie mówi do Demondre Keywon: Dobra, w takim razie twój agent pewnie przekazał Ci informacje odnośnie współpracy, a jeśli nie to chętnie Ci wszystko chętnie przedstawię.
* Octavia Jolie nie zrywa wzroku z D. Keywon, widać po niej że jest zadowolona z tego że jej ulubiony raper będzie z nią współpracować.
Demondre Keywon mówi: Możesz mówić, nie zdradzał mi szczegółów, ufam mu.

Octavia Jolie mówi: Okay, w takim razie przede wszystkim będziesz musiał podpisać umowę w której jest wszystko zwarte *wyciągnęła z kieszeni kluczyk i rzuciła w stronę Cloud'a* Przyniesiesz niebieską teczkę z szuflady mojego biurka?
* Cloud Loughty przytaknął, odbił w stronę biurka.
* Demondre Keywon odprowadził C. Loughty wzrokiem.
* Cloud Loughty podał kobiecie niebieską teczkę, zilustrował fotel i się na nim rozgościł.

* Octavia Jolie odebrała od niego teczkę i wyciągnęła z niej kilka kartek, zaraz to wszystko podsunęła w stronę D. Keywon na stoliku.

* Demondre Keywon przesunął kartki bliżej, nachylił się.
Octavia Jolie mówi: Dobra, w takim razie jak możesz odczytać w umowie jesteś zobowiązany do wstawienia dwóch postów odnośnie dropu ktory wypuszczamy razem z twoją osobom. Jeden przed samym dropem informujący o współpracy, drugi zaś o tym że zapraszasz do zakupu ...
Octavia Jolie mówi: [..] nowych koszulek i bluz z twojego dropu. Jest tam również zawarte, że masz możliwość nazwania dropu swoją nazwą, jeśli masz jakieś pomysły to chętnie posłucham - Może być coś nawiązującego do twojego numeru.

Demondre Keywon mówi: Podaj mi przykładowe nazwy dropów, które robiliście. Jestem w tym świeży, to pierwszy merch poza butami, który wychodzi spod mojego nazwiska.
Octavia Jolie mówi: Aktualnie jedyny drop jaki mieliśmy nie nazywał się za bardzo ambitnie, word. Bo nazywał się po prostu Smooth Collection.. *parsknęła smiechem* Ale liczę na coś kreatywnego.
Demondre Keywon mówi: Ait... ait.

Octavia Jolie mówi: W umowie masz również zapisane, że za samą współpracę i promocję dostajesz nOo0GOJ.png od sprzedanego towaru, także zapewne będziemy się z tobą kontakować abyś dostał zawarte pieniądze w umowie.
Octavia Jolie mówi: To już od Ciebie zależy ile sprzeda się danych sztuk, zostaje również kwestia tego czy robimy to w limitowanych ilościach - To również jest twoja decyzja.

Octavia Jolie mówi: Możemy na przykład zrobić coś takiego, że będzie odliczanie do możliwości zakupu, na stronie będzie dajmy na to przykładowa ilość - tysiąc sztuk do zakupu i później już nie będzie można tego kupić.
Demondre Keywon mówi: Aha, aha... słuchaj, nOo0GOJ.png to za mało, nie przy tym co się teraz dzieje z moją ksywką, do tego dwa posty z oznaczeniem Was, nowy kawałek do którego podłączony będzie drop. Chcę rozreklamować ten merch również u influencerów, zrobić hype.
* Demondre Keywon wyjął telefon, puścił jakiś DM.

** Otrzymał re-dm. (( Demondre Keywon ))
Octavia Jolie mówi: Wiem, dlatego jestem skłonna do negocjcji. Okay, zanim zapomnę chciałabym abyś razem ze mną uczestniczył w sesji zdjęciowej, czy jest to dla Ciebie dla przyjęcia?
Demondre Keywon mówi: Kto będzie wykonywał sesje i gdzie będzie użyta?
Octavia Jolie mówi: Sesje będzie wykonywał nasz fotograf, a będzie ona użyta do bilboardów i zdjęć na naszym LI i stronie internetowej.
Demondre Keywon mówi: Ait, jeżeli będą do akceptacji to nie widzę problemu.
Octavia Jolie mówi: Cool, pierwsze prototypy bluz i koszulek będą gotowe już jutro więc świetnie by było gdybyśmy się wymienili numerami w celu realizacji tej sesji.
Demondre Keywon mówi: Co do procentów, jeżeli to ma być jedyna forma zaróbku z tych ubrań dla mnie to chcę 3K7g2no.png
Octavia Jolie mówi: Z6f4kWZ.png *zmrużyła na chwilę oczy zastanawiając się* Cool, z racji tego że widzę tą współpracę bardzo dobrze mogę na to przystać.

* Octavia Jolie wyciągnęła swoją wizytówkę z kieszni i wręczyła mu.
Demondre Keywon wymienił się z nią numerami.

* Octavia Jolie odpaliła telefon, zaraz to coś w nim poklikała i odłożyła go na stolik.
** Z drukarki przy biurze wysunęło się kilka kartek. (( Octavia Jolie ))
* Octavia Jolie podeszła do drukarki, zgarnęła kartki oraz długopis który leżał na biurku.
* Octavia Jolie położyła wszystko na stoliku i przytaknęła mu.

Octavia Jolie mówi: Okay, w takim razie nie pozostaje nam nic innego jak podpisać umowę. Przeczytaj ją sobie jeszcze na spokojnie bez pośpiechu.
* Demondre Keywon zgarnął umowe, przejrzał ją dokładnie.
* Demondre Keywon machnął podpis na każdej stronie umowy.

Demondre Keywon mówi: Wszystko jest cool.
Demondre Keywon mówi: Działajmy!

 

WYDATKI

Spoiler

Materiały na ubrania - leVXd7y.png

Produkcja ubrań -  upQubH8.png
Zakup billboardów -e5Yi2b5.png
6njFdma.png

Zapłata dla Lana Rojas - Y0vdWX5.png

Zapłata dla DXE - Też $15.000

$125.000

 

Edytowane przez superr ok
Mafio, Qssixnine i Chimera lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Smooth (Staż krótki; kapitał $250,000; wydatki $125,000)

**Smooth nie postanowiło spocząć na laurach kontraktując dwie nowe osoby do promowania ich produktów, ludzie są zaciekawieni co przyniesie współpraca Smooth z raperem DXE a same przenosiony spółki na Rockford Hills zostało dobrze przyjęte co jasno pokazuje że spółka nadal się rozwija i nie zamierza stopować. Zakup nowego sprzetu do szwalni z pewnością pomoże zyskać lepszą jakość produktu oraz wykupienie bilboardów na tydzień przyniosło jej drobny przypływ nowych osób które czekają co dalsze miesiące pokażą.**

**Spółka może liczyć na wygenerowanie $60.000 tygodniowo przez następne cztery tygodnie**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin