Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Fallen napisał:

Masz rację, bo nie tworzysz nic wyjątkowego, ja to stworzyłem przed Tobą, w sumie fajnie że możesz z tego korzytać. Życzę sukcesów, a ja zbieram dalej.

Ego wyjebało ponad skalę a jaja błyszczą się niczym gwiazdy najlepszy budowlańcu.

 

Szczerze Capaneiro zjada cie pod każdym względem i nie chodzi mi tylko o budowanie.

Kontakt z klientem, sumienność w pracy, pomoc i punktualność czego nie można powiedzieć o tobie. 

Wziąłeś 2 projekty po czym skończyłeś 1 apartament i drugi olałes zostawiając Mafio na lodzie... bo co? Bo wpadłeś na pomysł aby robić developerke i konkurencja co sam nie ukrywałeś... Mafio ci tego nie powie bo jest miłym chłopaczkiem i nie chce spin ale trochę miał przez ciebie pod górkę i nerwów uwierz mi...

 

Płaczesz o gierkę chlopie będąc kurwa milionerem na serwerze bo ktoś cie kopiuje, tak serio teraz powiedz co cie boli w tym? Że zarabia? Chlopie to jest gra i powinieneś się cieszyć że ktoś uzywa twoich pomysłów a nie płakać jak dziecko że ukradł Ci sofę..

Rozumiem jak byś nie miał kasy i by ci podkradał klientów ale chlopie masz kurwa majatek z 20mln+ daj teraz komuś zarobić.

 

Kończę dyskusje dzieciaku bo znowu zaczniesz wyzywać mi rodzinę, dziewczynę i syna 😉

Weź sobie słowa najbardziej wybitnego budowlanca w galaktyce do serca i zrozum że z czasem też Capaniero pójdzie w własny styl.

Essa wariacie trzymaj się na tym klimaciku!

image-19.png

Edytowane przez lufaaatiVi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lufaaatiVi napisał:

Wziąłeś 2 projekty po czym skończyłeś 1 apartament i drugi olałes zostawiając Mafio na lodzie... bo co? Bo wpadłeś na pomysł aby robić developerke i konkurencja co sam nie ukrywałeś... Mafio ci tego nie powie bo jest miłym chłopaczkiem i nie chce spin ale trochę miał przez ciebie pod górkę i nerwów uwierz mi...

Lufa daj spokój. Dogadałem się z Fallenem więc nie ma co poruszać tej sytuacji po raz enty. Fakt rezygnacja zrobiła duża pod górkę ale nie ma potrzeby tego przytaczać. Skoro kłócicie się o kopiowanie, to zakończcie tam konflikt. Osobiście nie mam nic do żadnej z stron.

Capaniero lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mafio napisał:

Lufa daj spokój. Dogadałem się z Fallenem więc nie ma co poruszać tej sytuacji po raz enty. Fakt rezygnacja zrobiła duża pod górkę ale nie ma potrzeby tego przytaczać. Skoro kłócicie się o kopiowanie, to zakończcie tam konflikt. Osobiście nie mam nic do żadnej z stron.

 

To że $$$$$ załatwiły wasza sprawę nie zmienia faktu że zachował się jak zachował.

Nie chodzi o to żeby wciągnąć ciebie w konflikt ale pokazac jakim profesjonalnym, epickim, zajebistym, niepowtarzalnym, mastererem budowania, bobem budowniczym jest Fallen. 

 

To że odszedł od kopiowania innych i zaczął odchodzić w własny styl co idzie mu dobrze bo nie twierdzę że źle buduje i nigdy tego nie napisałem to jedno.

 

Drugie to właśnie takie rzeczy jak ta która opisałem wyżej. Możesz dobrze budowac ale zachowuj się wporzadku do ludzi i klientów a nie być narcyzem i wielkim architektem na vajb Erpe, chodzącym z głową w chmurach i płaczącym hipokrytom krytykujący każdy projekt.

 

Hipokryta:

Kopiuj kogoś tyle czasu i przyznawaj się do tego z wytłumaczeniem że z czasem odszedłeś w własny styl.

 

Wyzywaj kogoś że ktoś cie kopiuje i nie daj komuś odejść w własny styl.

Edytowane przez lufaaatiVi
Capaniero lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak lufa nie będąc totalnie w temacie broni moje największe koparki, w tym Capaniero, czy Mistrika który go również bronił.
To, że dwa lata temu kopiowałem Sevena nie oznacza że było to dobre, i miałem z nim podobną spinę jak teraz z Capaniero, ja do wniosków doszedłem i wiem że źle robiłem i nie powinienem. Nie każdy do takich wniosków dojść potrafi.

Nadszedł czas, kiedy sam rozumiem dlaczego Seven był tak zły o te interiory, w końcu ktoś kradł jego (i teraz moją) własność intelektualną.

Edytowane przez Fallen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fallen napisał:

Podoba mi się jak lufa nie będąc totalnie w temacie broni moje największe koparki, w tym Capaniero, czy Mistrika który go również bronił.
To, że dwa lata temu kopiowałem Sevena nie oznacza że było to dobre, i miałem z nim podobną spinę jak teraz z Capaniero, ja do wniosków doszedłem i wiem że źle robiłem i nie powinienem. Nie każdy do takich wniosków dojść potrafi.

Nadszedł czas, kiedy sam rozumiem dlaczego Seven był tak zły o te interiory, w końcu ktoś kradł jego (i teraz moją) własność intelektualną.

Ja dopiero zacznę Fallenku, więc mogłeś zostawić argument na później bo w sampie nie kopiowałem, niestety nie byłeś najlepszy - wyprzedzał Cię l0n3star, kukon czy capaniero. Oczywiśc nie wspominając o osobach które kalkowałeś 1:1.

Pozdrawiam cieplutko! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrik napisał:

Ja dopiero zacznę Fallenku, więc mogłeś zostawić argument na później bo w sampie nie kopiowałem, niestety nie byłeś najlepszy - wyprzedzał Cię l0n3star, kukon czy capaniero. Oczywiśc nie wspominając o osobach które kalkowałeś 1:1.

Pozdrawiam cieplutko! 

Chciałem Ci znaleźć chatę z lss którą zrobiłeś prawie 1:1, ale gdzie się podział Twój showroom? 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fallen napisał:

Podoba mi się jak lufa nie będąc totalnie w temacie broni moje największe koparki, w tym Capaniero, czy Mistrika który go również bronił.
To, że dwa lata temu kopiowałem Sevena nie oznacza że było to dobre, i miałem z nim podobną spinę jak teraz z Capaniero, ja do wniosków doszedłem i wiem że źle robiłem i nie powinienem. Nie każdy do takich wniosków dojść potrafi.

Nadszedł czas, kiedy sam rozumiem dlaczego Seven był tak zły o te interiory, w końcu ktoś kradł jego (i teraz moją) własność intelektualną.

Zaznaczę tylko że skopiowałem od ciebie tylko aranżacje kuchni czyli około 15 obiektów. Pozostałe kolejne 485, 885 i 1325 w tych interiorach jest według mojego uznania. I jeśli myślisz inaczej to nie znasz się na wnętrzarstwie. 

Do tego żeby nie było ze jestem taki "zły" ze i przyszedłem z sampa z myślą jak tu by cie tu nie zdenerwować, zrobiłem to tylko dlatego że:


iVtwbr4.png



Hejtowałeś mnie i obrażałeś za plecami razem z drugim "trendsetterem" bez powodu bo wtedy jeszcze nic wam nie zrobiłem. 

A że kukon się z tobą "zaziomkował" to tylko jego błąd i brak konsekwencji bo ja bym ci ręki nigdy nie podał. Szczególnie ze piszesz to wszystko OOC i nie łączmy tego juz z grą. Nie bede tez wywlekał więcej ssów na światło dzienne bo to nie ma sensu.

PS: Nie edytuj postów po tym jak juz na nie odpowiedziałem.
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fallen napisał:

Chciałem Ci znaleźć chatę z lss którą zrobiłeś prawie 1:1, ale gdzie się podział Twój showroom? 😞

Usunąłem jakieś dwa miesiące temu gdy przestałem budować i przyjmować zlecenia, ale chyba wiem o którym dom Ci chodzi - odpowiedziałem Ci wtedy, przytaczając obrazek z google którymi się inspirowałem. Dodałem również, że ilość tekstur jest ograniczona tak jak i wspomniałem o tym od kogo Ty się inspirowałeś. Więc możliwość na udowodnienie swoich racji miałeś tam - to było rok temu, niestety już na moje argumenty nie miałeś co odpisać, tak więc po co znowu mnie oskarżasz? Zawsze miałeś wybujałe ego i płakałeś gdy ktoś robił coś na akceptowalnym poziomie przez co Ci e-dolarki spadały, tak jak przywaliłeś się do Capaniero o to, że bierze mniej od Was. Serio nie wiem o co płaczesz, gadasz o prawach autorskich, a tylko adaptujesz wygooglowane inspiracje domów do gry, więc samemu też się czymś/kimś inspirujesz. Oczywiście nie można Ci odebrać tego, że robisz to świetnie - zawsze wszystko było wykonane starannie, dokładnie ale chyba czas wziąć chusteczkę i wytrzeć łzy bo czym innym jest coś samemu wymyśleć, a czym innym tylko przenieść to do gry. Sam do Ciebie nic nie znam, nawet coś pisaliśmy kilka miesięcy wstecz mimo wcześniejszych spin, ale czasami a bardzo szukasz swoich prac w cudzych interiorach. Czasami masz racje - tak jak kilka postów wyżej obrazek porównawczy gdzie użyte obiekty były w większości te same, ale często się po prostu mylisz. 

Capaniero i LosiekKruk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fallen napisał:

Pamiętasz mistrik Twój serwer Discord, na który miałeś kanał o nazwie "Fallen" czy tam "Kartku", gdzie miałeś wszystkie moje mmaty? xD

 

Tak, ale to nie był kanał z mmatami tylko z obiektami (szafki do kuchni, deski itd) które dostałem od Hrabi Quarka o czym Ci mówiłem i pozwoliłeś mi z tego korzystać.

Capaniero lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrik napisał:

Usunąłem jakieś dwa miesiące temu gdy przestałem budować i przyjmować zlecenia, ale chyba wiem o którym dom Ci chodzi - odpowiedziałem Ci wtedy, przytaczając obrazek z google którymi się inspirowałem. Dodałem również, że ilość tekstur jest ograniczona tak jak i wspomniałem o tym od kogo Ty się inspirowałeś. Więc możliwość na udowodnienie swoich racji miałeś tam - to było rok temu, niestety już na moje argumenty nie miałeś co odpisać, tak więc po co znowu mnie oskarżasz? Zawsze miałeś wybujałe ego i płakałeś gdy ktoś robił coś na akceptowalnym poziomie przez co Ci e-dolarki spadały, tak jak przywaliłeś się do Capaniero o to, że bierze mniej od Was. Serio nie wiem o co płaczesz, gadasz o prawach autorskich, a tylko adaptujesz wygooglowane inspiracje domów do gry, więc samemu też się czymś/kimś inspirujesz. Oczywiście nie można Ci odebrać tego, że robisz to świetnie - zawsze wszystko było wykonane starannie, dokładnie ale chyba czas wziąć chusteczkę i wytrzeć łzy bo czym innym jest coś samemu wymyśleć, a czym innym tylko przenieść to do gry. Sam do Ciebie nic nie znam, nawet coś pisaliśmy kilka miesięcy wstecz mimo wcześniejszych spin, ale czasami a bardzo szukasz swoich prac w cudzych interiorach. Czasami masz racje - tak jak kilka postów wyżej obrazek porównawczy gdzie użyte obiekty były w większości te same, ale często się po prostu mylisz. 

Ale każdy interiormaker który ze mną gadał i mnie zna, wie że praktycznie nigdy nie buduję prac z google'a czy innych projektantów, bo uważam że najlepszą rzeczą w budowaniu jest proces tworzenia, i to mnie przy tym trzyma. Kolejne z dupy zarzuty. Mogę Ci policzyć dwie prace które były inspirowane z instagrama, dwie prace z może 200 interiorów które już zbudowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fallen napisał:

Ale każdy interiormaker który ze mną gadał i mnie zna, wie że praktycznie nigdy nie buduję prac z google'a czy innych projektantów, bo uważam że najlepszą rzeczą w budowaniu jest proces tworzenia, i to mnie przy tym trzyma. Kolejne z dupy zarzuty. Mogę Ci policzyć dwie prace które były inspirowane z instagrama, dwie prace z może 200 interiorów które już zbudowałem.

no to Ci oddam Kartku, ze chyba akurat z neta nie inspirowales sie, z tego co przynajmniej ja widzialem.

Edytowane przez LosiekKruk
Fallen lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do tej prześmiesznej dyskusji.. Dobrze wiemy, że Capaniero był ogromną kopiarką już na SA:MP. Pamiętam gdy siedział u mnie w interiorach i podpytywał patentów.. Przeszedłeś na Vibe i kalkujesz najlepszych, dobra insipiracja jest dobra do momentu gdy poczujesz tego smak i zrobisz coś po swojemu, a widząc np. Kuchnie 1;1 to aż chcę się wstać i jebnąc baranka w ścianę. Przyznaj się po prostu, że nie masz własnego stylu i nie potrafisz stworzyć nic oryginalnego.

 

Fallen lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin