Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[23/02] LIVE @asamikiyoko


blacksugar

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 23/02  około godziny 7PM na oficjalnym kanale Asami Kiyoko pojawił się niezapowiedziany LIVE, w którym artystka opowiada na pytania i krótko opowiada o ostatnich wydarzeniach **
 

 

Spoiler

TRANSKRYPCJA:


Hej wszystkim, z tej strony Wasza Asami! Wybaczcie tak długi czas milczenia z mojej strony, ale musiałam sobie poukładać w głowie wszystko co się wydarzyło na przestrzeni ostatnich tygodni. Musiałam się zmierzyć z falą krytyki wymierzoną w moją osobę, ale już czuję się na tyle stabilnie emocjonalnie, że pora abyście Wy usłyszeli słowa wyjaśnienia.
Zacznijmy od tematu związku z Baby Rayem - sytuacja wyglądała tak, że jakiś czas temu wróciliśmy do siebie, ale była to informacja, która nie miała wyjść publicznie, przynajmniej na początku. Niestety finalnie nasze drogi się rozeszły, ale szczegóły wolałabym zachować dla siebie, ponieważ w emocjach i tak za wiele informacji się wylało, a nie powinno, ponieważ powinniśmy załatwić to wyłącznie między sobą. Osobiście nie chce nikomu robić pod górkę, więc przepraszam wszystkich, których dotknęły moje słowa.

Drugą kwestią, którą chciałam poruszyć są współpracę, które ostatnie często u mnie gościły. Może nie było to za bardzo przemyślane, nawet z altruistycznymi pobudkami, które im towarzyszyły, ale mogę was zapewnić, że jestem po rozmowach z Lexie i na chwilę obecną skupiam się wyłącznie na muzyce, a wszelki mój udział w reklamach pozostanie jedynie z markami, w których pełnię rolę ambasadorki.

Dostałam też sporo zarzutów wobec Lexie, że nie wywiązała się z roli menadżera i nie pomagała mi w podejmowaniu decyzji. Nasza współpraca bazuje na zaufaniu niż regorestycznych zasadach. Nie mam pretencji do nikogo za to co się stało, bo wynikło to tylko i wyłącznie z moich decyzji. W tej chwilii już wiem, że nie jestem nieomylna, więc częściej będę sięgała po radę Lexie, zamiast podejmować decyzje samodzielnie.

Dostałam też masę pytań "Czy moja przyjaźń z Ronnim legła w gruzach po jego ostatnich postach?". Jest to dla mnie trudna sytuacja, ponieważ traktowałam go prawie jak rodzine. Razem zaczynaliśmy kariere i zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie. Jestem świadoma, że tą relację też zaniedbałam i powinnam to z nim wyjaśnić, ale nie mogę się do tego zmotywować, ponieważ boję się przebiegu tej rozmowy.

Ostatnią sprawą, ale również ważną jest mój nadchodzący album. Niestety przeciągnął się on w czasie, między innymi z powodu ostatnich wydarzeń, a także mojego stale pogarszającego się samopoczucia, ale wracam do Was z informacją, że zbliżam się powoli do końca pracy nad najnowszą track listą. Planuje dla Was wiele niespodzianek i pragnę, aby wszystkie aspekty były dopracowane do perfekcji, dlatego dziękuję za Waszą cierpliwość i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że już niedługo ukaże się dla was kilka prezentów z mojej strony, więc przygotujcie się na prawdziwy ogień! Dziękuję wam, że jesteście ze mną w tym trudnym dla mnie okresie! Wasza Asami!


 

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie

 

Edytowane przez blacksugar

🍒🍒🍒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**E. Page serduszkuje live Asami, ciesząc się z faktu, że postanowiła zabrać głos w sprawie**

blacksugar i Mitsu lubią to

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE wszedł na stream Asami chcąc posłuchać, co będzie miała ciekawego do powiedzenia, mając w świadomości to, że może wypowiedzieć się o nim, czy Baby Ray. Zaskoczony jej słowami odwołał wieczorną sesję w studio nagraniowym, odrzucił telefon na stolik w swoim apartamencie, rozpalił papierosa i oddał się swoim przemyśleniom na resztę wieczoru. **

Edytowane przez naughty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin