Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[13/04] [LIVE] ASTRO (@astro)


ZAW

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png **Dnia trzynastego kwietnia po godzinie piętnastej na social-mediach ASTRO pojawił się zapis z jego transmisji LIVE.**


Hey! Poczekamy jeszcze chwilę na te osoby co nie dostały powiadomienia od razu i możemy zaczynać. Miło się z Wami spotkać w takiej dość innej formie, bo jednak widźmy się w dosyć nietypowych okolicznościach, tym razem nie przy produkcji ani muzyce. Chciałbym poruszyć kilka kwestii, które ostatnio przebijają się w mediach. Zaczynając od najgłośniejszego tematu, artykuł, który pojawił się na Celebrity Preview od nośnie mojego rzekomego zlecenia pobicia. Widzę, że osoba, która wysłała prywatną wiadomość do mediów nie potrafi wysłać całości dlatego pozwolę sobie przeczytać fragment, który został usunięty „Skurwiel jest skończony... A co do koncertu, ogarniemy coś jak tylko MOXXY wróci z urlopu. Będę dawał znać”. Potraficie tylko plotkować na kogoś temat i mówić kim to dana osoba nie jest, a nawet nie potraficie dać realnych dowodów. Gdzie się znajdują dowody na to zlecenie? Jedyne co pokazaliście na tych śmiesznych zdjęciach to fragment wiadomości, które mogły być napisane przez każdego. Jakieś konkretne daty, godziny? Dodatkowo nie wspomnę o waszych zmyślonych historiach, niby do mnie dzwoniliście a do tej pory czekam na telefon, jak wy to napisaliście "Departament sprawy komentować nie chciał, a Morozov nie odbiera od nas telefonów.".

Zauważyłem również posty „ASTRØ czemu się nie bronisz? Zabrakło ci języka?”, chętnie odpowiem na to pytanie. Nie zabrakło, nie będę rzucał pustych słów na wiatr jeśli nie posiadam żadnego poparcia w postaci dowodów. Nic nie pojawiło się z mojej strony za co Was przepraszam. Skontaktowałem się z prawnikiem, który tą sprawą się zajmie i podjęliśmy już plan działania. Zrobię wszystko aby sprawa się wyjaśniła, będę informował Was na bieżąco o przebiegu sytuacji.

Myślę, że możemy przejść do pierwszego pytania, na które po części już odpowiadałem w wywiadzie, do którego serdecznie odsyłam jeśli ktoś jeszcze nie widział. Czy pracuje aktualnie nad jakimś większym projektem? Zwolniłem trochę z albumem i postanowiłem postawić tę plotkę o rzekomym pobiciu jako priorytet wiec premiera albumu została finalnie przeniesiona. Następnym pytaniem które się dosyć często powtarza, jak sprawa się wyjaśni planuje wrócić do Gen-A? Tak jak wspomniałem w wywiadzie, trudno powiedzieć co się stanie za jakiś czas. Na aktualny czas, nie chce dołączyć do żadnej wytwórni i planuje działać na zlecenia. Co myślisz o nagraniu z napaści, który odbyło się na Paradise Island? Trudno mi się wypowiedzieć na temat gdzieś gdzie mnie nie było, ale moim zdaniem media mocno koloryzują. Już nie wspomnę o samej frazie „zabił człowieka”. Gdzie nawet na samym nagraniu widać jak ochroniarz wstał, rozmawiał jak gdyby nic.

Tak pod koniec chciałbym Wam przypomnieć o najbliższych datach gdzie możecie mnie spotkać:  14 na family reunion picnic okolice Mirror Park, 16 Music Party w Vampire, 21 Grand Opening w Onyx, widzimy się na miejscu! See ya.
 

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie.

Edytowane przez ZAW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Martin Faye podrapał się po głowie i mocno zamyślił łączyć fakty z rzekomymi "dowodami" od Blake Rawlingsa, który obwinia DJ-a. Nie zna jednak powodu dlaczego miałby chcieć zaszkodzić Astro, więc nie bierze głosu w tej sprawie.

Edytowane przez Mitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin