Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/damixi] gbebecia


gbebecia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/15805-gbebecia/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Naylisie Naese
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: Pomoc w przelewaniu majątku [zozol]. Dodanie owej osoby pod grupe rodzinki w celu umożliwienia samochodu i domu
Członek ekipy nakładający karę: damixi
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć. Piszę apelację z prośbą o odblokowanie mojej postaci. Dwa tygodnie temu zostałam poproszona przez kolegę oraz dodana pod grupę rodziny przez postać Treyvon Cornett, by następnie zaprosić do niej postać Ray Bibby tym samym umożliwiając mu podpisanie pod nią domu oraz pojazdu. Wiem, że w ten sposób pomogłam mu przelać ten majątek na drugą postać czego nie powinnam zrobić, jednak nie wiedziałam, że to może ciągnąć za sobą takie konsekwencje. Nie zrobiłabym tego drugi raz i uważam, że kara się tutaj należała, jednak nie uważam, aby moja postać powinna zostać wykluczona za to z rozgrywki. 
Prosiłabym o odblokowanie mojej postaci z ewentualnym zamienieniem dotychczasowej kary na inną.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin