Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[29.01] [Live] Sophie Lettiere-Scott (@SOPHIELS)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

**W godzinach popołudniowych na Instagramie Sophie Lettiere-Scott została uruchomiona wcześniej nie zapowiadana transmisja Live. W tle można usłyszeć lekki gwar spacerowiczów, klientów restauracji i szum fal. Nic z tych rzeczy jakoś szczególnie nie przeszkadza w transmisjach, a sama Sophie jest dość dobrze słyszalna ponieważ mówi wyraźnie, stosunkowo głośno i skupia się na telefonie, a nie otoczeniu**

yhv2XT0.jpgHej, cześć, miło się z Wami spotkać w takiej formie, choć na ogół nie mam czasu bawić się w transmisję live, to dziś swój lunch z przyjaciółmi postanowiłam wzbogacić o tę właśnie transmisję. To co dzieje się od wczoraj w sieci po prostu nie pozwala mi siedzieć w milczeniu i nawet nie mrugnąć okiem. Ale o tym za chwilę. Mam nadzieję, że ten live rozjaśni wam trochę pogląd na całą sytuację i lepiej wszystko zrozumiecie. 

**Sięgnęła po szklankę z wodą, napiła się z niej, przy tym krótko rozglądając się po ludziach, którzy chodzą za “kamerą”. Odkaszlnęła w dłoń i wróciła wzrokiem na kamerę telefonu.**

Przyznam szczerze, że ja mam za sobą nieprzespaną noc, więc jeśli będę się przejęzyczyła lub mówiła nieskładnie to bardzo Was za to przepraszam, poprawcie mnie w razie konieczności! Chcę by wszystko stało się jasne i zrozumiałe. 

Pragnę zacząć od samego początku, dlaczego w ogóle podjęliśmy decyzję o takiej, a nie innej promocji. Prawda jest taka, że wydało nam się to najbardziej zbliżone do realnej sytuacji, w której od lat znajduje się sytuacja Jacoba. MOIM ZDANIEM, podkreślam MOIM, jest to, że jest to jednej z najbardziej niedocenionych artystów na tutejszym rynku. Może przez to, że zawsze był fair w stosunku do ludzi, a może po prostu zgubiła go zbytnia skromność?

**Do stolika w międzyczasie kelnerka doniosła małą filiżankę, postawiła ją przy szklance z wodą, Sophie z uprzejmym uśmiechem spojrzała na dziewczynę, której twarz nie została ujęta przez obiektyw**

Dziękuję. Tylko espresso pozwala mi dzisiaj tutaj z wami być, na zdrowie kochani!

**Upiła skromny łyk z małej filiżanki, subtelnie oblizała wargi z pozostałości i odstawiła filiżankę na spodek**

Wróćmy więc do tematu dzisiejszego spotkania. To nie jest wcale tak, że Scottom odpierdoliło i postanowili sobie zrobić niesmaczny żarcik z tematu jakim jest śmierć. Przypomnę Wam tylko, że ani ja, ani Jacob nie mamy “naście” lat gdzie jeszcze dopuszczalne jest lekkomyślne podejście do otaczającego świata, a powoli dobijamy trzydziestki. Pomyślcie sobie tylko tak na logikę, dlaczego wcześniej nic takiego nie pojawiało się ze strony Jacoba? Dlaczego ja jeszcze dwa lata wstecz prowadziłam fundację czyniąc dobro? Gdybyśmy mieli nierówno pod sufitem, to chyba zdążylibyście to zobaczyć już dużo wcześniej. 

Drugą kwestią jaką chciałabym tutaj poruszyć jest artykuł CNT. Szczerze? Gdy przyjaciółka podesłała mi do tego link to pobladłam. Jak można wprost pisać takie idiotyzmy? Niech ktoś mi podeśle, pokaże palcem miejsce, linijkę tekstu w którym napisałam, że mój mąż nie żyje. Pisałam o tęsknocie, bo odczuwałam ją przez tydzień rozłąki z Jacobem, gdy wyjechał z miasta. Między mną, a moim mężem jest niesamowita więź emocjonalna, bardzo przeżywam każdą naszą rozłąkę, tak, jakbyśmy się rozstawali na zawsze. Nawet dwa dni bywają uciążliwe, a tydzień jest jak wieczność, ale będą potrafiły to zrozumieć jedynie osoby, które kiedykolwiek szczerze kochały i które zamknęły swój cały piękny świat w jednym człowieku. Nie rozumiem też, w którym miejscu napisałam, że podane zostaną okoliczności śmierci Jacoba. Nie mieści mi się to w głowie, jak pismaki potrafią obrócić cokolwiek na swoją korzyść, by tylko zdobyć sekundę poklasku i nabić sobie wyświetleń. 

Pragnę tutaj zaznaczyć, że oczekuję sprostowania ze strony Conglomerated National Television, inaczej prawdopodobnie spotkamy się na sali sądowej. I nie interesuje mnie sprostowanie małym druczkiem gdzieś przy okazji. Skoro potrafiliście nas obsmarować w osobnym artykule, w taki sam sposób chcę ujrzeć sprostowanie. 

**Sophie dopiła w międzyczasie kawę i dokończyła wodę ze szklanki. Pozostawiła niedokończony obiad i zapłatę za niego z dość sporym napiwkiem. Odeszła od stolika, ruszając na spacer po molo, kontynuując live**

A teraz trochę Wam opowiem, o tym i o tamtym, byście otworzyli oczy i raz jeszcze zapoznali się z całym materiałem związanym z BAD NEWS. Całą otoczką i promocją i odpowiedzieli sobie na kilka kluczowych pytań. 

Czy kiedykolwiek padło sformułowanie Jacob DJ SCOTTY Scott nie żyje? Nie padło, bo nie to było celem promocji. 

Czy kiedykolwiek ktoś napisał mi wprost “Moje kondolencje z powodu śmierci męża”? Nie. Owszem, ludzie pisali, że mi współczują sytuacji w której się znalazłam, miałam na to odpisywać “nie no, dajże spokój” skoro byłam w rozsypce? Nie wdawałam się z nikim w dyskusję na ten temat, nikt mnie o nic nie pytał, nikomu nie mówiłam, że Jacob nie żyje, ani, że żyje bo nikt nie spytał czy żyje, czy umarł. Skoro naszym celem nie było sfingowanie śmierci, to dlaczego miałabym w ogóle uznać, że ktoś właśnie w tej chwili składa mi kondolencje nie-wprost? 

Czarno-białe zdjęcia zawsze kojarzą się ze śmiercią? Jak dla kogo. Wielu artystów robi całe teledyski w czarno-białych barwach, jak na przykład Adele - Someone Like You. Czy ktoś jej zarzucił, że to wzbudzanie współczucia i obrażanie czyichś uczuć? Nie sądzę. To jest wizja artystyczna, a pozwolę sobie przypomnieć, że artyści słyną z tego, że są najczęściej oryginalni i mają na siebie jakiś pomysł, wizję, którą realizują. 

“Artykuł” Los Santos Times… Cóż. No jestem zdumiona, że choć jedna osoba uznała to za prawdziwy wycinek z gazety. I że są to ludzie którzy mają styczność z mediami, gazetami, magazynami NA CO DZIEŃ. Chyba trzeba naprawdę widzieć gazetę pierwszy raz na oczy, by nie zobaczyć, że coś tutaj ewidentnie jest zrobione nie tak. Naprawdę uważacie, że magazyn pokroju Los Santos Times pozwoliłby sobie na pisanie “łamanym angielskim” czy pisanie nie-wprost? Przeczytajcie jeszcze raz całość na tej grafice, a spojrzycie na całą nazwę. Dodatkowo polecam w przyszłości weryfikować takie rzeczy na oficjalnych stronach mediów i czy w sieci nie ma udostępnionych specjalnych wzorów do wykorzystania właśnie w takiej formie jak zrobiliśmy to my. I na litość boską przestańcie mylić serwowanie złych wieści ze śmiercią, bo to dwie różne kwestie. 

ZUffoxs.jpg

**Sophie spacerując dalej zaczęła mówić nieco bardziej smutnym tonem głosu, w pewnym momencie ten nieco się załamał, a w oczach kobiety pojawiły się łzy, twarz nieco poczerwieniała - ewidentnie wzruszyła się na serio, a nie na pokaz**

Jestem zmęczona tym co się tutaj zadziało od wczoraj. Czy wy ludzie do cholery naprawdę nie potraficie myśleć samodzielnie tylko lecicie jak owce za stadem? Jeden hejtuje więc robi to kolejne dwadzieścia osób? Przypomnę Wam tylko, że ponad rok temu sama omal nie umarłam, gdy zdiagnozowano u mnie nowotwór mózgu. Tylko cudem z tego wyszłam. Czy aby na pewno osoby po naszych przejściach zrobiłyby sobie żarty z takiego tematu i śmiały się śmierci prosto w twarz, kusząc los? Przysięgam na Boga, że chyba trzeba być totalnie niezrównoważoną osobą, by robić sobie jaja z takiego tematu. Nie potraficie spojrzeć na tę promocję, materiał, całą otoczkę i kto się w to zaangażował SZERZEJ, a zamykacie się wąskim tunelu wzroku i widzicie to, co ktoś wam postawi przed oczami, na zasadzie O, JEJ SIĘ NIE PODOBA TO MI TEŻ. Cholerną prawdą jest też to, że sam Tomas Domino nie tak dawno stracił brata,Michaela, za którym wszyscy tęsknimy, a mimo to wziął udział w tej promocji. Nadal uważacie, że KTOKOLWIEK Z NAS miał na celu sfingować śmierć SCOTTIEGO i grać Wam na nosie? Ludzie, co jest z Wami nie tak? Czy naprawdę aż tak bolą Was czarno-białe zdjęcia, billboardy ze stwierdzeniem BAD NEWS, czy “nigdy o Tobie nie zapomnimy” co było nawiązaniem do tego, że dawno SCOTTY nie był widoczny w muzycznym świecie? Żeby wylewać na nas takie szambo, jak to robicie od wczoraj? Gdzie byliście, gdy NEMESIS groziła nam śmiercią wprost? Albo gdy KDB WPROST porównała śmierć Kate Rose i Avy Velez do SPERMY? Czy chociażby wtedy gdy popularny w ostatnim czasie Kane Saleh przyprowadził ŻYWĄ KOBIETĘ na SMYCZY na urodziny Kulture? Ewidentnie pokazując jego BRAK SZACUNKU do ludzkiego życia i do płci przeciwnej. Czy aby naprawdę by Was zaspokoić wystarczy kręcić gołym tyłkiem do kamery, albo machać bronią na lewo i prawo, wyzywając świat i ludzi? Byli byście wtedy zadowoleni i twierdzili, że to super artysta, prawda? Swoim zachowaniem pokazaliście jedynie, że JAKIEKOLWIEK odejście od schematu jest wręcz grzechem w tym mieście “aniołów”. 

Na koniec chciałabym dodać, że DZIĘKUJĘ w imieniu swoim i męża za ciepłe słowa od każdej osoby, która się do nas odezwała, a nie było was mało, oraz PRZEPROSIĆ każdą osobę, która poczuła się jakkolwiek przez nas urażona. Nie było to naszym celem i zostaliśmy totalnie inaczej odebrani niż zaplanowaliśmy, a wszystko co zrobiliśmy zostało celowo obrócone przeciwko nam. Po co? Nie mam bladego pojęcia i chyba wolę nie wiedzieć. 

Tym akcentem się z Wami żegnam na dzisiaj, a jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania na temat tej chorej akcji, która się dzieje od wczoraj, to jestem skłonna odpowiedzieć na wszelkie pytania, które nie będą pogwałcały norm kultury osobistej. Piszcie, kontaktujcie się, nie mamy nic do ukrycia. Życzę Wam wszystkiego dobrego i obyście nigdy nie spotkali się z taką nagonką w mediach jaka trwa w tej chwili na naszą rodzinę. Spokojnej niedzieli. 

**Live został zakończony wraz z pożegnaniem się kobiety z widzami. Słychać było mnóstwo emocji towarzyszących kobiecie, widać, że naprawdę to wszystko mocno przeżywa i że cała lawina hejtu zwyczajnie ją rani, choć z całych sił próbowała to ukryć na live. Widać było również po kobiecie, że wszystko co mówiła, mówiła szczerze. Nieustannie patrzyła w kamerę, nie uciekała wzrokiem w jakiś celowy sposób, jak już to odruchowo jak to mają ludzie gdy są na spacerze/w restauracji. 

Widzowie byli podzieleni na dwa obozy. Jeden to ten, który życzy śmierci rodzinie Scott i wszystkiego najgorszego, a drugi to ten, który mimo wszystko wspiera artystę i jego żonę.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**baby ray (b.higgins) jest totalnie zniesmaczony całą zagrywką marketingową przez wzgląd na to, że sam jest artystą muzycznym i jeszcze kilka dni temu nikt nie wiedział, czy w ogóle przeżyje; raper uważa, że udawanie śmierci pod kariere to zwyczajne naplucie fanom w twarz, stracił jakikolwiek szacunek do małżeństwa Scott, mimo że nawet ich nigdy nie poznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** JaMarcus Lowe widzial tylko urywki, cisnie beke z nieudolnej pary ktora nie widzi w swoim zachowaniu niczego zlego. **

**Reporter CNT zasmial sie slyszac straszenie pozwem, odezwal sie do dzialu legalnego Los Santos Times aby ten zastanowil sie nad pozwem w kierunku malzenstwa Scottow za defamacje i uzycie ich loga w falszywym artykule, w wyniku czego ucierpialo ich dobre imie redakcji LS Times.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE przejrzał krótko livestream z nieoficjalnego konta. Uważa, że cały zabieg Miss Scott z live'm jest pod publikę, ponieważ przestraszyli się napływającego hejtu. Rozbawiony całą akcją wyłączył streama i definitywnie skreślił rodzinę Scott.**

OWIEC i bunia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Tomas Domino, usiadł sobie powolnie na kanapie i sięgnął po telefon. Odpalił Live kobiety i przyjrzał mu sie jednym okiem gdyż drugie zasłaniała mu opuchlizna po mocnym ciosie Raul'a Ryesa. Zaśmiał się na tyle głośno ze poczuł ból w obitych żebrach, następnie rzucił do swojej narzeczonej "Nawet nie wiedziałem ze Scott niby umarł, czego to sie człowiek dowiaduje z Internetu" i odłożył telefon**

Edytowane przez Nozownik
Literówka
OWIEC lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, greygods napisał:

** JaMarcus Lowe widzial tylko urywki, cisnie beke z nieudolnej pary ktora nie widzi w swoim zachowaniu niczego zlego. **

**Reporter CNT zasmial sie slyszac straszenie pozwem, odezwal sie do dzialu legalnego Los Santos Times aby ten zastanowil sie nad pozwem w kierunku malzenstwa Scottow za defamacje i uzycie ich loga w falszywym artykule, w wyniku czego ucierpialo ich dobre imie redakcji LS Times.**

** Dział prawny CROWN może wesprzeć dział prawny CNT i pozwanego reportera w ewentualnej batalii licząc na ewentualne korzyści z tego w przyszłości oraz dobre relacje z mediami wysokiego sortu. 

Ksunix, stodola, mako i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**D.X interesując się ostatnio bardzo mocno rzeczami związanymi z branżą, pokiwał głową na perfidne zachowanie Sophie.L-S. Uważa że dziewczyna stara się ugrać coś na siłę wykorzystując przy tym emocje swoich fanów. Zostawia negatywny komentarz**

Edytowane przez Death Arasaki
OWIEC lubi to

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin