Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA] Derrick Russell


FazikfrmLS

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: WhiteColdyBoy

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Derrick Russell
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary:
Brak checi do gry po interwencji gamemastera, powergaming na innym graczu.
Członek ekipy nakładający karę: kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji: Zostałem złapany w klubie przez 3 gości przy barze, zostałem zaczepiany itp. itd. Nie chciałem opuścić klubu więc spróbowali siły i zaczeli mocniej mnie szarpać w tłumie ludzi, gdzie jeszcze IC stawali w mojej obronie cywile. Odegrałem na "/me próbuje sie wyrwać od gości" czy coś takiego i zawiodłem, odegrałem, że wychodzę pod klub razem z nimi jak chcieli. Staliśmy w drzwiach w klubie, a klub był pełny co chwile ktoś wchodził i wychodził na "E" no i IC normlanie też przecież. Był zamęt itp. itd. Goście trzymali mnie w 3, żaden z nich nie miał nawet "muskularny/wysportowany" żebym nawet nie miał szans sie wyrwać, a siły moge mieć na /stats mozliwe, ze wiecej bo chodze systematycznie w grze i odgrywam byczka. Odegrałem, że próbuje się wyrwać pod klubem, na /me i uciekłem. Jeden z graczy mnie gonił, reszta została zawołała admina, zostałem TP'owany. Okej, chcieli odegrałem ponownie lecz tym razem użyłem /spróbuj i uciekłem. "/sprobuj wyszarpać się z rąk facetów i zacząć uciekać", udało mi się, zacząłem znów uciekać. (Aha no i jeden z graczy zarzuca mi, że mialem klamke przystawioną do pleców. Ok, klamke przystawioną w środku drzwi do klubu gdzie ludzie non stop wychodzili wchodzili - tez takie troche też słabe. Ja IC nawet tego nie poczułem bo co jakis czas ktoś przecież obijał się o nas, było zamieszanie, muzyka, i nie widzialem bo byla od tylu. Nawet jakbym wiedzial i poczul to bym ryzykował IC bo chodzilo o moje życie IC) Zostałem oskrażony o PowerGaming. Odgrywałem wszystko jak należy, nie odegrałem PG na nikim, dałem /sprobuj w swojej obronie, to oni na /me w takim razie zrobili PG bo nie dali mi szansy nawet ucieczki, trzymali mnie twardo, a przypomne, że "żaden z nich nie miał nawet "muskularny/wysportowany" żebym nawet nie miał szans sie wyrwać, a siły moge mieć na /stats mozliwe, ze wiecej bo chodze systematycznie w grze i odgrywam byczka." Jak się odgrywa mafie/gangsterów, to warto zadbać jak w realnym życiu jakiś dzików muskularnych obok siebie do właśnie takich rzeczy. Warto zwrócić na to uwage. Po coś jest ten system siły, do czegoś służy, a nie tylko do mocniejszych hitów w walce. A nie, werbować new playerów w dresach 60 kilowych. Uciekłem IC, im sie nie chciało za mną gonić bo "gangsterom w garniturach nie wypada", łatwiej /admins i załatwić to przy TP. Nie miałem na celu na nikim robić PG i moim zdaniem nie zrobiłem tego, odegrałem wszystko jak należy. Jak odegrałem /sprobuj w klubie i zawiodłem, nikt nie miał problemu, nikt nie upomniał jakoś. Jestem w stanie dalej to odgrywać, tylko zacząć to od mojej ucieczki, która się powiodła. Moim zdaniem zostałem niesłusznie ukarany i nie zasługuje na blokade postaci.
Ewentualne screeny/świadkowie: w logach będzie

edit; Trochę też ciężko odzwierciedlić tą akcję, bo był pełny klub, naprawdę sporo graczy w lokalu i pod nim na ulicy. No chyba, że gracze będą zachowywać się jak tam, przy pierwszym spotkaniu. 

Edytowane przez FazikfrmLS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem sie wypowiadac na ten temat, ale widze ze nic do Ciebie nie dotarlo. Po pierwsze od samego poczatku stawiales sie, w zasadzie to olewales nas juz na samym starcie, nie wspomne juz o wczorajesz akcji gdzie przez bite 15 minut stales na srodku jezdni przy klubie euphoria w swoim wozie ustawiajac sie ze swoimi kolegami na zorganizowanie zasadzki. Jesli chodzi o odniesienie do twojego argumentu "żaden z nich nie miał nawet "muskularny/wysportowany" żebym nawet nie miał szans sie wyrwać, a siły moge mieć na /stats mozliwe, ze wiecej bo chodze systematycznie w grze i odgrywam byczka.", to tak - jest to czysty PowerGaming nawet jesli bylbys napakowanym "byczkiem" z pewnoscia nie dalbys rady wyrwac sie z usciskow trzech osob, moze udaloby Ci sie gdybys byl trzymany przez trojke karlow, ale ten temat wystarczajaco wyczerpal kuzyn, przy swojej interwencji. Co do pierwszej konfrontacji, to realnych graczy przed klubem bylo niewielu i dobrze o tym wiesz, w zasadzie bylismy tam sami, pare osob rzeczywiscie wyszlo z klubu, ale stalo sie to doslownie na paredziesiat sekund przed twoja ucieczka. Wiadomo klub to klub, zatloczone miejsce i wiadome bylo, ze ktos to zauwazy. Idac tym tokiem rozumowania twoja akcja ze wczoraj byla zdecydowanie bardziej nieodpowiedzialna. Co do argumentu "Jak się odgrywa mafie/gangsterów, to warto zadbać jak w realnym życiu jakiś dzików muskularnych obok siebie do właśnie takich rzeczy." musze cie zmartwic, ale wiekszosc graczy polswiatka ma lepsze rzeczy do roboty niz codzienne nabijanie "jotow" na silowni dla dopisku "muskularny" nad nickiem i nie powinienes obierac sobie tego atutu jako wyznacznik sily,  czy tez budowy ciala danej postaci. "Uciekłem IC, im sie nie chciało za mną gonić bo "gangsterom w garniturach nie wypada", łatwiej /admins i załatwić to przy TP. "; Nie nikt nie mial zamiaru za toba ganiac, bo lekko mowiac odwaliles krzywa akcje. Gdyby calosc byla rozegrana czysto, mozesz miec pewnosc ze ruszylibysmy za toba cala banda. Twoja ucieczka wcale sie nie powiodla, finalnie zlapalem cie w podziemnym parkingu na Commerce, a na moja korzysc przemawial fakt o tym ze bylem uzbrojony, jednak nie mialem zamiaru wchodzic z toba w dalsza interakcje IC, chcialem poinfromowac cie o nadchodzacej interwencji. To tyle ode mnie

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do systemu siły to, tak jest to ważne moim zdaniem. A jak nie potrafisz zadbac IC o karków obok, to strasznie słabo prowadzisz rozgrywke grając jako "mafiozo". Jeżeli tak to PowerGaming mówie zrobiliście WY, łapiąc mnie na /me i nie dając mi szansy nawet na wyrwanie się w samoobronie. Bo /me wyszarpuje sie, próbowałem - dostalem odpowiedz /do z rąk 3 facetów? (jeszcze przed nas wchodziły cywile, próbowały rozdzielić btw. w klubie) Cyborgi żydowskie najsilniejsze, wiadomo. No a potem problemy OOC, czyli nie moglem nic zrobić, rownie dobrze moglem puscic klawiature byście mnie targali. Zastanów się troszeczkę. Rozumiem w kupie siła, macie organizację, ale nie zawsze wasze zdanie musi być święte. Warto wysłuchać innych graczy, a nie forceować akcje. Myślę, że wytłumaczyłem w odwołaniu dokładnie całą sytuację, nie będę się wiecej rozwodzić bo zbędne. 

Edytowane przez FazikfrmLS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba, ktora probuje zrobic z siebie cyborga jestes ty. Mielismy pelne prawo do tego zeby wyciagnac cie z klubu, co tez uczynilismy. Tak, nie miales zadnych szans zeby uciec, z reszta chyba na tym polega geneza calej akcji, mielismy jeden cel, ktory chcielismy zrealizowac, a twoje wywody o PowerGamingu z. naszej strony sa bezpodstawne. Wdepnales wczoraj w mrowisko, a my szukalismy Cie juz dobre pare dni. Ludzie, ktorzy probowali nas rozdzielic zostali odpulani. Idac twoim tokiem rozumowania nikt nie ma prawa cie tknac, bo kazdy ma czuc strach widzac twoja postac. Zlapaliscmy cie na naszym terenie, w klubie nad ktorym czesciowo sprawujemy opiekie, a ty czujac ze wszedles po uszy w bagno za wszelka cene chciales uciec od dalszej akcji, nawet pomimo restartu akcji. Jednym slowem totalnie nas zignorowales. Nie chce juz drazyc tematu, wiec przemysl calosc z chlodna glowa i przyjmij kare, na ktora zasluzyles w stu procentach.

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin