Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Blaine County Radio


Rekomendowane odpowiedzi

zRMwclO.png

 


Blaine County Radio powstało w latach 90-tych w wyniku fuzji kilku lokalnych stacji radiowych. Założycielem firmy był ambitny dziennikarz, Thomas Camargo, który marzył o stworzeniu mediów, które będą miały realny wpływ na życie ludzi i będą służyć dobru społecznemu. Początki Blaine County Radio były trudne - niewiele osób słuchało radia, a konkurencja była ogromna. Jednak dzięki zaangażowaniu całego zespołu i innowacyjnym pomysłom, firma zaczęła się rozwijać. Wprowadzono nowe programy, takie jak programy publicystyczne, dyskusyjne i muzyczne, które cieszyły się dużą popularnością wśród słuchaczy. Wkrótce Blaine County Radio zaczęło przyciągać coraz większą liczbę reklamodawców, którzy chętnie korzystali z możliwości dotarcia do tysięcy słuchaczy. Dzięki temu firma stała się bardziej dochodowa, a Thomas Camargo miał większe możliwości realizacji swoich ambitnych projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zRMwclO.png


Dnia ósmego maja w radiu Blaine County można było posłuchać wywiadu z poszkodowanym pracownikiem firmy budowlanej Stoner cement works, czyli aktualnie największej firmy cementowej i budowlanej trudniącej się w wszelkiej maści robotach ziemnych i mieszkaniowych w północnej części San Andreas. Podczas całego wywiadu pracownik chce opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z pracą na budowie, a także o niebezpiecznych sytuacjach, które miał okazję doświadczyć. Osoby, które oglądały stronę Blaine County radio mogły cały wywiad obejrzeć w formie filmiku, gdzie widać wszystko.
 

8CVHFjq.png

 

819hBEH.pngProwadzący: No dobrze, na początek.. Podasz do kamery swoje imię wraz z nazwiskiem i opowiesz czym się tu zajmujesz?

Pracownik: Okay, w takim razie jestem Patrick Case - zajmuje się tutaj cięciem drewna, czasem coś przenoszę i tworzę mieszanki na jakiś beton, również robię to co mi każe szef.

Prowadzący: Dobra, Patrick. Powiedz nam, wspomniałeś o wadliwym sprzęcie - przez który między innymi straciłeś palce. Takie wypadki zdarzały się częściej? Sprzęt od zawsze był tak wadliwy? Wypłacono Ci w ogóle odszkodowanie za tę stratę?

Pracownik: Yeah, takie wypadki zdarzają się często. Odkąd tutaj pracuje to nigdy nie widziałem jakiegoś nowego sprzętu, tylko nowe w tej firmie są materiały do obróbki. Co do odszkodowania, szefostwo ciągle przerzuca je na inny termin - czyli uciekają od konsekwencji.
 

Prowadzący: Aż do teraz? Jak dawno się to wydarzyło, Patrick?

Pracownik: Trzy miesiące temu, co miesiąc ta sama gadka - wiele klientów, dużo roboty na głowie. Gówno prawda, niektórzy pracownicy czasem nie mają żadnej pracy na głowie - jak to w tych terenach, nie ma zbyt często jakiś zleceń.

Prowadzący: Hah, cudne szefostwo. Jak już jesteśmy w temacie kasy - pewnie wypłaty również są opóźnione, mam rację? Dostaliście w ogóle jakiekolwiek ubezpieczenie oraz umowę do podpisania?

**** Generalnie w jakich warunkach są budynku dookoła całej grupy? Widoczne maszyny posiadają na sobie jakiekolwiek formy ostrzeżeń/nakazów/zakazów użytkowania?**

**Na niektórych budynkach znajdują się tabliczki dotyczące ostrzeżeń, lub czegoś w stylu zasad korzystania ze sprzętu - ledwo można to przeczytać przez zżerającą już rdze owe metalowe tablice. Jeśli chodzi o warunki samego miejsca, na ziemi widać walające się odpady z obróbki, o których wspominał P. Case. Czasem nawet znajdzie się na drodze jakiś pordzewiały gwóźdź, przechodzenie przez taki teren w zwykłych butach może poskutkować przebicie stopy jakimś naostrzonym gwoździem. **

Prowadzący: Więc wychodzi na to, że wyżywienie również musicie sobie sami zapewnić mimo braku kasy i czasu przez natłok pracy, tak? W ogóle, dostajecie tu przerwy - choćby na przysłowiowego fajka, hah?

Pracownik: Pracownikowi przysługuje jedna dziesięcio minutowa przerwa, pracujemy tutaj jak pieprzeni niewolnicy - moim zdaniem przerwa tylko rankiem to za mało, na pracującego do po południa.

Prowadzący: To bardzo, bardzo mało. Nie macie nawet czasu na zjedzenie niczego - szef, a właściwie - pieprzony tyran, daje wam jakiekolwiek urlopy?

Pracownik: Formalnie tak, ale fizycznie nie - jeśli odejdziemy na urlop to rozkazuje nam, by wrócić z urlopu na miejsce pracy. Tłumaczy nam to tym, że nie ma nikogo do pracy, inna sytuacja jest wtedy kiedy dostaniemy zwolnienie lekarskie - wtedy akurat nie wydzwania do każdego.

Prowadzący: Boi się konsekwencji.. Tyah, pracowników jest pewnie od zwały - racja?

Pracownik: Tak, racja.

Prowadzący: Panowie, widzicie ten burdel? W takich warunkach nie da się pracować - w waszych głowach powstało pytanie które by was intrygowało?

Pracownik: Trafiłeś w dziesiątke, dostajemy groźby, że roześlę nasze mordy po innych firmach budowlanych. Pokazuje się uśmiechnięty przy innych konkurencjach, gada o tej firmie same ideały. Czyli tak naprawdę szuka swoich zwolenników, kumpli w razie czego kiedy dojdzie do takiej sytuacji, gdzie nie będzie go miał kto bronić.

Prowadzący: W wielkim skrócie, grozi wam zniszczeniem życia oraz tym iż nigdy nie znajdziecie roboty - gościa można objąć mianem cara, trzynastowiecznej Europy - powiedz mi, możemy zajrzeć do środka budynku? Pokazać światu jak to naprawdę wygląda od wewnątrz?

Pracownik: Shit, no nie wiem... Ten gość zawsze może wyjść z tego biura i zaczną się problemy, na dzisiaj mam dość jego darcia mordy.

Prowadzący: Spokojnie Patrick, coś czuję, że ten facet nie odezwie się nawet słowem - spojrzymy jedynie na środek by pokazać do kamery, że wadliwy sprzęt jest tutaj na porządku dziennym.

Pracownik: Okej, skoro tak stawiasz sprawę to wejdziemy - pokaże wam sprzęt w środku, warunki pracy.

Prowadzący: W takim razie, prowadź - kamera pójdzie od razu za tobą. 

**Co mogła kamera uchwycić w środku?**

** Jeśli kamera została skierowana ku górze, można było zauważyć, że rury umiejscowione blisko dachu przeciekają i niektóre jej fragmenty są posklejane zwykłą taśmą. **

Prowadzący: Widzicie to? Spójrz w górę.

Pracownik: Nawet spójrzcie na mechanizm do cięcia drewna.

Prowadzący: Widzę, że ten facet oszczędza nawet na hydraulikach - jak dawno jest to tak powyklejane? 

**Ostrze do drewna jest pordzewiałe z powodu nie zajęcia się nim dobrze po odcięciu palców przez P. Case. Najwidoczniej ta rdza to zaschnięta krew.**

Prowadzący: Wlasciwie nie probowaliscie wzywac tutaj jakiegos inspektora, czy cokolwiek takiego?

Pracownik: Nie próbowaliśmy, szef może jest agresywny, ale też potrafi być cwany. Przychodzenie do tej roboty to tak naprawdę podpisanie paktu z diabłem, bez korzyści.

Pracownik: Myślę, że wszystko wam powiedziałem o tym śmierdzącym miejscu - piekło na ziemi.

 

8CVHFjq.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zRMwclO.png

 


Wczoraj na jednej z popularnych plaż nadmorskich miało miejsce niezwykłe zdarzenie, które wzbudziło panikę i zaniepokojenie wśród plażowiczów. Budka, która niespodziewanie wylądowała na plaży, stanęła w ogniu, wywołując dramatyczne sceny i konieczność podjęcia natychmiastowych działań ratunkowych. Okoliczności, w jakich budka znalazła się na plaży, są obecnie przedmiotem dochodzenia. Według niepotwierdzonych informacji, ktoś mógł ją sprowadzić z wcześniej nieznanej lokalizacji i przenieść na plażę. Niezależnie od przyczyn, faktem jest, że budka nagle stanęła w płomieniach, powodując chaos i dezorientację.

8CVHFjq.png

W reakcji na tę nagłą sytuację, plażowicze natychmiast zaczęli ewakuować się z plaży, starając się zachować spokój i unikając paniki. Pracownicy plażowi, obsługujący pobliskie wypożyczalnie sprzętu plażowego, wezwali służby ratunkowe i rozpoczęli akcję gaśniczą przy użyciu dostępnych środków. Na miejsce zdarzenia przybyło Los Santos County Fire Department i Los Santos County Sheriff's Department. Strażacy podjęli natychmiastowe działania w celu opanowania pożaru i uchronienia sąsiednich obiektów przed zagrożeniem. Dzięki ich szybkiej reakcji, płomienie zostały opanowane po kilkunastu minutach, a sytuacja na plaży została opanowana. Pomoc medyczna została również udzielona niektórym plażowiczom, którzy odnieśli drobne obrażenia w wyniku ewakuacji i paniki. Ranni zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala, gdzie otrzymali niezbędną opiekę medyczną. Po opanowaniu sytuacji, biuro szeryfa rozpoczęło śledztwo w celu ustalenia przyczyn pojawienia się budki na plaży i jej zapłonu. Badanie miejsca zdarzenia, przesłuchania świadków oraz analiza dostępnych nagrań z kamer monitoringu mają pomóc w zidentyfikowaniu ewentualnych winnych lub czynników, które mogły przyczynić się do tego incydentu.

 


 

8CVHFjq.png

 

Edytowane przez wuja makler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

zRMwclO.png

 


Podczas ostatniej imprezy doszło do mocnej awantury ze strony mieszkańców Paleto Bay a dużą grupa departamentu oraz Bobcat Security. Niestety, atmosfera imprezy uległa nagłemu załamaniu z powodu incydentu z udziałem jednego z mieszkańca Paleto Bay i konfliktu z jednym z oficerów ochrony.

Zgodnie z relacjami świadków, oficer ochrony rzekomo zaatakował starszego mężczyznę po pięćdziesiątce, zadając mu cios w twarz, co doprowadziło do jego bolesnego upadku. Bezpośrednio po tym zdarzeniu oficer został obezwładniony, skuty kajdankami i eskortowany do pojazdu policyjnego, który przybył na miejsce.

Niezwłocznie po incydencie przybyli zastępcy, którzy przystąpili do śledztwa i podjęli działania w celu wyjaśnienia sytuacji. Mężczyzna, który był wcześniej zatrzymany, został przetransportowany do siedziby, gdzie dokładnie przeanalizowano wszystkie okoliczności zdarzenia. Po dokładnym zbadaniu faktów i przesłuchaniu wszystkich zainteresowanych stron, mężczyzna został ostatecznie zwolniony.

Całe wydarzenie podczas imprezy wywołało poruszenie wśród uczestników, a decyzja o wypuszczeniu zatrzymanego została podjęta po dokładnym zbadaniu sytuacji. Dochodzenie w sprawie incydentu jest w toku, a zaangażowane strony są monitorowane w celu podjęcia ewentualnych dalszych kroków.

 

Zrzutekranu2024-03-11204337.png.567078a381a1b8b0c6d155b2da48a1e1.png

 

8CVHFjq.png

 

 

Edytowane przez wuja makler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8CVHFjq.png

 

10.03.2024

Tego dnia odbyło się istotne spotkanie sąsiedzkie w Świetlicy Paleto Bay, które skupiło uwagę mieszkańców na kilku kluczowych kwestiach. Na początku omówiono sprawy związane z kamerami monitoringu, a inicjatywa w postaci petycji została podjęta przez zaangażowanego mieszkańca, Tristana Lyone. Petycja ma na celu zwiększenie monitoringu w okolicy w celu poprawy bezpieczeństwa.

Podczas tego spotkania mieszkańcy także wyrazili swoje zobowiązanie i gotowość do udzielenia pomocy właścicielom biznesów, którzy przygotowują się do obchodów Dnia Świętego Patryka. Wspólnota apeluje o solidarność i wzajemne wsparcie w przygotowaniach do tego święta.

Niestety, podczas spotkania doszło do incydentu, gdy grupa osób określająca się jako "konfederaci" wywołała zamieszanie, które niemal zakończyło się otwartą bójką. W wyniku tego wydarzenia społeczność została postawiona przed wyzwaniem utrzymania spokoju i jedności w Paleto Bay.

A co do Paleto Bay Hospital, trwają intensywne prace remontowe i organizacyjne. Oficjalne oświadczenie informuje, że Joel Douglas obejmie dyrekcję w roli Szefa Szpitala. W związku z tym rozpoczęła się oficjalna rekrutacja do szpitala, a zainteresowani kandydaci mogą składać swoje podania poprzez stronę internetową Paleto Bay Hospital, co jest ważnym krokiem w kierunku wzmocnienia zespołu medycznego i poprawy usług świadczonych przez placówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zRMwclO.png

 


Z OSTATNICH DNI, NAJCIEKAWSZE WYDARZEŃ... 

— 15.03.2024

Na Autostradzie w okolicy Great Ocean HWY doszło do wypadku, kilka osób przejezdnych staneło na boku dzwoniac pod numer alarmowy. Z tego co jest wiadome, w wypadku poszkodowana została tylko jedna osoba, pojazd jest w koszmarnym stanie. Nikt z przejezdnych nie wie jak do tego doszło

Screenshot_606.png?ex=66108005&is=65fe0b05&hm=79fe9fd0bdd71403393e827521ff7828751b4f1349316861b65edef2d3b274a4&

 

 — 17.03.2024

Do Paleto Bay wkroczyła grupa klasy robotniczej. W tle powiewały flagi i wybrzmiewające klaksony traktorów i ciężarówek. Mężczyźni protestowali. Grupa wjechała do centrum Paleto Bay wykrzykując hasła adekwatne dla poglądów republikańskich. Pionierzy w połączeniu z kilkoma innymi ugrupowaniami zorganizowali w Paleto Bay strajk w imię poglądów skrajnie republikańskich. Skończył się on zaburzeniem dnia św. Patryka na którym mężczyźni skandowali głośne hasła o nowych wyborach i innych przekonaniach, między innymi o braku wsparcia dla klasy robotniczej i niższych podatkach. Niektóre osoby postronne zaczęły prowokować osoby protestujące rzucając w nich kamieniami i piłkami, jednak mimo nerwowych nastrojów nie doszło do masowych zamieszek. Finalnie w płomieniach stanęła jedna ławka. Jak twierdzić mogą niektórzy z nich protest odbył się w pokojowych warunkach.

 

 — 23.03.2024

Radny Max Schnitzer, chodzący smutek czy też wrak człowieka? Kilka dni temu można go było zauważyć śpiącego i pijanego na trawniku na jego własnej posesji.

Zrzut_ekranu_1145.png?ex=66108fb7&is=65fe1ab7&hm=5e8445a0b9f20289e16ad2032526600b9936b3044eb552214cd6d465e4b31f62&=

 

 — 24.03.2024

  • Między 23 a 24 do domu Staufenberg tylnym wejściem wparowali gliniarze. Prowodyrami całego zamieszania byli Donald Pearce i Jackson Banks, którzy rzekomo martwili się, czy impreza nie wymknęła się spod kontroli i czy uczestnikom imprezy przypadkiem nic się nie stało. Gliniarze widząc dużo aut przed domem, słysząc muzykę z boomboxa i brak reakcje na walenie w drzwi, sami uznali, że faktycznie mogło do czegoś dojść i zadziałali prewencyjnie.

sssxd.png?ex=6611efbe&is=65ff7abe&hm=93b3f451d5d1a41b83170a13e326bbfbc8c226a16e2673c582f3d733d092e5ba&=

 

  • Przed siedzibą firmy AllRoute Logistics w Paleto Bay pojawiły się trzy nowe pojazdy - granatowe Imperial EV, elektryczne i przyjazne dla środowiska, lecz niestety chwile później jeden z nowych pojazdów miał przebitą już opone.

     
  • Około godziny 20 przy Clubhousie lokalnego Klubu motocyklowego można było usłyszeć strzały, po których mocno ranny został Sonny C.  przypadkowi przechodni zgłosili sprawę do odpowiednich służb

 

Artykuł pisało kilka reporterów pracujących dla Blaine County Radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zRMwclO.png

 


W mieście zaczyna wisieć coraz to więcej plakatów z buzią radnego Toscani oraz napisem "let's make paleto bay something beautiful, anew" ORAZ "Tito Toscani candidate for mayor of the city"

Wynika z tego, że radny chce spróbować sił jako burmistrz, a co go do tego skłoniło? Mała aktywność pozostałych radnych, nikliwy wkład obecnej Pani Burmistrz.

Radny Toscani chce uporządkować miasto na nowo, chce zrobić z niego miejsce, które przypominało wcześniej, bezpieczne, swojskie miasteczko gdzie społeczność się nawzajem szanowała i wspierała w trudnych momentach, ponieważ teraz jest o to ciężko, przedsiębiorcy ze sobą konkurują a niektórzy nawet podnoszą na siebie pięści i nie tylko. Toscani chce zapewnić bezpieczeństwo w okolicy, spełnić to o czym zawsze mówili mieszkańcy - Monitoringu, okamerowania miasta by wreszcie w nim było bezpiecznie. Chce wdrożyć do miasta większe czuwanie ze strony zastępców, ochrony i nie tylko. Planuje rozbudowywać eventy, które nie będą się powtarzały. Chce zrobić miasto nowoczesne, bezpieczne, ale i ze smakiem, by zupełnie nie odbiegało od starego klimatu, który panował zanim miasteczko upadło do stanu aktualnego


"Radny Toscani, dlaczego akurat Pan chce być burmistrzem?"

"Myślę, że tylko ja jestem w stanie zapewnić zmiany... pomyślcie mieszkańcy, kogo najczęściej widzicie na ulicach? Kogo spotykacie jak coś się dzieje? Kto chce zmian i kto nie odwrócił się od was? Jestem tu dla was, nie dla samego siebie, zawsze jestem pomiędzy wszystkimi bo chce żeby tu było Fair, chce żeby było bezpiecznie, chce zwiększyć społeczność, chce aby moje dzieci mogły godnie tu żyć, uczyć się a potem pracować. Zmieńmy coś tutaj, przywróćmy dawny blask, nowe - lepsze, ze smakiem."

 

kHoneOC.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zRMwclO.png

 


W Paleto Bay, przechodząć przez miasteczko, na słupach mieszkańcy mogli zauważyć ogłoszenie, które dotyczyło sprzedaży domu. To co mogli zawuażyć to: "Szukasz może domu? To idealnie się składa. Mam do sprzedania parterowy dom, włącznie z małym podjazdem i nie wielkim ogrodem. W celu chęci zakupu domu, kontaktować się na ten numer: 131-708" Na plakacie można było również zauważyć zdjęcia domu

 

image.png?ex=66315641&is=661ee141&hm=94b2ec68f73828e9e0947fa65e057ffb975847037fbc2f32c50bee515354d87b&

 

image.png?ex=66315641&is=661ee141&hm=cf34181208c63ee17f2221f894b351f5b8948d1f152a0cb417b130b6fff442de&

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin