Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie finalny, luksusowy apartament "diamond class" (4 z 4) do maze banku na 1900 obiektów. Razem z wiatrołapem/przedsionkiem prowadzącym do niego ma prawie 2150 obiektów i odziwo FPSy są w nim stabilne. Dosyć specyficzna i mocno modernistyczna konstrukcja, raczej nie każdemu przypadnie do gustu - Ale dla miłośników ekstrawagancji i przestrzeni we wnętrzu będzie idealny. 

Niedługo trzaskam kolejny projekt pod developerke, tez fajny będzie. 

SSY

 

 L2SeWZ5.png2kUuZ0r.pngtGQ1v7V.pngVMKddTc.pngzgFSyLB.pngND3kNEg.pngCfaodhK.pngdIbLfCj.pngG9oT6aP.pngkk98hqv.pngXSAft9x.pngdQFMXuM.pngnKGvQHh.pngt0roZ55.png1E4BzmV.pngErPvlDJ.png4KoJ9Fh.png6Lc1pxL.pngkfNG4SW.pngLRm9pYH.pngm9HV99b.pngOl0XCkN.png

 FILM

 

 

Edytowane przez Capaniero
Mafio, mstrk i AzozowskY lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interior klimatycznego magazynu pod show podobne do "wojen magazynowych" na 150 obiektów. Mogłem to niby zrobić w gotowym interiorze, ale ten gotowiec jest oświetlony równomiernie z góry i interior duzo straciłby na klimacie, dlatego zrobiłem wszystko sam, składajac go z co prawda dużych ale pojedyńczych obiektów po swojemu. W środku zaaranżowałem tez wszystko od zera. No i dzięki temu ze zbudowalem go na płaskim, nie ma problemu z przejechaniem do środka pojazdem - Niby detal ale fajnie.

SSY

 

 

AjiIfKn.pngc2nnuck.png4Ico2R2.pngEtmMJQS.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk, AzozowskY i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżona modernistyczna wersja centrum handlowego "Maze Bank Tower Mall" na około 1450 obiektów, pasująca stylistyką do nowych apartamentów maze. Z przyczyn technicznych interiory poszczególnych stanowisk będą robione w osobnych blipach - Konstrukcja żeby się to elegancko prezentowało wymagałaby minimum 1300 obiektów, a każde stanowisko przynajmniej tych 250 dodatkowych żeby się godnie prezentować i nie odstawać 7 x 250 + 1300 = 3050 obiektów co uniemożliwiłoby stabilną rozgrywkę w interiorze. 

SSY

 

 

j5VOPZ5.pngDD8RV42.png7x27YCW.pngTglx38e.pngYavy3Cn.png


FILM

 

 

Edytowane przez Capaniero
AzozowskY i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy modernistyczny apartament "standard class" (1 z 3) na około 650 obiektów do Elgin house.

Konstrukcja inspirowana rozmachem architektonicznym prezentowanym na Meksykańskim wybrzeżu Pacyfiku, tylko w tym wypadku widok będzie niestety na miasto, a nie wybrzeże 😛 
Dużo kamienia i betonu plus woda i bardzo bujna roślinność, projekt jest kontrastem do "ciepłych drewnianych" wnętrz które wykonałem do Maze Banku - Każdy będzie mógł wybrać co woli. Dopiero wyższe klasy pokażą co dokładnie "mam na myśli" i zaprezentują pełny potencjał konstrukcji.  

SSY

 

 irptGgh.png014Cz6W.pngCX5S2LV.png1DzeLT5.pngiOnofok.pngSBksFDA.pngWVMojKY.pngmyYZoT9.png8bMG9ug.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwupiętrowy "High class" apartament (2 z 3) na 1300 obiektów do Elgin House. 

Jeden z fajniejszych intków jakie tu zrobiłem, utrzymany w tej samej stylistyce co poprzedni i następny też będzie podobny bo wszystko ma być spójne. Jak ktoś lubi beton i roślinki tak jak ja to pewnie będzie zachwycony, ale no kwestia gustu. 

SSY

 

 

eSp44K6.png9B2LdhP.pngR2GSX9p.pngDrjWMHE.pngI5S6W74.pngBEWKc4k.pngIUTOhNE.png3g1SZ3k.png7Zuma8g.pngOUpoPHn.pngoMuZBvy.pngDTb5n6D.pngImj89ul.pnglC6fjBP.pngRXZPZej.pngaIrUYdB.pngQNsSeVx.pngXieiuPS.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
AzozowskY i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaległy interior sprzed miesiąca, nowoczesny projekt budżetowego apartamentu na 450 obiektów. Projekt ma trafić do kilku mieszkań w Burton Hoses. Nic odkrywczego, ale jest w nim wszystko co powinno, a nawet trochę więcej. 

SSY

 

 

pYgHREQ.pngQbGB8f5.pnguLwNAmW.pngGoXO5tC.pngQLRaYSZ.pnggi1qJDJ.png6WH5MPK.png 

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy interior do nowego apartamentowca "Gentory Manor" nad którym będę pracować przez najbliższy czas. Jest to lobby inspirowane jednym istniejącym realnie w Indonezji, jest strasznie przećkane ale jakoś mnie ten pomysł urzekł. Wszystkie przejścia i powierzchnie wspólne w budynku będą robione w tym stylu. Około 1050 obiektów. 

SSY

 

 

l7sdVor.pngdj28Tl5.pngMJnkn1J.png5TtbjKz.pnggJ24a9n.pngkuPbK0d.png

FILM|

 

Edytowane przez Capaniero
Mafio i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kukoniasty napisał:

akurat byliśmy przygotowani na Twój słaby argument 😄

image.png

no i to mój jedyny argument, zbudowałem z premedytacją tak jak mi się podobało i nic nie mozecie z tym zrobić 

Czekam na twoje nowe prace, tylko chyba nie masz gdzie wstawiać bo dostałeś bana oj

Lufson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Capaniero napisał:

no i to mój jedyny argument, zbudowałem z premedytacją tak jak mi się podobało i nic nie mozecie z tym zrobić 

Czekam na twoje nowe prace, tylko chyba nie masz gdzie wstawiać bo dostałeś bana oj

Szykuj sie na deklasację gdy upublikuje z Vibe 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kukoniasty napisał:

Szykuj sie na deklasację gdy upublikuje z Vibe 😉

 

Znowu ból dupska o pixele w gierce, mnie to zastanawia skąd wy na to bierzecie czas i ile wy macie lat że potraficie tak płakać o taką głupotę, nie masz innych zajęć stary?

 

Pomyśł że za kilka lat rzucisz komputer na rzecz rodzinki/pasji czy pracy i będziesz się śmiał z tej sytuacji że potrafiłeś mieć dramę o to bo ktoś postawił taki sam obiekt w tym samym miejscu. Vajb nie będzie działał wiecznie, kiedyś chomik zdechnie i co wtedy zostanie? Gówno a nie interior.

Wyjdz na zewnątrz mordko, zapal papierosa i pomysł jaki zajebisty musisz być że ktoś bierze twoje pomysły.

mstrk i Capaniero lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin