Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Grenade] FilipeQ


ECPU FilipeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/876-filipeq/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ethan Jones
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Ucieczka przed akcją IC
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: W nocy z 22 na 23 listopada miał miejsce wjazd SWATU na Grove St. Wyszedłem wtedy z gry, ponieważ miałem sprawę OOC. Grałem na tej postaci w organizacji przestępczej i chciałbym dalej kontynuować na niej wątki IC. Podkreślam też, że wyjście nie było ucieczką, każdemu czasami może się zdarzyć taka sytuacja, że musi momentalnie wyjść z gry. Nie jestem też bez winy, bo mogłem napisać jakiejś osobie biorącej w tym wydarzeniu udział, że muszę opuścić grę, ale totalnie o tym zapomniałem, akcję chętnie mogę dokończyć na tej postaci. To moja pierwsza kara na serwerze i od razu tak wysoka, wcześniej prezentowałem wzorową postawę OOC. Mogę zapewnić, że druga taka sytuacja z mojej strony nie nastąpi. Mam nadzieję, że kara zostanie zmniejszona.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin