Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Nieznajomy PFGP, Nieznajomy EINC] rainn


vvlvt

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:https://forum.v-rp.pl/profile/2820-rainn/
Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC):Nieznajomy PFGP oraz Nieznajomy EINC
Powód składania skargi: Kradzież samochodu oraz pieniędzy przez "odwalaczy"
Wyjaśnienie sprawy:No cóż, jak na załączonym filmie widać, podjechali sobie czarnuszki w maskach w Turismo i ni stąd ni z owąd wystawili broń. Miałem oddać im pieniądze oraz samochód, skorzystali z mojej nie wiedzy i zrobiłem wszystko jak mi kazali, te osoby są odwalaczami (jakiś czas wcześniej taranowali tym turismo inne osoby i ganiali sie jak pogrzańce, auto udało mi się odrespić bo prawie je utopili ale pieniędzy nie odzyskałem. Po moich przemyśleniach był to prawdopodobnie gracz Arie Love (wynika to z tego, ze jako jeden z kilku mial ukryta postac a reszte ukrytych osob kojarze, takie sa moje przypuszczenia)

Jeżeli nie uda sie odzyskać pieniędzy to trudno, chce by spotkała ich kara by nie trafiło się to komuś innemu.

(Jeśli skarga jest niesłuszna to prosze wybaczyć, robie to pierwszy raz i wydaje mi sie, ze nie bylo to zgodne z regulaminem, moze sie myle)
Dowody:

https://imgur.com/a/NBsA6vI

https://streamable.com/6clhsg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze, nikogo nie taranował moj znajomy tym turismo wiec nie wiem skad te przypuszczenia. Po drugie skradlismy twoja gotowkę bo po prostu mozna to zrobic. Nie wiem natomiast co do utopienia auta bo dalem Q wczesniej. To tyle odemnie narazie chyba ze ktos wezwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego określiłeś nas jako odwalaczy. Jeśli chodzi o całą akcje, wydaję mi się, że była odegrana zgodnie z regulaminem, wszystko było przemyślane i obgadane drogą In-Character. 

(Za chwilkę pewnie wjedzie arguement "Ale przecież jest to Rockford hills, trochę słabo). A właśnie, że nie.. Pełno rabunków jest wykonywanych na Beverly Hills (w lore gta to Rockford Hills) w biały dzień, a co dopiero  nocą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rolling Hills napisał:

Nie rozumiem dlaczego określiłeś nas jako odwalaczy. Jeśli chodzi o całą akcje, wydaję mi się, że była odegrana zgodnie z regulaminem, wszystko było przemyślane i obgadane drogą In-Character. 

(Za chwilkę pewnie wjedzie arguement "Ale przecież jest to Rockford hills, trochę słabo). A właśnie, że nie.. Pełno rabunków jest wykonywanych na Beverly Hills (w lore gta to Rockford Hills) w biały dzień, a co dopiero  nocą. 

Zaden argument nie wyjdzie lol

Dąże do tego, że latacie furą rozwaloną jak puszka za 2.5m i okradacie ludzi, pomine fakt ze moje auto skradzione zostalo wdupcone do wody i rozwalone xd

plus sam makler interweniowal do was jak mojego znajomka wyjebaliscie do wody

Edytowane przez rainn
Ksionszkasz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rainn napisał:

Zaden argument nie wyjdzie lol

Dąże do tego, że latacie furą rozwaloną jak puszka za 2.5m i okradacie ludzi, pomine fakt ze moje auto skradzione zostalo wdupcone do wody i rozwalone xd

plus sam makler interweniowal do was jak mojego znajomka wyjebaliscie do wody

Zadnego samochodu Tobie nie wrąbaliśmy do wody, koleżko.. Jakoś 5-10minut po akcji od razu daliśmy quit z serwerka bo nasze oczy już same się zamykały. Twój kolega, czy kto to był, został wepchnięty do wody przez spowodowany lag komputera u mojego znajomego (właściwie sami wróciliśmy do nich i wyjaśniliśmy sytuacje).  Nie przypominam sobie żadnej interwencji ze strony maklera (jeśli chodzi o teleportacje do nas, bądź jakakolwiek wiadomość w grze, bądź discord). 

172NERVO lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rolling Hills napisał:

Zadnego samochodu Tobie nie wrąbaliśmy do wody, koleżko.. Jakoś 5-10minut po akcji od razu daliśmy quit z serwerka bo nasze oczy już same się zamykały. Twój kolega, czy kto to był, został wepchnięty do wody przez spowodowany lag komputera u mojego znajomego (właściwie sami wróciliśmy do nich i wyjaśniliśmy sytuacje).  Nie przypominam sobie żadnej interwencji ze strony maklera (jeśli chodzi o teleportacje do nas, bądź jakakolwiek wiadomość w grze, bądź discord). 

Gdybyście wrócili to bym o tym nie pisał, nie?
Sam mi opowiadał, ze pojechaliście w pizdu i nigdzie do niego nie wróciliście - makler interweniował w wyciąganiu samochodu który wjebaliście do wody ;)
Dodam jeszcze, że lag jest raczej jednrazowy a kierowca na pełnej lupie wbijał sie nonstop w samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rainn napisał:

Gdybyście wrócili to bym o tym nie pisał, nie?
Sam mi opowiadał, ze pojechaliście w pizdu i nigdzie do niego nie wróciliście - makler interweniował w wyciąganiu samochodu który wjebaliście do wody 😉
Dodam jeszcze, że lag jest raczej jednrazowy a kierowca na pełnej lupie wbijał sie nonstop w samochód

Kiedy masz komputer za dwa tysiące, tak zwany ziemniak.. To lag nie zawsze jest jednorazowy koleżko 😉 Tutaj masz wyciąg logów, że wyjaśniłem mu. 
image.png.a0218327b607b18b6e708184668449a1.png|
Jeśli chodzi o to, że niby nie wróciliśmy, to jest to jeden wielki farmazon z Twojej strony koleżko. Po chwili co się stało, wróciliśmy zobaczyć co się stało z Twoim kolegą i od razu wyjaśniłem mu na PW, jak się to stało.  Do tego nie rozumiem całej tej skargi, ona w końcu dotyczy rabunku, który wykonaliśmy na Tobie, czy dotyczy tego laga, który dostawał kolega?
 

 

 

Edytowane przez Rolling Hills
vvlvt i 172NERVO lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rolling Hills napisał:

Kiedy masz komputer za dwa tysiące, tak zwany ziemniak.. To lag nie zawsze jest jednorazowy koleżko 😉 Tutaj masz wyciąg logów, że wyjaśniłem mu. 
image.png.a0218327b607b18b6e708184668449a1.png|
Jeśli chodzi o to, że niby nie wróciliśmy, to jest to jeden wielki farmazon z Twojej strony koleżko. Po chwili co się stało, wróciliśmy zobaczyć co się stało z Twoim kolegą i od razu wyjaśniłem mu na PW, jak się to stało.  Do tego nie rozumiem całej tej skargi, ona w końcu dotyczy rabunku, który wykonaliśmy na Tobie, czy dotyczy tego laga, który dostawał kolega?
 

 

 

Cały czas bije do tego, że lataliście połową Turismo i okradliście mnie robiąc sajgon - poczekajmy na wrzaska i tyle, chyba tak będzie najrozsądniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rainn napisał:

Cały czas bije do tego, że lataliście połową Turismo i okradliście mnie robiąc sajgon - poczekajmy na wrzaska i tyle, chyba tak będzie najrozsądniej

W porządku, możemy poczekać na decyzje wrzaska. Chociaż nadal twierdzę, że żadnego sajgonu nie robiliśmy.  A Ciebie okradliśmy zwyczajnie, jak każdy inna osoba grająca w półświatku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zapoznałem się ze skargą i omówiłem sytuację z Doozanem, ponieważ Sidneyo jest powiązany z organizacją, w której gracie. Podjechaliście supercarem okraść inny supercar, a to traktujemy jako niepoprawną grę i niepoprawne prowadzenie postaci, dodatkowo ukradliście wóz od gracza, aby po prostu nim w nocy poodwalać. Sprawdziłem dodatkowo wasze logi, cała wasza gra od godziny 3 była oparta na wiadomościach na /w i szukaniu jak największej ilości ofiar. 

Zgodnie z tym została podjęta decyzja o zablokowaniu obu postaci za niepoprawne prowadzenie postaci w półświatku + grę opartą w głównej mierze na /w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin