Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Lance Brismov] Rem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/5296-rem/

-Link do konta oskarżonego: - Nie znam go ponieważ żaden z obecnych członków ekipy mi go nie podał

Powód składania skargi: - Prowokacyjna gra, odrealniona rozrywka

Wyjaśnienie sprawy: - Cześć, akcja miała się tak że wraz z moim znajomym @stiflerek16cmi znajomą @Famisiabyliśmy w komisie na lotnisku. Kiedy sprzedawaliśmy auto Lance Brismov bez powodu podbił do nas i zaczął odgrywać że przepycha się z moją postacią, również to odegrałem i nagle poleciały obrazy słowne. Kiedy auto zostało sprzedane @stiflerek16cmi @Famisiaodjechali zostawiając mnie, chłopaki zaczęli bez powodu kontynuuować tą sytuacje, gdy wyszedłem wyraźnie ich ignorując Lance wyciągnął kastet i zaczął mnie okładać, gdy zacząłem uciekać odrazu przed komisem zaczął we mnie strzelać z 9mm. Uważam że to oderelnione bo kto strzela za takie coś? Użycie kastetu to bym zrozumiał, ale to było idiotyczne. Resztę to musicie już zobaczyć w logach, ale myślę że to wystarczy. Jeżeli filmik się zepsuje to macie również zdjęcia ich nicków.

Dowody: - 

 image.pngimage.pngimage.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany do tablicy, więc się wypowiem.
Napisałem tak, ponieważ użytkownik Carlito Valencia @Rem zamiast zająć się grą IC, wyskoczył do mnie z pretensjami na PW. Bardzo nie lubię jak ktoś "płacze" na OOC, zamiast grać IC, więc tak zareagowałem. Dla jasności wysyłam całą konwersacje.
spacer.png

buśka

Edytowane przez TonikZwei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam to niżej:

Spoiler

C6VkLlJ.png

Osobiście, dla mnie mierna, jak nie niska gra pseudo-gangstera, który pucuje się kliką na każdym kroku, nawet w centrum miasta. Takie zabawy to były modne na mruczniku. Mam pełne screeny z pierwszą (i oby ostatnią, bo aż odechciewa się grać z takimi maćkami) interakcją mojej postaci, z postacią oskarżonego. Mogę podesłać, wyjaśnić kontekst, et cetera. Służę pomocą.

Edytowane przez naughty
BaamBaam, Show i Centrolewus lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Podczas gry w Pillbox Hill Car Dealership nasze postacie natrafily na siebie oraz wymienily sie podczas potyczki slownej. Po okolo dwoch minutach opusciles komis samochodowy a ja z czteroosobowa grupa wyszedlem za Toba i odegralem, ze uderzam Cie z metalowego kastetu. Ty zamiast wejsc w interkacje postanowiles uciekac, dlatego oddalem w Twoja strone strzaly z pistoletu. Co jest calkowicie normalne, szczegolnie uwzgledniajac miejsce i godzine. Jestem w stanie przyjac konsekwencje na drodze IC, ale skarga droga OOC jest dla mnie niezrozumiala. W zalaczniku przesylam wycinki z chatlogow.


 

Spoiler

obraz.png.3d5645fc7b97312bd05a9027e1308680.png

obraz.png.689422a2c49748a3bf38d97f7c13483e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vvuwu napisał:

Czesc. Podczas gry w Pillbox Hill Car Dealership nasze postacie natrafily na siebie oraz wymienily sie podczas potyczki slownej. Po okolo dwoch minutach opusciles komis samochodowy a ja z czteroosobowa grupa wyszedlem za Toba i odegralem, ze uderzam Cie z metalowego kastetu. Ty zamiast wejsc w interkacje postanowiles uciekac, dlatego oddalem w Twoja strone strzaly z pistoletu. Co jest calkowicie normalne, szczegolnie uwzgledniajac miejsce i godzine. Jestem w stanie przyjac konsekwencje na drodze IC, ale skarga droga OOC jest dla mnie niezrozumiala. W zalaczniku przesylam wycinki z chatlogow.


 

 

Prawda jest taka że napisałeś to w środku gdy byłem na zewnątrz i dobrze o tym widziałeś, uważasz że za wyzwisko możesz odstrzelić kogoś? Jesteś w błędzie, grasz nudne prowokacje z ziomkami i grasz zimnego terminatora, nie zdziwię się jak robiliście MG bo stoicie i nagle ruszacie na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam cos od siebie. Moja postac planowala nalozyc podatek od biznesu prowadzonego przez @Rem a dokladniej chodzi o Purple Jack. Zdobylem jego numer droga IC od jednego z pracownikow i wyslalem falszywa oferte przez SMS. Postac Carlito Valencia rozponala mnie na drodze IC i przy kazdej mozliwej okazji unika kontaktu. Dzisiaj o godzinie 15:47 wyslal wiadomosc na moja postac Lance Brimsov o tresci "Chce sie spotkac" pomimo, ze zostal postrzelony i na drodze IC wie z kim wymienia wiadomosci. Stad moje pytanie czy wyjasniasz to IC czy OOC? Jest to kolejny przyklad, ze nie odgrywasz jakiegokolwiek strachu po postrzale i nijaczysz postac probujac odgrywac mobstera.

Spoiler

obraz.thumb.png.5b18484d93559e08152853c33cf10c88.png

obraz.png.5a3ca49e52216ff6a3af0c310452fe1c.png

 

 

Edytowane przez vvuwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vvuwu napisał:

Dodam cos od siebie. Moja postac planowala nalozyc podatek od biznesu prowadzonego przez @Rem a dokladniej chodzi o Purple Jack. Zdobylem jego numer droga IC od jednego z pracownikow i wyslalem falszywa oferte przez SMS. Postac Carlito Valencia rozponala mnie na drodze IC i przy kazdej mozliwej okazji unika kontaktu. Dzisiaj o godzinie 15:47 wyslal wiadomosc na moja postac Lance Brimsov o tresci "Chce sie spotkac" pomimo, ze zostal postrzelony i na drodze IC wie z kim wymienia wiadomosci. Stad moje pytanie czy wyjasniasz to IC czy OOC? Jest to kolejny przyklad, ze nie odgrywasz jakiegokolwiek strachu po postrzale i nijaczysz postac probujac odgrywac mobstera.

  Pokaż ukrytą zawartość

obraz.thumb.png.5b18484d93559e08152853c33cf10c88.png

obraz.png.5a3ca49e52216ff6a3af0c310452fe1c.png

 

 

Kolego, ty wiesz że pozwolono mi tej akcji nie odgrywać do rozstrzygnięcia? A po drugie to nie wiem właśnie z kim wymieniam wiadomości xd, to nie ma sensu. Mówisz że możesz zaoferować mi produkty więc myślałem że to biznesmen. 

Podsumowując, IC nie wiem z kim wymianieam wiadomości, twojej postaci nie widziałem nigdy od tej sytuacji i wcześneij

Edytowane przez Rem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rem napisał:

Kolego, ty wiesz że pozwolono mi tej akcji nie odgrywać do rozstrzygnięcia? A po drugie to nie wiem właśnie z kim wymieniam wiadomości xd, to nie ma sensu. Mówisz że możesz zaoferować mi produkty więc myślałem że to biznesmen. 

Podsumowując, IC nie wiem z kim wymianieam wiadomości, twojej postaci nie widziałem nigdy od tej sytuacji i wcześneij

Kto ci pozwolił tego nie odgrywać?

ADVGierki, mok_ebe i xDDD lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, v3rso napisał:

Kto ci pozwolił tego nie odgrywać?

Departament, w każdym razie odgrywałem ranę i strach w późniejszej grze. Tylko co strach ma do tej sytuacji gdzie gościu oferuje mi przedmioty do biznesu? Nie rozumiem

Edit: Źle mnie zrozumiałeś, nie kazali mi odgrywać ale odegrałem, tylko że co więcej miałem zagrać jak mnie zostawili wszyscy z departamentu gdy poinformowałem ich o tej sytuacji że pisze z supporterem?

 

image.png.e5f3266db57e2b392c4bc2c6372ae162.png

Edytowane przez Rem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem, sam sprowokowałeś swoimi tekstami ic tą sytuacje, pozostawie już bez komentarza sam fakt, że dostajesz z metalowego kastetu w łeb po czym zaczynasz sprintować by uciec, sam jesteś sobie winny zaistniałej sytuacji, pominę też fakt tego, że miałeś spotkać się z gościem który chciał ci wrzucić procent na biznes ale uciekłeś od tego dowiadując się zapewne ooc kim jest, mógłbym kopać twoje logi i pewnie znalazłbym jeszcze kilka rzeczy do których mógłbym się przyczepić ale nie będę ci tego robił, jeżeli osoby zebrane tutaj, które zarzucały coś autorowi skargi uważają, że powinien zostać ukarany niech napiszą swoją skargę. całość przenieś na ic, niech twoja postać poniesie tego konsekwencje tak samo jak konsekwencje mogą ponieść postacie, które ci to zrobiły

odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin