Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

024. Nowa prezes Generation A, Lexie Tavares: "Memphis ufa mi w kwestii prowadzenia interesów i uważa, że jestem w tym lepsza od niego."


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

nad.png

Jakie problemy trapiły GENERATION A? Czy nowa prezes wyniosła naukę z porażek poprzedniej odsłony wytwórni? Czy Lexie Tavares pragnie sławy? Na te i inne pytania odpowiadała w trakcie rozmowy z Luisem Chorosteckim.

image.png

Lexie Tavares - menadżer, businesswoman, filantropka i kochająca żona. Cześć Lexie, coś pominąłem?
Cześć Luis, cześć wszystkim, wydaje mi się, że najważniejsze ująłeś... no, może poprawiłabym, że żona i matka. Ale i tak nie spodziewałam się tak miłych określeń, dziękuję.

Racja, o dzieciach nie wolno zapominać. Zacznijmy może od wydarzenia, które roznosi się szerokim echem po branży muzycznej. Generation A dokonuje merge z DIVINE Collective, a w dodatku do zarządu powraca Carmella B. Czy Generation A to już monopol rynkowy bez konkurencji, jak zasugerowała Kulture?
Widzę, że zaczynamy od dużego kalibru? *zaśmiała się i pokręciła głową* Kulture jest pewna siebie, ja trochę skromniej dodam, że moją intencją nie jest tworzenie monopolu, a dobrego gracza na mapie muzycznej Santos. Mamy duże ambicje to prawda, ale brak konkurencji jest nieco nudny nie sądzisz? W przejęciu DIVINE chodziło tylko o pozyskanie specjalistów, nie o dominowanie rynku. No dobrze... może troszeczkę.

Skoro już wspomniałaś o DIVINE, mogłabyś objaśnić niewtajemniczonym, jaki wkład mają poszczególne firmy w ten nowy, odświeżony kolektyw Gen A?
Divine powstało z inicjatywy ASTRO, który jest producentem muzycznym. Razem ze swoim przyjacielem razem tworzyli ten projekt. Są dobrzy w tym co robią, a ja wracając na rynek zwyczajnie potrzebowałam kogoś takiego. Dostali propozycję i ku mojemu zadowoleniu skorzystali z niej. Ot, cała tajemnica.

Jedną z istotnych różnic w nowej edycji Generation A jest stanowisko prezesa - które przypadło tobie, zamiast Memphisowi. Rawlings stwierdził, że wytwórnia podupadła, bo twój mąż to głównie muzyk i nie odnajduje się w biznesie. To dlatego ty przejęłaś stery?
Memphis sam otwarcie przyznaje, że ufa mi w kwestii prowadzenia interesów i uważa, że jestem w tym lepsza od niego. Ja sama uważam, że lepszą opcją dla niego będzie skupienie się na tym co kocha i w czym znów on jest lepszy ode mnie, czyli muzyce.

Blake Rawlings będąc moim gościem mówił również o wielu transferach na korzyść 101 records - sugerował wręcz, że przejmie on wszystkich artystów Generation A. Co na to nowa prezes wytwórni - zamierzacie odwdzięczyć przysługę?
W momencie kryzysu GEN A istotnie tak było, część artystów faktycznie zasiliła wytwórnię Blaka, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam... *zaśmiała się* Czy zamierzam się, jak to powiedziałeś, odwdzięczać? Na pewno nie w taki sposób jak myślisz. Robiłam wielokrotnie interesy z Blakiem, nawet teraz mimo konkurencyjnej działalności darzę go sympatią. On mnie z resztą też, a przynajmniej mam taką nadzieję. Nie zamierzam nikogo podkradać, wykupywać, a decyzje o ewentualnej zmianie zostawiam samym artystom.

 

 

Poruszyłaś kwestię kryzysu GEN A. Opowiesz nam o przyczynach tych problemów? Kulture wspominała o masowych odejściach już nie tylko artystów, ale i szeregowych pracowników. Co się zmienia na lepsze, Lexie? - Czym zachęcacie do siebie artystów?
Tam weszły po prostu wewnętrze konflikty. Nie bardzo chcę poruszać ten temat, bo wylało się tego tyle, że nie widzę sensu drążyć. Skupiam się na przyszłości i na tym co może być teraz lepsze.

Pozwól, że jednak podrążę ten temat, bo kto jak nie nowy prezes będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie? W jaki sposób podeszliście do tych problemów? Gorzkie komentarze MOB Prince, czy też Aishy nie pozostawiały suchej nitki na GEN A.
Podeszłam do tego wydaje mi się... najlepiej jak można było postąpić - wyciągnęłam wnioski. Nie ze wszystkimi zarzutami się do prawda zgadzałam, bo część tej sytuacji miała podłoże czysto prywatne. Niemniej, każda sytuacja w życiu to dla nas jakaś lekcja. I tylko od nas zależy czy coś z niej wyciągniemy czy dalej będziemy popełniać te same błędy.

Mogłabyś prowadzić wykłady na temat dyplomatycznych wypowiedzi, Lexie. Jestem pod wrażeniem. *zaśmiał się pod nosem* Milion dolarów na Le Foundation - spora sumka, musisz pokładać wielką wiarę w ten projekt.
Dyplomatyczne wypowiedzi w moim zawodzie są konieczne. Widzisz, ja naprawdę nie szukam wokół siebie szumu, chociaż niektórzy usilnie to sugerują. *puściła mu oczko i poprawiła włosy* Co do datku... pokładam wiarę w to, że warto pomagać, a dobre uczynki do nas wracają. Inicjatywa Chenille to coś pięknego, wszyscy powinniśmy wspierać osoby takie jak ona. Zwłaszcza osoby, które tak jak ja mają ku temu warunki i sposobność.

I ponownie ubiegasz mnie z moim pytaniem. "Nie robię z siebie celebrytki jak inne managerki, które mają parcie na szkło i za wszelką cenę próbują przykuć uwagę mediów". Zapewne kojarzysz tę wypowiedź, Lexie?
Oh tak, nawet nie wiesz ile DM z tym cytatem dostałam od znajomych. Czy się z tym zgadzam? Nie. Czy chcę się z tego bronić? Też raczej nie. Sama ta zaczepka pokazuje, że jest zupełnie odwrotnie.

Dla niewtajemniczonych dodam, iż jest to wypowiedź Nannie Larocque, byłej menadżerki Carmelli B. Byłej, bo obecnie jesteś nią ty, Lexie. O to rozbiera się ten konflikt? I czy ma on jakieś przełożenie na twoją współpracę z Le Foundation, w końcu tę fundację prowadzi partnerka Larocque.
Wiem jakie chodzą plotki, ale Kulture sama podjęła decyzje o zmianie managera, a ja nie przyłożyłam do tego ręki. Kulture poprosiła mnie o pomoc po rozstaniu z Nannie. Co więcej decyzja Kulture to wypadowa decyzji podjętych przez Nannie. Dlatego to co w tej chwili dzieje się w mediach i to jak Nannie usilnie podkopać mój autorytet w oczach innych... no cóż. Sugerowałabym po prostu zrobienie sobie rachunku sumienia, a nie szukanie winy za swoje niepowodzenia u innych. Czy jakkolwiek wpływa to na moją współpracę z Chenille? Nie, obie jesteśmy profesjonalistkami. W naszej relacji po prostu wspieram jej projekt, nie wnikam w jej życie.

LqI5HS9.png

Twierdzisz, że jest zupełnie odwrotnie od tego, co uważa Nannie. Nie pragniesz jednak odrobiny sławy, uwagi nagłówków? Jak na businesswoman i menadżerkę masz spore... zaplecze influrencerskie. Chociażby zostanie twarzą marki Sessanta Nove - raczej nietypowe w twoim zawodzie?
Pewnie nikt mi w to nie uwierzy, ale naprawdę nie... moja kariera managerki tak naprawdę zaczęła się z chęci pomocy mężowi. Nie spodziewałam się, że pójdzie to tak lawinowo. Ale czy kiedykolwiek na siłę łaknęłam uwagi i sławy? Nie przypominam sobie. A sytuacja z Sessanta Nove? Tak naprawdę Ayumi mnie namówiła, stwierdziła, że się nadam, a tylko ja i osoby na sesji wiedzą jak niepewnie czułam się przed obiektywem.

Niech i tak będzie. Na koniec zawsze daję okazję swoim gościom do podzielenia się współpracami, czy też czymkolwiek ekscytującym w ich życiu. Czego możemy się spodziewać po Generation A, Lexie Tavares i jej podopiecznych?
Chciałabym pokazać po powrocie GEN A, że "wskrzeszanie trupa" ma sens, kiedy biorą się za to odpowiednie osoby. Z ambicją i pomysłami. Nie chcę zdradzać zbyt wielu planów, bo zdecydowanie wolę zaskakiwać, ale uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że zaczynamy prace nad projektem świątecznym. Mamy też w planach kilka innych projektów, które chcemy sukcesywnie wdrażać. Już teraz mam zapełniony kalendarz co najmniej do marca. Dodam jeszcze, że chcę też wyjść z czymś co pokaże, że GEN A wcale nie jest zamkniętym monopolem, a drzwi do współpracy z nami są zawsze otwarte.

Wszyscy w takim razie czekamy na więcej szczegółów. Dzięki za przyjęcie zaproszenia, Lexi.
Pięknie dziękuję za rozmowę, mam nadzieję, że Was nie zanudziłam. Dobranoc Santos.

Edytowane przez Ozianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**M.Faye spojrzał na powiadomienie dotyczące najnowszego artykułu, które wyświetlił i z uwagą przeczytał. Po lekturze oddał się chwili refleksji i wrócił do kontynuacji swoich obowiązków związanych z rozplanowaniem najbliższej kampanii reklamowej.**

Edytowane przez Mitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Carmella B napisała na konferecji grupowej GENERATION-A wiadomość pod linkiem do wywiadu z Lexie Tavares: **

- DOJEBAŁAŚ DO SENSACJI JAK MÓJ PORÓD NA TRAWNIKU . no kochana bardzo ladny wywiad, bardzo lubie. ładny, fajny i zadbany całuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin