Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

666Fiend


MvTiX

Rekomendowane odpowiedzi

fiend.png

 

Aidan "666Fiend" Byers - dwudziestodwuletni raper,  początki swojej muzycznej zajawki rozpoczynał na soundcloud tworząc amatorskie utwory w zaciszu domowym. Pierwsze poważniejsze rzeczy zaczął robić po dostaniu spadku po swoim ojcu, wynajął studio w którym przesiaduje dziennie kilka godzin, często zarzuca mu się kreowanie na gangstera a sam Aidan podkręca wszystko klipami wypchanymi w ekskluzywne samochody, broń palną i napakowanych mężczyzn których nazywa swoją ekipą. Nikt nie wie dokładnie czym zajmuje się 666Fiend, strony w internecie są podzielone, jedni mają go za autorytet i zachwycają się jego /gangsterskim/ życiem a drudzy wypominają w komentarzach jego fałszywą przewózkę z wynajętymi gangsterami. Aidan na swoich social mediach często wywołuje sporo zamieszania,  ludzie którzy obserwują jego profil na lifeinvaderze kojarzą go z ciągłymi przepychankami słownymi, zaczepkami w stronę reszty użytkowników oraz relacjami na których zażywa narkotyki w towarzystwie pięknych kobiet.

Social Media:

Lifeinvader

Twórczość:

666Fiend - Bag of money (Official Video)

666Fiend - Threats (G$H Del’ diss)

666Fiend - Main hoe (G$H Del’ diss)

666Fiend - 666 MAFIA (Official Video)

Echo - We are moving forward (ft. 666Fiend)

666Fiend & 666Echo - #Mistysnitch (Misty diss)

Powiązania:

666Shotty

Echo

MC Leclerc

666 daily hip-hop

 

Edytowane przez MvTiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

skrin1.pngskrin2.png

* Wydał pierwszy track z profesjonalnym klipem.

666Fiend - Bag of money (Official Video)

* Wypuścił dwa dissy w stronę G&H Del'.

666Fiend - Threats (G$H Del’ diss)

666Fiend - Main hoe (G$H Del’ diss)

* 666Fiend w internecie staje się coraz bardziej rozpoznawalny, coraz częściej jest widziany z innymi znanymi arstystami.

3.png

2.png?width=438&height=579

*1.png

Edytowane przez MvTiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s1.pngs2.pngs3.png

 

* Pojawił się na feacie u Echo

Echo - We are moving forward (ft. 666Fiend)

* Wypuścił kolejny track z profesjonalnym klipem

666Fiend - 666 MAFIA (Official Video)

* Mask OFF wypuściło kolejne posty o raperze

4.png?width=528&height=6755.png?width=476&height=6764.png3.png

* Odpalił serie na kanale z wywiadów wśród gwiazd, na pierwszy ogień poszedł Pro Tais

wywiad z Pro Tais

* Track 666Fienda pojawił się w Weazel News

unknown.png

* Wypuścił diss na rapera Misty.

666Fiend & 666Echo - #Mistysnitch (Misty diss)

* Bag of money od Fienda zajęło 3 miejsce w San Andreas Music Chart

Charts.png

Edytowane przez MvTiX
xDDD lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

* W nocy z dnia 20 na 21 grudnia zrobiło się głośno o strzelaninie na blokach Hell Gang, 666Fiend został postrzelony w klatkę piersiową przez nieznajomego Rosjanina. Nad ranem do mediów wypłynęła informacja o śmierci Aidana Byersa w szpitalu.

67.png

dzięki każdemu kto kręcił z nami dobrą gierkę m.in dzięki ludziom z kolektywu którzy momentalnie podłapali temat i zaczęli tworzyć ze mną przejebane rzeczy, grało się fajnie pomimo przeciwności serwera ale nadszedł moment kiedy trzeba powiedzieć stop, wczoraj doszło do niemiłej sytuacji z PD które przyjechało na miejsce strzelaniny, po krótkiej grze z jednym PD doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu, cokolwiek byś nie zrobił zawsze będziesz na straconej pozycji bo oni muszą wygrać, miałem wykurwione w to AK które kupiłem za 5k bo mógłbym kupić takich z 20 ale sam fakt tego, że aż tak bardzo widać przewagę PD nad normalnymi graczami, oczywiście nie mówię o wszystkich bo poznałem też naprawdę ogarniętych ludzi z departamentu z którymi do teraz mam dobry kontakt OOC, otrzymałem blokadę postaci za wyjście z akcji, dla mnie akcja skończyła się w momencie kiedy koleś zabrał mi broń która była w bagażniku po czym kiedy zapytałem go na /w dlaczego zabrał mi broń skoro nawet nie sprawdził bagażnika zaczął IC gadać o przeszukaniu wozów XD, nie będę płakał bo to tylko gierka po prostu nie warto jest siedzieć i robić jakieś pierdolone klipy po kilka godzin jak później dzieją się takie rzeczy, rozumiem naprawdę dużo rzeczy i nie było by żadnego wyjścia gdybyście normalnie odegrali przeszukanie wozu a nie Wasz kolega od tak zapierdolił mi broń po 20 minutach gry z Wami XD

archiwum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin