Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Nieznajomy IVSF & Nieznajomy GF69] Mefedron


Mefedron

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Mefedron napisał:

 

 

41 minut temu, Mefedron napisał:

 Faktycznie wjazd w inny sposób był nie do zrealizowania - dlatego zamiast odpuścić to wbijacie się w ścianę niczym na serwerach FiveM.

agenciku z mrucznika, obserwuje Cie już od kilku dni i twoja gra na tym serwerze opiera sie jedynie z latania od cornera do cornera, nawet twoj serdeczny ziomeczek to potwierdzi(xD)https://cdn.discordapp.com/attachments/1083755777761742959/1105223704499204167/image.png

41 minut temu, Mefedron napisał:

(Całe to wasze jeżdzenie po cornerach to już łamanie regulaminu, nazywa się to - Corner Hunter)

Jeźdze autem, jeśli ktoś sie napatoczy (w dodatku z organizacji z która się beefujemy xD) i mogę sie na nich zemścić w jakikolwiek sposób za liczne strzelaniny w moją grupe oraz we mnie, gdzie byłem ofiarą to robie to z wielką przyjemnością.

 

Wypunktowalem jak twoj ziomek robi cornery patrząc w ściane, grając miasto duchów, twój ziomek robi sobie serie na youtube z robienia cornerów gdzie, jak przejedzie mu jakieś auto to odrazu ucieka motorem? I ty chcesz mi tłumaczyc co jest okej przy cornerach? Sluchaj, chlopaku najpierw zajmij się tym co sie dzieje w waszej organizacji, która z każdą akcją odstawia jakies krzywe gówno pokroju z ls-stories, zanim zaczniesz sie dopierdalać do dobrych chlopaków na siłę. Tyle ode mnie, nie będe już więcej odpowiadał na tą skargę, bo wszystko juz powyżej zostało wyjaśnione, jak masz jakis problem jeszcze to odnieś się do tego co my napisaliśmy w odpowiedziach, a nie mieszasz do tego cała organizacje, która w porównaniu do waszej kiepskiej gry in game niczemu nie zawiniła.

btw spoko, ze sprzedajesz dragi na cornerze ukryty jak szczur patrząc sie w sciane, no po prostu zajebisty role play

 image.png.35a6048bfbfa45725957dc76823469e1.png

Edytowane przez boniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Korupnik napisał:

Dodam od siebieimage.png
image.png.54e4dcf5ecc58ce218392557eafeb1ce.png
image.png.b1bc64b29bced2aec8caf43a5b026494.png
image.png.0420fea73558eaa5e17b48c22ca89365.png
Nie wspomne o chlopakach którzy daja quity podczas akcji, unikajac tym samym statusu PK czego dopuścił się mefedron.

Koledzy walą jawne MG, próbuja grać pod skargi; zamiast grac normalnie, nie daja rady IC; staraja się szukać minimalnego gówna na każdego, pozdrawiam.

Ktoś szuka minimalnego gówna? Ziomuś wrzucasz rozmowy z pw które nic nie wnosza do tematu kolejny raz ci odpowiadam że nikt niczego nie unikał. Skargi wlatują za niski poziom rozgrywki i za to co sobą reprezentuje organizacja. Każdy zgłasza tylko i wyłącznie naruszenia regulaminowe a jeśli coś jest nie tak to to tłumaczy. Napisał do ciebie lider bo nasz wubek odpierdolił gówno które chciał z tobą wyjaśnić ty bez żadnej rozmowy postanowiłeś przystapić do akcji ofencywnych które zaraz pewnie gdzieś ktoś tutaj wrzuci również pokazując niezły poziom rozgrywki.. Co ty korupnik wgl gadasz XD ta akcja z tym garażem to jest BEKA widział was gracz jak parkujecie i tam wbiegacie, postanowił zadzwonić po LSPD 🙂 Na tym postanowię zakończyć rozmowę i czekamy na werdykt bo wrzucacie na razie rzeczy bez pokrycia. @kuzyn 

 

Tu mały PS: dla ciebie korupnik o granie pod skargi i upierdalanie...i proszę zachowaj honor i nie udzielaj się tu.

image.png.c687210ece2f20cd2cc0c8a195de4206.png

Edytowane przez Heavyweight icon
mati. i Grizz1y lubią to

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Korupnik To co napisałeś jaki ma związek z skargą? Już kolejny raz powtórzę sprawa z "omijaniem" PK jest wyjaśnonia. - brak związku z sprawą

@ceglarTak szczerze na to co napisałeś jedyne co chce ci odpowiedzieć to wielkie XD (powiedziałbym ci dlaczego nie jestem na twoim poziomie ale nie wypada)

@boniarz Jeżeli zaobserwowałeś grę tego oto oponenta - świetnie, napisz skargę gdzie doskonale to opiszesz

Przestańcie odwoływać się do akcji które już były i są wyjaśniane z ekipą - nie maja tutaj żadnego wkładu, odjebaliście dziś gówno i nie potraficie sie przyznać

asdasd123312123sddas.PNG

Edytowane przez Mefedron
Burza, mati., BaamBaam i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ceglarz barwo, płot na drugim zdjęciu jest 2 razy wytrzymalszy i nie trzyma się na łańcuchu po środku, w dodatku stoi za nim 300kilowy śmietnik 

(na dodatek za siatką po dwóch czy tam jednej stronie jest blacha, która uniemożliwia wam widzenie przez płot? ale to tylko mój domysł)

 

@boniarz Zaznaczę kolejny już raz, ze oponent z nagrania to nie ja, tak jak kanał na YT nie jest mój - widać, że masz problemy z czytaniem z zrozumieniem lub z poprawną odmianą 

asdasd123312123sddas.PNG

Edytowane przez Mefedron
Burza, BaamBaam, mati. i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mefedron napisał:

Tak ceglarz barwo, płot na drugim zdjęciu jest 2 razy wytrzymalszy i nie trzyma się na łańcuchu po środku, w dodatku stoi za nim 300kilowy śmietnik 

(na dodatek za siatką po dwóch czy tam jeden stronie jest blacha, która uniemożliwia wam widzenie przez nią? ale to tylko mój domysł)

ale kurwa geniuszu, sluchaj przeciez to co przedstawil ten ziomek to jakies nagranie auta rozpedzonego do 70mph (112km/h), ktore wjezdza w plot, przeciez my wjechalismy znacznie mniejsza prędkością, nie wiem co chcesz ugrac w tej skardze poza tym, ze tego nie odegralismy, poniewaz gdybysmy zaczeli to odgrywac to pewnie standardowo jakis twój ziomeczek zacząłby do nas z dachu strzelać xD

zanim zaczniecie jakąś glupią konwersacje, która jest na poziomie piwnicy doedukujcie się, bo porównujecie dwa razy większą prędkość, jaką my mieliśmy.

 

7 minut temu, Mefedron napisał:

drugim zdjęciu jest 2 razy wytrzymalszy

oczywiscie, zapomnialem dwie blachy i patyk są mocniejsze od normalnego płotu, jesteś geniuszem role playa sorki ze tak odjebalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mefedron napisał:

 

@boniarz Zaznaczę kolejny już raz, ze oponent z nagrania to nie ja, tak jak kanał na YT nie jest mój - widać, że masz problemy z czytaniem z zrozumieniem lub z poprawną odmianą 

 

ziomeczku serdeczny z nickiem mefedron w takim razie po kiego chuja TY piszesz tą skarge skierowaną do nas, skoro Ciebie ona nie rusza? Jesteś jakimś adwokatem? Szukasz wrażeń po robocie na magazynie, czy jaki masz problem?

Edytowane przez boniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku nie porównuję dwóch płotów - porównuję uszkodzenia, negując tym samym fakt że chłopak gra słabo, bo odegrał wszystko należycie.

Idąc dynamicznym tokiem myślenia, pojazd średniej klasy jakim jest Baller, wzorowany na Range Roverze, posiada taki osprzęt jak czujnik zderzeniowy, Safing, przy uderzeniu z średnią prędkością 50km/h, o zabetonowaną konstrukcję płotu, zespawaną z blachami średnich rozmiarów oraz poprawieniu o śmietnik który stał za, na filmie masz przedstawiony efekt uruchomienia poduszek przy uderzeniu 3-ciego stopnia, mało tego uszkodzenia załączone w wcześniejszym spojlerze o tu: https://imgur.com/a/y4mpvxz (ogrodzenie to zwykły splot z drutu a uszkodzenia są jakie są) oraz możliwość zbicia szyby przez metalowy element blachy, ewentualny wjazd blachy do środka, raniąc osoby w środku. Doszukujecie afer i problemów w stronę chłopaków Irlandczyków, sami rozgrywając akcję niczym z w.w serwisów RP, nieszanując życia postaci oraz nieodgrywając konsekwencji takiego wjazdu. Mało tego mówiąc o Mieście Duchów, rozgrywacie taką akcje w centralnym Vinewood, jakby rozumiem jakby metr obok nie było wjazdu a on by miał na sobie milion baksów, ale wjazd był a chłopak stał bezradnie w rogu. - Bezmyślność.

 

Edytowane przez matoshka
mati. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, boniarz napisał:

agenciku z mrucznika, obserwuje Cie już od kilku dni i twoja gra na tym serwerze opiera sie jedynie z latania od cornera do cornera, nawet twoj serdeczny ziomeczek to

Drogi maślaczku. Ostatni raz na cornerku byłem 29 kwietnia a potem 4 maja. Obserwacja od kilku dni nie jest możliwa i zastosowanie obłudy w moim przypadku jest srogim błędem. Shadowplay aż się piekli przy nagrywaniu rozgrywki.

21 minut temu, boniarz napisał:

twój ziomek robi sobie serie na youtube z robienia cornerów gdzie, jak przejedzie mu jakieś auto to odrazu ucieka motorem? I

A i owszem seria jest w porządku tylko znowu stosujesz tutaj manipulacje i krzywoprzysięstwo. Zaprezentuj te momenty z uciekania przed losowymi pojazdami. Chętnie zobaczę. 

 

Jak wspomniałem wyżej o skromnym narzędziu ze strony Nvidi na prawdę ułatwia to rozmowę z takimi Maciusiami. Chętnie wrzucę Ci urywki jak inne auta sobie przejeżdżają i nic z tego sobie nie robię. 

Co do waszego pojazdu... 

Chcieliście zastosować maślakowską sztuczkę na mojej postaci. Inne pojazdy nie zatrzymywały się wybałuszając swoje gałki oczne w stronę zwyklego zaułeczka.

Widząc taki obrót sprawy uchroniłem się przed machlojką w tej dzielnicy. 

Coś tam wspomnieliście, że dilera od początku będziecie dziesionować. Tylko, że ja nic nie sprzedałem do czasu wjazdu do śmietnika. Byłem toć skromnym obywatelem który po prostu przystanął w zaułku i wsiadł potem na motocykl.

 

Przestańcie pisać na mnie jakieś smuty i dziwne scenariusze. Mam dosłownie wszystko nagrane na takie momenty jak ten. Normalnie miałbym tą skarge głęboko w poważaniu za 2k i 10g z cornera. Ale zaczęliście nadawać na mnie to aż mi się kiszka stolcowa skręciła i musiałem was sprostować. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey spotkaliśmy się z @Chrzan , @hpvenjoyer, @Sashimi Freestyle dogadaliśmy się między sobą nie będzie potrzebna tutaj dłoń nikogo z ekipy. Załatwimy to wszystko między sobą jak należy a więc wszystko co zostało wrzucone powyżej zostaje wycofane.

Chrzan, mati. i SouTh.CaL lubią to

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heavyweight icon napisał:

Okey spotkaliśmy się z @Chrzan , @hpvenjoyer, @Sashimi Freestyle dogadaliśmy się między sobą nie będzie potrzebna tutaj dłoń nikogo z ekipy. Załatwimy to wszystko między sobą jak należy a więc wszystko co zostało wrzucone powyżej zostaje wycofane.

@Mefedron, cofasz skarge?

mati. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cofam - chce tylko powiedzieć jedną rzecz, ceglar to idiota, reszte pozdrawiam serdecznie i wycofuje skarge @kuzyn

koledzy mnie nawyzywali to chociaż ja odpowiem najgłupszemu 😄(zresztą boniarz też inteligencja nie nagrzeszył)

Edytowane przez Mefedron
Burza i mati. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mefedron napisał:

Tak cofam - chce tylko powiedzieć jedną rzecz, ceglar to idiota, reszte pozdrawiam serdecznie i wycofuje skarge @kuzyn

koledzy mnie nawyzywali to chociaż ja odpowiem najgłupszemu 😄(zresztą boniarz też inteligencja nie nagrzeszył)

W takim razie odrzucam i zamykam skarge.

0mercy i mati. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin