Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Kombi] Glendale Station Wagon


Limey

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Notoryczny napisał:

Xddddddddd

 

Ta...tylko supercary kurwa.

 

Nie chodzi tu o supercary, po prostu mysle ze priorytetem powinny byc bardziej przyziemnie wygladajace fury, ktore rzeczywiscie jezdza po ulicach los angeles kazdego dnia. Cos takiego ani nie pasuje klimatem do poludniowej czesci miasta, ani do przecietnych cywili/ludzi ze strefy porzadkowej. Takich wozow po prostu sie nie spotyka (badz spotyka sie je rzadko)

Spoiler

 

 

Nóż, greygods i katae lubią to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 23:04, doozan napisał:

Nie chodzi tu o supercary, po prostu mysle ze priorytetem powinny byc bardziej przyziemnie wygladajace fury, ktore rzeczywiscie jezdza po ulicach los angeles kazdego dnia. Cos takiego ani nie pasuje klimatem do poludniowej czesci miasta, ani do przecietnych cywili/ludzi ze strefy porzadkowej. Takich wozow po prostu sie nie spotyka (badz spotyka sie je rzadko)

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

ja chciałem auta zobaczyć w tym filmiku.. a nie dziwki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2023 o 14:42, greygods napisał:

nie czaje po co wgrywac auta z lat 50/60 na serwer bo malo kto bedzie nimi jezdzil i nie pasuja kompletnie do tego co gramy

lepsze cos takiego niz latac supercarami wyfarmionymi na duty jakiegos baru, ja sobie po miescie latam mercedesikiem fajnym starym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Karzelek napisał:

lepsze cos takiego niz latac supercarami wyfarmionymi na duty jakiegos baru, ja sobie po miescie latam mercedesikiem fajnym starym

twoj argument opiera sie na tym, ze pokazujesz dwa zjebane podejscia i jedno z nich argumentujesz tym, ze drugie jest jeszcze gorsze xD
obie rzeczy sa rownie chujowe, bo na codzien nie jezdzi takimi autami sprzed 70 lat. taka fura jest zbedna i nie wiem jaki jest sens wgrywania tego auta kiedy mozna wgrac jakies amerykance ktorymi ludzie rzeczywiscie jezdza ooc w los angeles i nie sa antykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, greygods napisał:

twoj argument opiera sie na tym, ze pokazujesz dwa zjebane podejscia i jedno z nich argumentujesz tym, ze drugie jest jeszcze gorsze xD
obie rzeczy sa rownie chujowe, bo na codzien nie jezdzi takimi autami sprzed 70 lat. taka fura jest zbedna i nie wiem jaki jest sens wgrywania tego auta kiedy mozna wgrac jakies amerykance ktorymi ludzie rzeczywiscie jezdza ooc w los angeles i nie sa antykami

z tego co widzialem to na filmikach z LA ludzie jezdzą takimi mercami, ale spoko nie będę  się kłócił szczególnie w takim miejscu. pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin