Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Zadaj pytanie Toyerowi | Tea Talks Podcast


Herbata

Rekomendowane odpowiedzi

anBEOTH.png

 

vTgUkrB.png

Hej! Rozpoczynam podcast "TeaTalks" podczas, którego będę przeprowadzał rozmowy z różnymi ciekawymi osobistościami!

Jedną z nich jest TOYER, dobrze wam znany członek zarządu VibeRP. 

 

cNfhBVu.png

Teraz masz okazje zadać TOYERowi pytanie! Zrób to w komentarzu pod tym tematem. Nie daje wam żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o pytania, tak naprawdę jedynym wymaganiem jest to, aby były merytoryczne. Pula pytań zostanie przeze mnie wybrania przed podcastem! Jeżeli zdecydujecie się zadać pytanie, obserwujcie swoje PW Forum, ponieważ w razie wątpliwości będę się tam z wami kontaktował. 

Wasze pytania możecie zadawać do soboty (28.1), godziny 13:00.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Herbata, bardzo spodobała mi się Twoja inicjatywa. Pomyślałem nad tym co sam chciałbym usłyszeć w takim podkaście dlatego przygotowałem swoje propozycje. Mam nadzieje, że moje pytania zaciekawią większa ilośc osób i zmotywują do odsłuchania nagrania. Powodzenia!

 

  • Opowiedz coś sobie. Czym zajmujesz się zawodowo, gdzie mieszkasz, jak lubisz spędzać czas wolny, co sprawia Tobie największą przyjemność,
  • Jaka jest Twoja historia w świecie GTA RP? Wiem, że byłeś zaangażowany wcześniej w inne projekty. Jak to wyglądało z pozycji osoby funkcyjnej, a jak z postaci gracza - gdzie lubiłeś grać, z czego czerpałeś największą frajdę. I czemu "Toyer and his cat" xD
  • Co się kryje za statusem najlepszego DJ serwisu,
  • Jak powstało Vibe? Kogo to była inicjatywa, jak powstawała i co było kluczem do tego by się to powiodło?
  • Jakie masz wspomnienia ze startu projektu. Jaką w głowie miałeś projekcje projektu przed jego startem i jak one łączą się z obecną wizją projektu,
  • Czym obecnie się zajmujesz. Z jakimi wyzwaniami się mierzysz?
  • Jakie masz relacje z członkami Ekipy. Kogo doceniasz najbardziej za jego wkład w rozwój projektu. Bez kogo ten projekt nigdy by się nie powiódł? Jakie cechy osobowości najbardziej cenisz w kolegach/koleżankach z ekipy,
  • Czy istnieje osoba, która miała duży wkład w rozwój projektu i nie robiła tego z poziomu ekipy? Ktoś o kim się nie mówiło, a należy się jej wyróżnienie?
  • Jakie są plany projektu na najbliższe lata. Czy są w kuluarach plany wybiegające poza stały rozwój gamemode o których możesz powiedzieć?

 

 

Edytowane przez Jackal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek podcastu "TeaTalks" jest już dostępny! Rozmowa z @Toyer  jest dostępna na serwisach streamingowych :) Wielkie dzięki dla @Jackal za merytoryczne pytania <3. Jeżeli chcecie zadać jeszcze więcej pytań Toyerowi, zróbcie to pod podcastem na YouTube. 

Spotify |

YouTube |

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Herbata napisał:

Drugi odcinek podcastu "TeaTalks" jest już dostępny! Rozmowa z @Toyer  jest dostępna na serwisach streamingowych 🙂 Wielkie dzięki dla @Jackal za merytoryczne pytania <3. Jeżeli chcecie zadać jeszcze więcej pytań Toyerowi, zróbcie to pod podcastem na YouTube. 

Spotify |

YouTube |

 

ehhhhh i sie nie dowiedzialem czy toyer bedzie mial dyszke do srody pozyczyc, pominales kluczowe pytanie dla mojej egzystencji

Herbata, Jesus i wlk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin