Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Sport/Morderstwo] HAKAEL - Eodghan O'Reilly.


hpvenjoyer

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.b8167d931cde2d4e3a336a0a277fa11f.png

 

Godzina koło 3:30 w pubie przesiaduje trochę osób. Jednym z newcomerów jest ofiara Eodghan O'Reilly, który szybko wpadł w oko trójki ormian okupujących spot przy blacie. Nie trzeba było długo czekać aby wywiązała sie między nimi wymiana wiązanek. Z relacji osób przebywających w pubie wynika, że zaczęli się szarpać o wojskowy plecak który miał przy sobie przyszły denat. Sytuacja nabrała dramaturgii kiedy nieobliczalny irlandczyk w trakcie ów szarpaniny swoją zwinnością, sprytem, wyrachowaniem, zimną krwią i innymi super epitetami wydostał z wnętrza plecaka PEŁNOWYMIAROWY AUTOMAT AK-47 z którego bezpardonowo zaczął oddawać serię strzałów w kierunku napastników. Ci nie pozostali bez odpowiedzi, sprowadzili go do parteru na wieczny spoczynek po wszystkim uciekając z lokalu.

 

Trochę fexów:
-Ormianie nie byli zamaskowani, jeden z nich miał na sobie rękawiczki.
-Ofiara wystrzeliła pierwsza z serii, mimo wyrachowania nie potrafiła trafić NIKOGO.
-Zmarzł śmiercią tragiczną.
-Z relacji świadków raczej nie było ciężko o podanie szczegółów.

Edytowane przez hpvenjoyer
fenrir, ceglar, Mejaru i 15 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Mario Rosales znudzony przegląda szkiełko w samych bokserksach, gdy jego kobieta śpi. Gdy natrafił na wiadomości i przeczytał pasek nt. morderstwa w tej knajpie, aż wstał z kanapy. Kręci głową widocznie zszokowany.**

Mario Rosales mówi: Yoooo.. Niedawno tam siedziałem i piłem szkocką, god damn, ale się mogłem nadziać na problemy.

**Odrazu poszedł do kuchni po paczkę redwood classic w miękkim wydaniu, dalej ogląda wiadomości, paląc na stojaka w salonie swojego apartamentu.**

Sava, hpvenjoyer, xDDD i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lokal nie posiada kamer w środku. Z informacji jakie mogli uzyskać, jest to kolejny akt przemocy w ciągu niespełna tygodnia w lokalu. Poprzednimi był atak, gdzie wzięto barmankę za zakładniczkę (29.04), następnie ranienie nożem Jacka Weskera - wokalisty kapeli Social Therapy tuż pod Hakael (30.04). W lokalu poza barmanami czy gośćmi pracuje też kucharz Pablo - ten w kuchni też zbyt wiele nie był w stanie wskazać, zważywszy na swoje umiejscowienie oraz ignorowanie wszelkich burd barowych. Numer telefonu do właścicieli został zapewne podany. **

 

Jeśli coś będziecie potrzebować IC to jestem dostępna do odegrania w lokalu, czy do udostępnienia go 

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin