Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/WVC Tarnow, verenar] ADVGierki


ADVGierki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/1132-advgierki/

Link do konta oskarżonego:  https://forum.v-rp.pl/profile/8004-wvc-tarnow/, https://forum.v-rp.pl/profile/3816-verenar/

Powód składania skargi: Kłamstwa na chacie narracyjnym, nagła zmiana narracji.

Wyjaśnienie sprawy: Cześć. Jako projekt DoJ (FBI) razem z pomocą chłopaków z LSPD RHD prowadziliśmy przez ostatnie półtorej tygodnia cały case przeciwko postaci Tarnowa(Yegor Sergeev), który koniec końców zakończył się rozprawą, gdzie postać Tarnowa usłyszała wyrok 172 lat pozbawnienia wolności. Sprawa była już praktycznie zakończona, gdzie do przesłuchania została nam jedynie postać verenara(Penny Trait) która od samego początku była typowana jako świadek całej sprawy, biorąc pod uwagę że przebywała przy postaci Tarnowa kilka krótkich chwil przed ostrzelaniem lokalu Pipeline Inn, co zresztą potwierdziły zabezpieczone materiały dowodowe tj. nagrania z kamer, jak i same zeznania postaci Tarnowa.

W trakcie przesłuchania padło kluczowe narracyjnie pytanie, czy postacie Penny Trait i Yegor Sergeev przed strzelaniną - po opuszczeniu lokalu Pipeline Inn - wróciły razem ze sobą do mieszkania/apartamentu. I tutaj wchodzimy w stosunkowo chorą sytuacje, gdzie jedna osoba twierdzi że nie wróciły, a druga osoba twierdzi że wróciły.

 

Cytat

 

** Czy w apartamentowcu w którym zameldowana jest Penny Trait, kamery mogły zarejestrowac Yegor Sergeev w ramach czasowych o których mówił w trakcie przesłuchania? (( Terrence Cullinan ))

** Nie. (( Yegor Sergeev ))

 

Ram czasowych nie można było kompletnie z niczym innym pomylić, gdzie rozmowa prowadzona z postacią Tarnowa jasno dotyczyła tego tematu.

Cytat

Damon Meier mówi: Zbiegli do czarnego Baller'a, który nie posiadał widocznego indeksu stanowego, po czym uciekli z miejsca zbrodni. Panie Sergeev, prosze mi powiedzieć, co robił Pan w okolicach godziny dwudzestej trzeciej, dwudziestego trzeciego Grudnia obecnego roku.

 

Yegor Sergeev mówi: Bylem z moja kobieta. Bylem w tym lokalu z Penny Trait. Pojechalismy po tym do jej apartamentu. Nic wiecej.

 

Yegor Sergeev mówi: Znam obsluge tego lokalu, bylem sie napic w spokojnym zaciszu. Po tym spedzilem wieczor z moja kobieta.

 

Yegor Sergeev mówi: Nic wiecej.

 

Damon Meier mówi: Panie Sergeev, do którego dokładnie apartamentowca skierował się Pan z Panią Penny Trait?

 

Yegor Sergeev mówi: Do jej apartamentu. Przeciez powiedzialem wczesniej, ze nie znam nazw apartamentow bo jest ich ogrom. Nie przywiazuje uwagi do numerow, nazw. Po prostu bylem skupiony na budownie relacji. To tyle co mam do powiedzenia na ten temat.

I teraz dochodzimy do sytuacji, w której nagrania magicznie się zmieniły.

Cytat

image.png

Biorąc pod uwagę, że mogło dojść do kłamstwa na chacie narracyjnym - zaangażowaliśmy do sprawy @Matieusz, który z tego co mi wiadomo pisał z Tarnowem w wiadomościach prywatnych na discordzie; rozmowa finalnie miała efekt taki, że tarnow stwierdził, że kamery ich jednak zarejestrowały w tym budynku. Nie wiem, kto tutaj kłamie, ale sprawa śmierdzi bardziej niż moje oddawanie pieniędzy które pożyczyłem.

Dowody: wymienione wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zgodnie z tym co napisał Tarnow, moja postać Penny Trait była zameldowana w apartamencie jego postaci Yegor Sergeev. Nasze postacie nie udały się tamtej nocy do jego apartamentu, więc narracja obu stron jest jak najbardziej prawidłowa i zgodna z prawdą. Nie miało tu miejsca ani podawanie nieprawdy w narracji, ani zmienianie narracji. Wychodzi na to, że zostaliśmy zapytani o inny apartament. Gdyby Tarnow został zapytany tak samo jak ja "Nagrania z kamer potwierdzą wersję Yegor Sergeev?" to jego odpowiedź brzmiała by "tak" i nadal byłaby zgodna z prawdą. Zamieszanie wynikło tylko i wyłącznie z błędnego założenia, że moja postać była zameldowana w apartamencie na Pillbox Hill. Panowie grający agentów FBI na pewno mieli dostęp do takich informacji, jak miejsce zameldowania postaci, więc mogli to sobie sprawdzić, skoro wychwalają się takim profesjonalizmem.

Z drugiej strony warto zwrócić uwagę na fragment przesłuchania mojej postaci, które odbyło się wczoraj po godzinie 19. Składający skargę chyba na tyle zamotał się w próbie wprowadzenia mnie w błąd, że sam już nie wiedział, o który apartament mu chodzi. W jednej chwili twierdzi, że na nagraniach z kamer w apartamentowcu, gdzie apartament miał Yegor Sergeev, nie widać by mężczyzna wrócił do swojego apartamentu.
image.png.cf9bd16da860b2594b0bb7cf5fca3c07.png

Natomiast po mojej odpowiedzi...
image.png.ad65cb6a4ef1f1d4bcf727892daf3511.png

Twierdzi, że mówił o nagraniach z apartamentowca na Pillbox Hill.
image.png.d979bcec10b78ba5101d768a9e23ca0c.png

Dopiero po tym fragmencie padło kluczowe pytanie, widoczne na obrazku zamieszczonym w skardze. Dziwi mnie, że nie zostało zadane podczas pierwszego przesłuchania, bo gdyby tak się stało, to nie miałbym zablokowanej gry na 3 dni - jak się okazuje bezpodstawnie.

Wracając do kłamstw w narracji, to jedyne jakie udało mi się zauważyć, miało miejsce w trakcie pierwszego przesłuchania mojej postaci. Mianowicie chodzi o dowód rzeczowy w postaci zdjęcia, na którym widoczna jest moja postać, postać Tarnowa oraz postać nieznanego mi gracza - Faina Nonna. Owe zdjęcie rzekomo przedstawia nasze postacie rozmawiające ze sobą, ale do takiej rozmowy nigdy nie doszło. Moja postać przeszła obok Faina Nonna obojętnie, a ja nie wdawałem się z nią w żadną interakcję. Jedynie Tarnow coś z tą postacią odgrywał, więc kłamcą jest tutaj osobnik dający to zdjęcie jako dowód w sprawie.
image.png.507680afa17d9edc7828cb8ecba34c45.png

W związku z powyższym zastanawiam się, jaki był poziom weryfikacji dowodów w owej sprawie. Na chwilę obecną wydaje mi się, że po prostu panowie z serwerowego FBI wzięli co im dano, by zakończyć prowadzone przez długi czas dochodzenie w sprawie postaci Yegor Sergeev i nie sprawdzili wiarygodności tych dowodów. No bo jak to wygląda? Przychodzi facet z wrogiej organizacji jako poszkodowany w strzelaninie i składa zeznania przeciwko sprawcy, a profesjonalni detektywi chłoną to wszystko jak gąbka wodę? Dlaczego nikt nie zapytał mnie, co widać na nagraniach z monitoringu? Dlaczego nie zostało to zweryfikowane z udziałem mojej osoby, skoro dotyczyło mnie to bezpośrednio? Niech każdy sobie sam odpowie na te pytania, bo raczej każdy doskonale wie, jak to się nazywa.

Dziękuję za uwagę. Oby ten rok był lepszy.

Nexisten lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Verenar napisał:

 

Wracając do kłamstw w narracji, to jedyne jakie udało mi się zauważyć, miało miejsce w trakcie pierwszego przesłuchania mojej postaci. Mianowicie chodzi o dowód rzeczowy w postaci zdjęcia, na którym widoczna jest moja postać, postać Tarnowa oraz postać nieznanego mi gracza - Faina Nonna. Owe zdjęcie rzekomo przedstawia nasze postacie rozmawiające ze sobą, ale do takiej rozmowy nigdy nie doszło. Moja postać przeszła obok Faina Nonna obojętnie, a ja nie wdawałem się z nią w żadną interakcję. Jedynie Tarnow coś z tą postacią odgrywał, więc kłamcą jest tutaj osobnik dający to zdjęcie jako dowód w sprawie.
image.png.507680afa17d9edc7828cb8ecba34c45.png

W związku z powyższym zastanawiam się, jaki był poziom weryfikacji dowodów w owej sprawie. Na chwilę obecną wydaje mi się, że po prostu panowie z serwerowego FBI wzięli co im dano, by zakończyć prowadzone przez długi czas dochodzenie w sprawie postaci Yegor Sergeev i nie sprawdzili wiarygodności tych dowodów. No bo jak to wygląda? Przychodzi facet z wrogiej organizacji jako poszkodowany w strzelaninie i składa zeznania przeciwko sprawcy, a profesjonalni detektywi chłoną to wszystko jak gąbka wodę? Dlaczego nikt nie zapytał mnie, co widać na nagraniach z monitoringu? Dlaczego nie zostało to zweryfikowane z udziałem mojej osoby, skoro dotyczyło mnie to bezpośrednio? Niech każdy sobie sam odpowie na te pytania, bo raczej każdy doskonale wie, jak to się nazywa.

Dziękuję za uwagę. Oby ten rok był lepszy.

72D3A020-F994-45F0-A7B5-2EF88E97FB98.png.e4c6162b758f4f5e95fbafdfe40a65da.png

?

XaaN lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuzyn napisał:

72D3A020-F994-45F0-A7B5-2EF88E97FB98.png.e4c6162b758f4f5e95fbafdfe40a65da.png

?

Nie rozumiem co ma ten screenshot pokazać. Widać tu tylko jak moja postać przewraca oczami, okazując zniesmaczenie decyzją Yegor Sergeev o wyjściu z lokalu i dopija szybko drinka, ponieważ mężczyzną ją pospiesza. Nie ma tu żadnej interakcji pomiędzy postacią Penny Trait i postacią Faina Nonna. Wszystko się zgadza z tym, co napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuzyn napisał:

Twój zarzut w strone drugiej osoby jest bezsensu. Zdjecie pokazuje 3 osoby, a nie czy ktoś rozmawiał z druga osoba. O to chodzi w całym sensie tej narracji.

Nie, nie. Jest napisane "(...)Penny oraz Yegor rozmawia z Faina Nonna(...)". Jest napisane że każda z tych postaci bierze udział w rozmowie. To że jest napisane "rozmawia" to jest po prostu literówka, co często się każdemu zdarza. Sam Profesor Dziad, który jest właścicielem postaci Damon Meier popełnia takie błędy notorycznie. Jestem pewien, że chodziło mu o to, że wszystkie trzy postacie rozmawiają w tej sytuacji. Jeśli jest inaczej, to chciałbym zobaczyć screen z logów osoby podającej zdjęcie drogą IC jako dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin