Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wuu] Leanerek


Leanerek

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2859-leanerek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Lydia Weems, Neville Reinhardt
Rodzaj kary: (Blokada Postaci) 
Powód nałożenia kary: Łączenie postaci - przynależność dwóch postaci do tych samych grup rodziny.
Członek ekipy nakładający karę: wuu
Wyjaśnienie sytuacji: Napisze całkiem szczegółowo, zaczęło się to od godziny 17:00 może wcześniej/później gdzie najzwyczajniej utworzyłem postać Neville Reinhardt który miał być najzwyczajniej członkiem rodziny inne postaci i chciałem najzwyczajniej uzyskać panel aby mieć dostęp do ubrań. Ale posiadałem także drugą postać która była wcześniej na tym panelu, ale całkowicie o tym zapomniałem to jest normalne jestem tylko człowiekiem. No i zauważyliśmy to w ciągu pięciu minut (+/-) od mojego dodania do panelu i próbowałem najzwyczajniej go opuścić ale się nie dało bo wystąpił błąd związany z tym że nie miałem uprawnień, chciałem to też zrobić przez panel na forum ale już nie zdążyłem bo wyleciałem z blokadą postaci. To nie była ogromna ilość czasu, my natychmiastowo na to zareagowaliśmy co zresztą będzie widać w logach. Sam jestem osobą która zawsze przestrzegała regulaminu i nie była w żaden sposób konfliktowa coś takiego mi się zdarzyło pierwszy raz a na samych postaciach w przypadku Lydii było prowadzone mnóstwo wątków dlatego szkoda byłoby utracić taką postać przez coś takiego. Więc przepraszam 😕


Ewentualne screeny/świadkowie:  image.png.d2e04c91e06d55aea936f77d63dfdb5a.png  - wydarzyło się to dosłownie kilka minut przed blokadą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gubicie się w zeznaniach, od razu po zablokowaniu Tobie postaci zweryfikowałem to co napisaliście mi na PW. Madeleine mogła sama opuścić grupe rodzinki, mogłem ją wyrzucić panelem, /g [slot] wyproś tak samo zadziałał. Jedynie co nie zadziałało to była próba wyproszenia osoby z listy członków bezpośrednio w grze. Zostałeś dodany do dwóch grup gdzie w jednej jesteś głównym właścicielem więc nie rozumiem gdzie leżał problem wyrzucenia jej panelem - nie zdążyłeś bo dostałeś blokadę, co do tego to sam już nie wiem jak to było bo słyszałem kilka tłumaczeń i każda wygląda inaczej a nawet na ssie, który mi wysłałeś na discordzie jest znikoma reakcja po jednej i drugiej stronie. Gdyby wystąpił jakiś błąd mogliście dać znaka dla kogoś z ekipy o zaistniałej sytuacji i by Wam pomógł. Fakt faktem, zbyt dużo zrobić nie zdołaliście.

Zostawiam decyzje dla @v3rso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd był naprawdę po stronie panelu kiedy próbowałem opuścić i wyjść z rodziny, widniała informacja "Nie możesz opuścić rodziny dobrowolnie"  Nie miałem najzwyczajniej czasu aby opuścić tego panelu. Myślisz że naprawdę ryzykowałbym utratą postaci aby dostać panel z ubraniami? Możesz być w stu procentach pewny że to nie było ani trochę zamierzone. Był to głupi błąd z mojej strony, że zapomniałem o tym całkowicie. Moja główna postać nie wiem czy była właścicielem czy nie bo głównie używałem swojej grupy a nie tej przez którą dostałem blokade dlatego zapomniałem o niej i fakcie że została dodana tam moja główna postać. 😕

Edytowane przez Leanerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony skryptowej, rodziny nie idzie faktycznie opuścić dobrowolnie przez wyjście z niej w grze, bo ten typ grupy nie dostaje uprawnienia pozwalającego na swobodne jej opuszczenie z pomocą dashboardu. Dodatkowo z tego co widzę, możliwość kicknięcia innego członka grupy przez dashboard również nie działa, bo przycisk nie jest nawet skryptowo wpięty, więc faktycznie wystąpił tutaj błąd z naszej strony przy projektowaniu backendu tego feature'a.

Ściągnę wasze kary ze względu na utrudnienia, które wystąpiły po naszej stronie, bo po analizie kodu widzę że takie błędy faktycznie występują. Kary otrzymaliście 2 minuty po tym jak napisaliście sami w logach, że nie możecie opuścić grupy, więc uznajmy to za zbyt krótkie okno czasowe na przeanalizowanie sytuacji od strony użytkownika. Ostatecznym faktem w pozytywnym rozpatrzeniu tej apelacji jest również to, że pod grupą nie posiadacie jakichkolwiek pojazdów, które mogłyby świadczyć o próbie "przerzucenia" majątku czy innych machlojkach - miejcie jednak proszę w przyszłości uwagę na to kogo dodajecie pod panel i czy nie wygląda to jak łączenie majątków, 

Błędy które wystąpiły zostaną również załatane w przyszłych dniach.
 

unknown (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin