Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[01.04] [101] CHA$E - FALSENESS (PROD. MONT2K) [Official Video]


champagnenasti

Rekomendowane odpowiedzi

BrF8snR.png

** Około godziny 21:00 w Internecie i na wszystkich portalach streamingowych pojawił się zapowiadany kilka dni wcześniej numer autorstwa CHA$E pt. "FALSENESS", wydany przez wytwórnię 101 Records. Kawałek został nagrany w domowym studio rapera. Produkcją beatu i mix/masteringiem zajął się dobry przyjaciel rapera, czyli Montez Flynn, z którym Chase miał okazje współpracować już przy kilku innych projektach. Utwór jest drugim singlem, promującym debiutancki album artysty pt. "MY WHOLE LIFE", którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Piosenka jak sam tytuł wskazuje opowiada o fałszu, a raczej fałszywości kryjącej się pod maską dobrze znanemu show-biznesu. Momentami artysta może brzmieć arogancko, wręcz gloryfikując samego siebie. Krytykuje kolegów z przemysłu, ukazując ich jako zwykłe, nic nieznaczące kopie. Opowiada również pokrótce o sytuacji, która mocno wpłynęła na jego życie. Sugeruje, że kiedy zdychał nie było kompletnie nikogo. Poza jedną osobą. Do singla został załączony teledysk, stworzony w całości przez profesjonalną ekipę filmową z innego stanu, z którą CHA$E podjął małą współpracę. Słychać w stylu rapowania/śpiewania pewny progress, co może świadczyć o tym, że raper nie próżnuje i stale zarywa nocki w studio, pracując sumiennie nad swoim debiutanckim krążkiem. Tak samo mix/mastering różni się nieco od ostatnich numerów, gdzie zostało zastosowane kilka innych patentów. Okładka przedstawia jedno ujęcie z teledysku, nie ma w niej ukrytego sensu. Tekst pojawił się raptem po kilkudziesięciu minutach na portalu genius.com. **

nZeGSRz.png.951e67ed0b2cbc81933237d946b25397.png

Spoiler

Track name: FALSENESS
Album name: MY WHOLE LIFE
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: MONT2K
Release date: 04/01/2023

[Intro: CHA$E]
(To miasto jest dla mnie)
(Ooh, ooh)
Miałem plan, yeah, miałem plan (Yeah)
Wszystko przecież poszło gładko (Gładko)
Chciałem zostać tylko gwiazdą (Oh, yeah)
Miałem plan, yeah, miałem plan 
Wszystko przecież poszło gładko 
Chciałem zostać tylko gwiazdą

[Verse: CHA$E]
Świecę mocniej niż reszta, jestem nowym gatunkiem (Yeah)
Większość to kopie, słysząc ich mam ochotę uciec (Uciec)
Fałszywe pyski, znów próbują zająć całą moją duszę
Diamenty miały chronić, tym czasem przyciągają zgubę
Kiedy zdychałem, ze mną był tylko mój kuzyn (Woah)
Reszta mogła się tylko odwrócić
Nie chcę obok mieć już takich ludzi
Cieszę się, że miałem czas się obudzić 
To wiele mnie nauczyło, teraz jestem choć trochę ostrożny
Przemysł to węże, ukąszą Cię w serce, jeśli zobaczą słabości (Ah)
Miałem wziąć kreskę, ale nie wezmę, życie to mój narkotyk
Mogę mieć więcej, dalej w to wierzę, to nie moment na odwyk

[Bridge: CHA$E]
Wiesz kto ma to coś, wiesz kto ma tu głos
Wypij za mnie drink, wypij za mój rok (Wypij za)
Płyta za rogiem, wszyscy wlepiają wzrok
Ta presja na barkach, to daje mi moc
Chcą mnie mieć, bo wiedzą kto ma tu głos
Czują znów stres, bo wiedzą kto ma tu głos
Miasto jest dla mnie, bo wiedzą kto ma tu głos
Wszystko jest dla mnie, bo wiedzą kto ma tu głos

[Outro: CHA$E]
(To miasto jest dla mnie)
Wiesz, że nie zawsze było okej... (Ah)
Dostałem ogromny cios, nie?
Ale musiałem o tym wspomnieć, bo...
To jest całe moje życie. (Ah)

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność: - 101' RECORDS (10%) 
Numer konta wytwórni: 7062440565
Imię i nazwisko menadżera: - Blake Rawlings (10%)
Numer konta menadżera: 9711037745
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/       

Wkład własny ($150,000)
- produkcja beatu i mix/master $25,000: https://imgur.com/a/SbQsZ6r
- stworzenie okładki: $1,500: https://imgur.com/a/Nf9jNnP
- wykupienie promocji w panelach serwisów: $3,500: https://imgur.com/a/Nf9jNnP
- koszty nagrywek, montaż klipu: $120,000: https://imgur.com/a/oCQFhNk


Gra IC: 
https://imgur.com/a/bN07cix

Spoiler
  • Wrócił do sieci z kawałkiem pt. "DROWNED", który jest pierwszym singlem promującym debiutancki album.  Głód fanów został nieco zniwelowany, a słuchacze pozytywnie odebrali utwór i wieść o wznowieniu prac nad krążkiem.
  • Zleakował nazwę zbliżającego się krążka na social mediach. "MYWL", będący skrótem od "MY WHOLE LIFE".  Stale promuje skrót, czy to pełną nazwę na swoich social mediach, starając się wbić do głowy swojemu fanbase.
  • Powrócił na scenę grając swój własny set utworów po mega długiej przerwie u boku MOB PRINCE i HOODSTAR w EUPHORIA CLUB. Uhonorował ofiary zamachu terrorystycznego minutą ciszy, bawiąc się później na scenie.
  • Wrzucił gościnną zwrotkę do utworu rapera HOODSTAR pt. "NO NO NO", która zniknęła dosłownie po jednym dniu z portali streamingowych i klipu. Mówi się, że wszystko było spowodowane małą aferą z udziałem Ayli Baldwin.
  • Dograł się do albumu artysty RONNIE do utworu pt. "ALL I LOVED", pokazując się w nieco nowym stylu. Fani mogli zauważyć, że Chase nie ma zamiarów próżnować, pokazując swoją obecność w przemyśle muzycznym.
  • Zdementował plotki na temat rzekomej zdrady Ayli Baldwin, pokazując się z nią w social mediach na dosyć pikantnych fotkach. Po kilku dniach do sieci trafiło zdjęcie, ukazujące prywatną ceremonię ślubną tej dwójki.
  • Portal WAV. napisał artykuł o zbliżającej się premierze teledysku do dotąd nieznanego utworu. Można śmiało powiedzieć, że Chase wrócił na języki tego typu fanpage, które ciągle przyglądają się jego ruchom.
  • Stał się również nowym ulubieńcem portalu CELEBRITY PREVIEW i paparazzi, dostając wzmiankę w ostatnich czterech postach, związanych w większości ze swoją aktualną żoną Aylą Baldwin.
  • Fani mogli zwrócić większą uwagę na jeden szczególny post, ukazujący CHA$E i MEMPHIS6 rozmawiających ze sobą po bardzo długiej przerwie, związanej z opuszczeniem wytwórni GEN-A. 
  • Stara się aktywnie prowadzić swoje profile na social mediach, zostawiając reakcje pod komentarzami fanów, a często i nawet odpisując im. Próbuje tym samym podkreślić więź, jaka łączy go ze swoimi obserwatorami.
  • Opublikował zdjęcie promujące premiere klipu, na którym rozmawia najprawdopodobniej z reżyserem. W dniu premiery pojawił się post, ukazujący okładkę utworu i jego tytuł "FALSENESS".
  • Dograł się do charytatywnego albumu w kolaboracji ze 101 RECORDS i  fundacji LE FOUNDATION u boku takich artystów jak: Baby Ray, MOB Prince, Tori Ramirez, Margoth, MOXXY, Nemesis czy Uymin, co mogło przyciągnąć odbiorców do sprawdzenia ostatniej wydanej twórczości rapera.
  • Dostał wzmiankę w najnowszym poście CELERBITY PREVIEW, w którym został wyspotowany razem ze swoją żoną w dosyć niecodziennej sesji zdjęciowej nieopodal skateparku na Mirror Park.
Edytowane przez nvtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin