Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Zadaj pytanie Toyerowi | Tea Talks Podcast


Herbata

Rekomendowane odpowiedzi

anBEOTH.png

 

vTgUkrB.png

Hej! Rozpoczynam podcast "TeaTalks" podczas, którego będę przeprowadzał rozmowy z różnymi ciekawymi osobistościami!

Jedną z nich jest TOYER, dobrze wam znany członek zarządu VibeRP. 

 

cNfhBVu.png

Teraz masz okazje zadać TOYERowi pytanie! Zrób to w komentarzu pod tym tematem. Nie daje wam żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o pytania, tak naprawdę jedynym wymaganiem jest to, aby były merytoryczne. Pula pytań zostanie przeze mnie wybrania przed podcastem! Jeżeli zdecydujecie się zadać pytanie, obserwujcie swoje PW Forum, ponieważ w razie wątpliwości będę się tam z wami kontaktował. 

Wasze pytania możecie zadawać do soboty (28.1), godziny 13:00.

 

Toyer , Jesus, Krzysiu and 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Herbata, bardzo spodobała mi się Twoja inicjatywa. Pomyślałem nad tym co sam chciałbym usłyszeć w takim podkaście dlatego przygotowałem swoje propozycje. Mam nadzieje, że moje pytania zaciekawią większa ilośc osób i zmotywują do odsłuchania nagrania. Powodzenia!

 

  • Opowiedz coś sobie. Czym zajmujesz się zawodowo, gdzie mieszkasz, jak lubisz spędzać czas wolny, co sprawia Tobie największą przyjemność,
  • Jaka jest Twoja historia w świecie GTA RP? Wiem, że byłeś zaangażowany wcześniej w inne projekty. Jak to wyglądało z pozycji osoby funkcyjnej, a jak z postaci gracza - gdzie lubiłeś grać, z czego czerpałeś największą frajdę. I czemu "Toyer and his cat" xD
  • Co się kryje za statusem najlepszego DJ serwisu,
  • Jak powstało Vibe? Kogo to była inicjatywa, jak powstawała i co było kluczem do tego by się to powiodło?
  • Jakie masz wspomnienia ze startu projektu. Jaką w głowie miałeś projekcje projektu przed jego startem i jak one łączą się z obecną wizją projektu,
  • Czym obecnie się zajmujesz. Z jakimi wyzwaniami się mierzysz?
  • Jakie masz relacje z członkami Ekipy. Kogo doceniasz najbardziej za jego wkład w rozwój projektu. Bez kogo ten projekt nigdy by się nie powiódł? Jakie cechy osobowości najbardziej cenisz w kolegach/koleżankach z ekipy,
  • Czy istnieje osoba, która miała duży wkład w rozwój projektu i nie robiła tego z poziomu ekipy? Ktoś o kim się nie mówiło, a należy się jej wyróżnienie?
  • Jakie są plany projektu na najbliższe lata. Czy są w kuluarach plany wybiegające poza stały rozwój gamemode o których możesz powiedzieć?

 

 

Edytowane przez Jackal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek podcastu "TeaTalks" jest już dostępny! Rozmowa z @Toyer  jest dostępna na serwisach streamingowych :) Wielkie dzięki dla @Jackal za merytoryczne pytania <3. Jeżeli chcecie zadać jeszcze więcej pytań Toyerowi, zróbcie to pod podcastem na YouTube. 

Spotify |

YouTube |

 

puvtxr, Jesus, ADVGierki and 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Herbata napisał:

Drugi odcinek podcastu "TeaTalks" jest już dostępny! Rozmowa z @Toyer  jest dostępna na serwisach streamingowych 🙂 Wielkie dzięki dla @Jackal za merytoryczne pytania <3. Jeżeli chcecie zadać jeszcze więcej pytań Toyerowi, zróbcie to pod podcastem na YouTube. 

Spotify |

YouTube |

 

ehhhhh i sie nie dowiedzialem czy toyer bedzie mial dyszke do srody pozyczyc, pominales kluczowe pytanie dla mojej egzystencji

wlk, Jesus and Herbata lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin