Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Lasy (Blaine)


Jesus

Rekomendowane odpowiedzi

Oto obiekty, które zostały dodane w tamtej aktualizacji w LOS SANTOS- w samym sercu rozgrywki nasrane obiektów i do okoła- nie dziwne, że już w znikającym od wozów i graczy miejscu sercu gry dodatkowe obiekty (masa obiektów) przyczyniła się do jeszcze większej rozwałki.

jest różnica w tym co zaproponowałem, bo obiekty z Blaine nie ładują sie na vespuczi przecież, w porównaniu do tego co zafundowali graczom wgrywający ostatnim razem.

 

to obiekty, które były ostatnio wgrane (link do większej mapki)

obiekty, które były

 

 

 

 

 

 

obiekty, które są w tej modyfikacji - rozpoczynają się ostro poza miastem- gdzie jeżdżą wyłącznie ludzie po to, aby poklimacić a nie. w dodatku chyba render tych obiektów poza mapą nie wpłynie na jakość gry bentrumów

image.thumb.png.fc7a380b222adc2f35ed0dcd6e389e32.png

 

stanowy bubr i Orzeł lubią to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jesus napisał:

obiektów poza mapą nie wpłynie na jakość gry bentrumów

napisał ci to nawet sam Toyer na pierwszej stronie tej propozycji nie zostanie to dodane ze względu na optymalizacje, co z tego że nie będzie się to ładować graczom z miasta, nie jest to nadal zoptymalizowane pod samego Alt:V i dodanie tego wiązało by się ze zniszczeniem całej optymalizacji nad którą trwają cały czas prace, nie ma co się łudzić że kiedykolwiek to znajdzie się na serwerze.

Jesus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, baryyy napisał:

napisał ci to nawet sam Toyer na pierwszej stronie tej propozycji nie zostanie to dodane ze względu na optymalizacje, co z tego że nie będzie się to ładować graczom z miasta, nie jest to nadal zoptymalizowane pod samego Alt:V i dodanie tego wiązało by się ze zniszczeniem całej optymalizacji nad którą trwają cały czas prace, nie ma co się łudzić że kiedykolwiek to znajdzie się na serwerze.

A co to znaczy „nie jest to zoptymalizowanie pod alt:v”?

moge sam w edytorze zrobic taka modyfikacje ktora bedzie ZOPTYMALIZOWANA pod alt:v? Jak to działa

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole, ludzie na serwerku dalej się wykłócają o obiekty chuja o nich wiedząc? XD

Niesamowite, że kilka rockstarowych drzewek wam wiecznie grę laguje, minus 100 fpsów, rockstarowe neony tak samo, ale addonowe obiekty w biznesiku 10000 obiektów i radiolki z mocno przesadzoną liczbą poligonów są git, nie ma problemu xDDDDD Klasycznie na klimaciku dalej jak w lesie

fragusiek i LordSokol lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamn napisał:

radiolki z mocno przesadzoną liczbą poligonów są git,

to pokaż mi aktualne radiolki z przesadzonymi polygonami, na ten moment ja się nimi zajmuje i mają po MAX 40k polygonów w najbardziej dopracowanych wersjach, więc nie pieprz głupot nie wiedząc nic o tym co mamy aktualnie na serwerze.

 

1 godzinę temu, Jesus napisał:

A co to znaczy „nie jest to zoptymalizowanie pod alt:v”?

moge sam w edytorze zrobic taka modyfikacje ktora bedzie ZOPTYMALIZOWANA pod alt:v? Jak to działa

te drzewa nie będą i tak zoptymalizowane, bo są to customowo dodane obiekty które będą lagować na serwerze, jeżeli chcesz te lasy to sobie wgraj na single

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, baryyy napisał:

to pokaż mi aktualne radiolki z przesadzonymi polygonami, na ten moment ja się nimi zajmuje i mają po MAX 40k polygonów w najbardziej dopracowanych wersjach, więc nie pieprz głupot nie wiedząc nic o tym co mamy aktualnie na serwerze.

Na drugiej stronie ktoś pokazał właśnie taką bufalkę.

 

6 minut temu, baryyy napisał:

te drzewa nie będą i tak zoptymalizowane, bo są to customowo dodane obiekty które będą lagować na serwerze, jeżeli chcesz te lasy to sobie wgraj na single

A mi te wasze addonowe auta lagowały zawsze gierkę, wystarczyło, że ktoś z was obok przejechał. Jak chcesz te radiowozy to sobie wgraj na singla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kamn napisał:

Na drugiej stronie ktoś pokazał właśnie taką bufalkę.

 

ja pokazywałem, ale co ma do polygonów zdjęcie z ZModeler gdzie tego nie widać?

 

34 minuty temu, kamn napisał:

A mi te wasze addonowe auta lagowały zawsze gierkę, wystarczyło, że ktoś z was obok przejechał. Jak chcesz te radiowozy to sobie wgraj na singla

argument typu gówno, jak ci laguje to zjedź z ustawieniami i nie pieprz głupot że mają 273678236728 polygonów jeżeli się na tym nie znasz, i nie wiesz ile mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, baryyy napisał:

ja pokazywałem, ale co ma do polygonów zdjęcie z ZModeler gdzie tego nie widać?

Pytałeś się jakie auto to ci podałem przykład właśnie tej bufalki. Nie napisałem nigdzie, że chodzi mi konkretnie o to zdjęcie z zmodelera, to sobie już dopisałeś sam.

8 minut temu, baryyy napisał:

argument typu gówno, jak ci laguje to zjedź z ustawieniami

Wiem, że argument typu gówno, ale jedyne co zrobiłem to parafrazę tego co ty napisałeś wcześniej.

54 minuty temu, baryyy napisał:

te drzewa nie będą i tak zoptymalizowane, bo są to customowo dodane obiekty które będą lagować na serwerze, jeżeli chcesz te lasy to sobie wgraj na single

Ale to całkiem fajne, że rozumiesz sens twojego własnego argumentu, tylko nie rozumiem w takim przypadku czemu sam od niego zacząłeś.

 

11 minut temu, baryyy napisał:

i nie pieprz głupot że mają 273678236728 polygonów jeżeli się na tym nie znasz, i nie wiesz ile mają

Obecnie sam pieprzysz głupoty o lagujące drzewa, gdzie obecnie na serwerze największe lagi powodują te pobugowane jak skurwesyn pojazdy z dojebaną ilością poligonów i bez LODów. Pojedziesz na tereny leśne i gra chodzi płynnie, wrócisz się na Vespucci gdzie masz od zajebania pobugowanych aut na parkingach i lampek od radiowozów zatrzymujących ścigantów i nagle ilość fpsów drastycznie spada. Nie wiem jak niskie IQ trzeba mieć by uważać, że istniejące w plikach gry obiekty będą stwarzać lagi, jednocześnie waląc konia do pojazdów, które zostały nieudolnie stworzone przez pseudo-modera.


9 minut temu, chudy1231 napisał:

klocicie sie o jakies drzewa w grze komputerowej a na serwerze dalej jezdza scigantowozy ktore sa tak chujowe (1. sciganci do gazu, 2. scigant = cringe, 3. neony = cringe), a pod wzgledem optymalizacji to w jednym scigantowozie jest pewnie wiecej "poligonow" (🤓🤓) niz w calej flocie LSPD i LSSD, zlaczonej razem. 

dajcie sobie spokoj, niech developerzy naprawia to ze grajac w vibe rp na komputerze za dwa tysiace funtow musze latac na niskich ustawieniach ze wzgledu na jakies znikajace tekstury. Czas sie znajdzie na lasy pozniej (najpierw trzeba scigantow wybic bo oni to by tylko porozpierdalali sie o te drzewa w tym lesie i bylby wielki placz)

Ja już dawno temu się na discordzie klimacika wykłócałem, że są na serwer dodawane auta chujowej jakości, gdzie w wielu sprawdzanych przeze mnie przypadkach wystarczyło samo wejście w sekcje komentarzy by zobaczyć, że ludzie narzekają na brak LODów. Jak widać - niewiele sobie z tego robią i dalej po Vespucci zapierdalają auta, które do gry się nie nadają i nie powinny być nawet wgrywane. Z resztą sytuacja z ubraniami prezentowała się podobnie i wielokrotnie się śmiałem, że im gorsza jakość wykonania to tym większa szansa na dodanie treści na serwer. Nieprzerwanie to samo gówno.

Jesus i charon lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin