Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie finalny, luksusowy apartament "diamond class" (4 z 4) do maze banku na 1900 obiektów. Razem z wiatrołapem/przedsionkiem prowadzącym do niego ma prawie 2150 obiektów i odziwo FPSy są w nim stabilne. Dosyć specyficzna i mocno modernistyczna konstrukcja, raczej nie każdemu przypadnie do gustu - Ale dla miłośników ekstrawagancji i przestrzeni we wnętrzu będzie idealny. 

Niedługo trzaskam kolejny projekt pod developerke, tez fajny będzie. 

SSY

 

 L2SeWZ5.png2kUuZ0r.pngtGQ1v7V.pngVMKddTc.pngzgFSyLB.pngND3kNEg.pngCfaodhK.pngdIbLfCj.pngG9oT6aP.pngkk98hqv.pngXSAft9x.pngdQFMXuM.pngnKGvQHh.pngt0roZ55.png1E4BzmV.pngErPvlDJ.png4KoJ9Fh.png6Lc1pxL.pngkfNG4SW.pngLRm9pYH.pngm9HV99b.pngOl0XCkN.png

 FILM

 

 

Edytowane przez Capaniero
AzozowskY, Mafio and mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interior klimatycznego magazynu pod show podobne do "wojen magazynowych" na 150 obiektów. Mogłem to niby zrobić w gotowym interiorze, ale ten gotowiec jest oświetlony równomiernie z góry i interior duzo straciłby na klimacie, dlatego zrobiłem wszystko sam, składajac go z co prawda dużych ale pojedyńczych obiektów po swojemu. W środku zaaranżowałem tez wszystko od zera. No i dzięki temu ze zbudowalem go na płaskim, nie ma problemu z przejechaniem do środka pojazdem - Niby detal ale fajnie.

SSY

 

 

AjiIfKn.pngc2nnuck.png4Ico2R2.pngEtmMJQS.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk, AzozowskY and Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżona modernistyczna wersja centrum handlowego "Maze Bank Tower Mall" na około 1450 obiektów, pasująca stylistyką do nowych apartamentów maze. Z przyczyn technicznych interiory poszczególnych stanowisk będą robione w osobnych blipach - Konstrukcja żeby się to elegancko prezentowało wymagałaby minimum 1300 obiektów, a każde stanowisko przynajmniej tych 250 dodatkowych żeby się godnie prezentować i nie odstawać 7 x 250 + 1300 = 3050 obiektów co uniemożliwiłoby stabilną rozgrywkę w interiorze. 

SSY

 

 

j5VOPZ5.pngDD8RV42.png7x27YCW.pngTglx38e.pngYavy3Cn.png


FILM

 

 

Edytowane przez Capaniero
AzozowskY and mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy modernistyczny apartament "standard class" (1 z 3) na około 650 obiektów do Elgin house.

Konstrukcja inspirowana rozmachem architektonicznym prezentowanym na Meksykańskim wybrzeżu Pacyfiku, tylko w tym wypadku widok będzie niestety na miasto, a nie wybrzeże 😛 
Dużo kamienia i betonu plus woda i bardzo bujna roślinność, projekt jest kontrastem do "ciepłych drewnianych" wnętrz które wykonałem do Maze Banku - Każdy będzie mógł wybrać co woli. Dopiero wyższe klasy pokażą co dokładnie "mam na myśli" i zaprezentują pełny potencjał konstrukcji.  

SSY

 

 irptGgh.png014Cz6W.pngCX5S2LV.png1DzeLT5.pngiOnofok.pngSBksFDA.pngWVMojKY.pngmyYZoT9.png8bMG9ug.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwupiętrowy "High class" apartament (2 z 3) na 1300 obiektów do Elgin House. 

Jeden z fajniejszych intków jakie tu zrobiłem, utrzymany w tej samej stylistyce co poprzedni i następny też będzie podobny bo wszystko ma być spójne. Jak ktoś lubi beton i roślinki tak jak ja to pewnie będzie zachwycony, ale no kwestia gustu. 

SSY

 

 

eSp44K6.png9B2LdhP.pngR2GSX9p.pngDrjWMHE.pngI5S6W74.pngBEWKc4k.pngIUTOhNE.png3g1SZ3k.png7Zuma8g.pngOUpoPHn.pngoMuZBvy.pngDTb5n6D.pngImj89ul.pnglC6fjBP.pngRXZPZej.pngaIrUYdB.pngQNsSeVx.pngXieiuPS.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk and AzozowskY lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaległy interior sprzed miesiąca, nowoczesny projekt budżetowego apartamentu na 450 obiektów. Projekt ma trafić do kilku mieszkań w Burton Hoses. Nic odkrywczego, ale jest w nim wszystko co powinno, a nawet trochę więcej. 

SSY

 

 

pYgHREQ.pngQbGB8f5.pnguLwNAmW.pngGoXO5tC.pngQLRaYSZ.pnggi1qJDJ.png6WH5MPK.png 

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy interior do nowego apartamentowca "Gentory Manor" nad którym będę pracować przez najbliższy czas. Jest to lobby inspirowane jednym istniejącym realnie w Indonezji, jest strasznie przećkane ale jakoś mnie ten pomysł urzekł. Wszystkie przejścia i powierzchnie wspólne w budynku będą robione w tym stylu. Około 1050 obiektów. 

SSY

 

 

l7sdVor.pngdj28Tl5.pngMJnkn1J.png5TtbjKz.pnggJ24a9n.pngkuPbK0d.png

FILM|

 

Edytowane przez Capaniero
Mafio and mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kukoniasty napisał:

akurat byliśmy przygotowani na Twój słaby argument 😄

image.png

no i to mój jedyny argument, zbudowałem z premedytacją tak jak mi się podobało i nic nie mozecie z tym zrobić 

Czekam na twoje nowe prace, tylko chyba nie masz gdzie wstawiać bo dostałeś bana oj

Lufson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Capaniero napisał:

no i to mój jedyny argument, zbudowałem z premedytacją tak jak mi się podobało i nic nie mozecie z tym zrobić 

Czekam na twoje nowe prace, tylko chyba nie masz gdzie wstawiać bo dostałeś bana oj

Szykuj sie na deklasację gdy upublikuje z Vibe 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kukoniasty napisał:

Szykuj sie na deklasację gdy upublikuje z Vibe 😉

 

Znowu ból dupska o pixele w gierce, mnie to zastanawia skąd wy na to bierzecie czas i ile wy macie lat że potraficie tak płakać o taką głupotę, nie masz innych zajęć stary?

 

Pomyśł że za kilka lat rzucisz komputer na rzecz rodzinki/pasji czy pracy i będziesz się śmiał z tej sytuacji że potrafiłeś mieć dramę o to bo ktoś postawił taki sam obiekt w tym samym miejscu. Vajb nie będzie działał wiecznie, kiedyś chomik zdechnie i co wtedy zostanie? Gówno a nie interior.

Wyjdz na zewnątrz mordko, zapal papierosa i pomysł jaki zajebisty musisz być że ktoś bierze twoje pomysły.

mstrk and Capaniero lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin