Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Schwarz LLP


realnyz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

LbLsk8i.png

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

"Nie zapominaj, że my prawnicy, jesteśmy wyższą rasą intelektu i dlatego naszym przywilejem jest kłamać. To jest jasne jak słońce. Zwierzęta nie wyobrażają sobie nawet kłamstwa: gdybyś znalazł się wśród jakichś dzikich wyspiarzy, oni też mówiliby tylko prawdę, dopóki nie poznaliby kultury europejskiej." -  Yevgeny Zamyatin

M4XUeoY.pngKancelaria Schwarz LLP została założona przez Adama Schwarza, wykwalifikowanego prawnika z pasją do sprawiedliwości i silnym poczuciem etyki. Po ukończeniu studiów i zdobyciu doświadczenia w prestiżowej kancelarii (Gold & Witham), Adam zdecydował się na rozpoczęcie własnej Kancelarii. Założył Schwarz LLP z zamiarem świadczenia najwyższej jakości usług prawnych dla osób i firm w potrzebie.

Odpoczątku Adam wiedział, że chce stworzyć firmę, która będzie inna niż wszystkie taką, która będzie naprawdę oddana swoim klientom i ich potrzebom. Przez lata Schwarz LLP prowadził wiele różnych spraw, od skomplikowanych procesów cywilnych do obrony karnej i transakcji korporacyjnych. Niezależnie od tego, jaka to była sprawa, Adam i jego zespół zawsze podchodzili do niej z profesjonalizmem i głębokim zrozumieniem prawa. Przez lata Schwarz LLP prowadził wiele różnych spraw, od skomplikowanych procesów cywilnych do obrony karnej i transakcji korporacyjnych. Niezależnie od tego, jaka to była sprawa, Adam i jego zespół zawsze podchodzili do niej z profesjonalizmem i głębokim zrozumieniem prawa.

Aż do czasu, gdy Adam na jednej z Imprez wziął Kokainę i się od niej uzależnił. Każdego dnia więcej i więcej spędzał czasu na chodzenie do imprez i brania narkotyków niż na pracy. Jego życie przez to się złamało, jedyne to, co zrobił, to jadł, szedł do pracy, pracował i szedł na jakieś imprezy, aby wziąć następną kreskę kokainy do nosa.

Nie chodził na terapie, bo nie miał na to czasu, aż do bankruci firmy załamał się, nie miał domu niczego. Aż znalazł Pracę jako Adwokat u znanego Alfonsa Chief Pimp'a, który mu dał radę, aby przestać brać to gówno i zaczynać myśleć o przyszłości więc Adam pracował dla Chief Pimp'a pomagał mu przy biznesie aż do czasu posiadania pieniędzy na założenie nowej Firmy. Adam zobaczył, że jego stary budynek na Pillbox Hill i postanowił od razu ją kupić. Budynek był w ruinie, więc Adam zatrudnił fachowców i wyremontował Budynek na Ładny Klasyczny Wystrój, dodał bardzo dużo serca w Biuro, bo po straceniu go zawsze chciał odzyskać to. Więc zrobił najpiękniej jak mógł razem z fachowcami i powrócił do Pracy i Biura Schwarz LLP.

Teraz zaczyna wszystko na nowo Pierwszy dzień, otwiera Drzwi, wita swoją Sekretarkę i zaczyna nowy dzień tak samo, jak kiedyś swojego pierwszego dnia.

Spoiler

 Witajcie, jestem realnyz, na serwerze brakuję Ludzi, którzy chcą grać jako Prawnik. Więc ja postanowiłem zrobić, Postać Adama Schwarza. Postać grała przy Social Prostitution Ring i Przy Chief Pimp'ie. (Mijar), którego chce pozdrowić tutaj, gdyby nie on i jego ekipa to bym nie zagrał Prawnika. Chce pograć firmę typu Kancelaria Saula Goodmana z Breaking Bad / Better Call Saul. W tym Projekcie dalej będę grał przy Social Prostitution Ring, ale otwieram się dla innych Graczy nieważne czy Gwiazda Los Santos, czy Dealer z Davis mam nadzieję, że go ochronię :D. Jak Chodzi, o kreowanie postaci u mnie w Schwarz LLP moja Postać będzie Grała tego Prawnika i Gościa od Wszystkiego, Ludzie, którzy będą grać u mnie jako Pracowników, żależy u mnie będzie mogli grać zarówno postacie którzy nie interesują się prawem ale też ludzię którzy intersują się Prawem. Chce przeciągnąć Ludzi czymś nowym, czegoś, który mało ludzi widziało na Serwerze, otóż rzecz w tym, że Osoby każdej Grupy (Departament, Crime, Gwiazdy i Cywile) mogą grać ze mną lub mieć ze mną interakcję. Jako otoczenie chcemy, aby ludzie każdej grupy (pisałem na górze) przychodzi do nas z problemami a my je naprawami i udawali, że tego nie było. Naszą lokalizacją jest dobra, bo jest obok Mission Row (Policja), ale też jest obok Devis (Crime). Jest też nie daleko od Vinewood i Rockford (Gwiazdy), ale też mamy ponad 2 km do Vespucci Beach (Cywile). Dzięki jeszcze raz za przeczytanie i życzę miłego wieczoru/dnia. Jak chodzi o tą wycene co jest na ss to zrobiłem zanim to napisałem chciałbym za to przeprosić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

AHjJCI6.gif

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

"Zawsze pamiętaj, że nigdy nikomu nie jest łatwo być dobrym prawnikiem, ponieważ dobry prawnik to zawsze ten, który nigdy nie poddaje się w swoim życiu, przynajmniej do czasu, aż osiągnie to, czego pragnie i co chce osiągnąć." - Tarun Singhal

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

image.png.369b6ce62fb5c45ac4fb0b2350b9fb8c.png

**Adam Schwarz jest widziany na rozprawie Yegor'a Sergeev'a jako Drugi Adwokat.**

 

Edytowane przez realnyz
Naprawa Zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin