Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Nieznajomy IVSF & Nieznajomy GF69] Mefedron


Mefedron

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:https://forum.v-rp.pl/profile/4572-mefedron/
Link do konta oskarżonego: Nieznajomy IVSF & Nieznajomy GF69
Powód składania skargi: Hunter corner, Jazda non RP, odwalanie, niski poziom organizacji, przeszukiwanie pojazdu podczas napadu na cornerze
Wyjaśnienie sprawy:

  Słowami wstępu mogę powiedzieć, że chłopaki z nagrania nagrali się za dużo na serwerach pokroju Mrucznik i zaczęli po prostu objeżdżać teren całej opozycyjnej organizacji aby tylko okraść jednego z nich z paru gram towaru i kliku E-dolarów przy tym łamiąc szereg zasad nakreślonych przez regulamin serwera VibeRP.

  Oczywistym faktem jest, że ci oto oponenci z nagrania zrobili to w sposób nie-zgodny z regulaminem tego serwera. Na nagraniu(początek) jasno widać jak krążą po naszym "hood" jakby to prawilny gangster powiedział tylko w celu napadu rabunkowego.(P.S: to nie pierwsza taka sytuacja, już wcześniej okradali nasze krzaki z deel-packów)

  Sprawą następną jest sposób wykonania napadu, czy mi się wydaje czy ci oto oponenci wjechali(do tego przejdziemy) w losową osobę (której nie znają IC) do tego chowającą się za płotem (czyżby miała imię i nazwisko nad głową z dopiskiem "IRLANDCZYK Z OPPOSÓW"? )Tak, tak - rozumiem wasze oburzenie tą sytuacją, doprawdy my też jesteśmy zniesmaczeni a więc przejdźmy do punktu kulminacyjnego całej machlojki.

  A więc, pewnie zastanawiacie się drogie dzieci co jeszcze nasi oponenci mogli wymyślić? Otóż już wam wyjaśniam, te oto jakże wybitne osobowości sceny polskiego role-playu niczym na serwerze fiveM wpadają z prędkością około 70km/h w płot ([EDIT; Nie tylko w płot, uderzyli również w ciężki metalowy śmietnik, udało im się zbić wszystkie kręgle - wylądował na środku gangway]) (na 4-pasmowej drodze, w godzinach szczytu) Wyskakują z bronią w ręku nie wzruszeni impaktem jaki właśnie przeżyli (szczęśliwie) i  zaczynają krzyczeć "ŁAPY KURWA" (ponownie akcja niczym z fiveM, przypominam, że to ruchliwa droga, godziny szczytu, ludzie wracają z pracy, idą na zakupy czy zwyczajny spacer - czy nasze postacie żyją w mieście duchów? No nie wyjadę mi się)

  Właściwie to tutaj mogłaby się zakończyć ta piękna opowieść lecz nasi oponenci ponowie zaskakują nas swoją błyskotliwością i postanawiają złamać już kolejny punkt regulaminu. Otóż po tej całej akcji rodem z polskiego kina akcji stwierdzają, że na dodatek "zdziesionowania" (przepraszam serdecznie za tak kolokwialny język) naszego członka  organizacji postanawiają dobrać się do jego cennego schowka pojazdu PCJ-600 w kolorze "Lime Green" (Co przypominam jest kolejnym karygodnym czynem co udało nam się wspólnymi siłami ustalić z ekspertem od spraw takich akcji - Doozanem, serdecznie pozdrawiamy.)

  Analizując wszystkie aspekty kwintesencji tematu możemy dojść do fundamentalnych konkluzji - Ukazani gracze próbujący nieudolnie odwzorowywać klimaty "Los Angeles Crime" po prostu robią z siebie pośmiewisko co raz zaskakując nas swoją błyskotliwością i regularnym łamaniem regulaminu. Powoli zaczyna nas męczyć rozgrywka z tego typu z opozycją, konflikt naszych organizacji przestał bawić a zaczął być po prostu denny i męczący. Napomnę tylko, że lider naszej organizacji próbował się skontaktować z liderem ich opozycji lecz bezskutecznie (po prostu drwił z całej sytuacji - widać, że on sam nie wie nawet co dzieje się w jego organizacji, w temacie piękne screeny - a w grze?)

Myślę, że dotarłem do perfekcyjnego momentu aby zakończyć tą jakże piękną opowieść, pozdrawiam z rodzinką ~ Mefedron 

 

Dowody:

Spoiler

Od 1:30 zaczyna się cała fivemowa plątanina.

 

image.png

 

Edytowane przez Mefedron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynając od satyry i próby ośmieszenia nas w jakiś ‘inteligentny’ sposób przytoczymy tutaj klasyczną akcję w wykonaniu morderczych irlandczyków. Tutaj macie wrzucony filmik z Waszej akcji, RODEM Z SERVERA MRUCZNIK🤣, tj.  rozstrzelanie dwóch simek. Gramy aktualnie na WASZYCH zasadach, które stawiacie odgórnie. Możemy przytoczyć też superaśne zachowanie jednego z Waszych członków, tj. żołnierza z plecakiem, który lata z DRACO po pubach - uwaga, dalej mówisz o stawianiu jakiegoś poziomu.
A.D. [07.05.2023 03:34] (( Eoghan O'Reilly (13): A co, miałem oddac wam plecak i dac sie wystrzelac z tego kalacha jak kaczka czy ki chuj, nie czaje tego xd. ))

Dalsza walka o próby zachowania realizmu? Patrzysz w ścianę, widzisz auto opierając się o przypominam argument MIASTA DUCHÓW, gdzie nagle widok SUV sprawia, że się boisz? To jedyne auto w tym mieście? Chyba argument inwalida. Wyobraź sobie, że wjazd w inny sposób nie byłby do zrealizowania - to jest fakt. Tak, ściągnąłem Twój filmik w zapasie. https://streamable.com/o10rdh Niefortunnie się stało, że posiadacie corner w takim a nie innym miejscu a wyobraź sobie, że seria filmików Pursuita przedstawia jak ten NOTORYCZNIE ucieka widząc cokolwiek wokół.

Co do argumentacji o ten płot. Gramy na silniku GTA V, ten płot to kawałek blachy a wjechaliśmy w niego SUV - są fizyczne uszkodzenia pojazdu. Rozumiem, że Wasza narracja musi opierać się na trzydziestu linijkach opisu zarysowania auta, tak żeby zawodnik mógł dać w długą, bądź sięgnąć po broń ALE PROSZĘ WAS - nauczcie sie co to dynamizm.

pozdrawiam serdecznie z moim braciakiem i menadzerem @ceglar

 

Chrzan, ceglar, VertoN i 19 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mefedron napisał:

po prostu robią z siebie pośmiewisko

Chlopaku.. Motor sprawdzilem tylko i wylacznie dlatego, ze obojetnie jakie auto przejezdza obok Ciebie w sekunde wskakujesz na ten motor, nie znalem w tamtym momencie skryptu na tyle i nie wiedzialem, ze w pojezdzie moze trzymac tylko 30 gram narkotykow. Myslalem, ze skoro latasz do /corner do /corner to masz tam abstrakcyjne 5 kilogramow. Jeszcze piszesz cala ta skarge uzywajac takiej ilosci satyry probujac zrobic z nas osoby conajmniej glupie, albo jak to napisales "posmiewisko". Po czym odstawiasz cos takiego, placzesz na /b o mg i ja musze ci tlumaczyc co to komenda narracyjna?

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, boniarz napisał:

zaczynając od satyry i próby ośmieszenia nas w jakiś ‘inteligentny’ sposób przytoczymy tutaj klasyczną akcję w wykonaniu morderczych irlandczyków. Tutaj macie wrzucony filmik z Waszej akcji, RODEM Z SERVERA MRUCZNIK🤣, tj.  rozstrzelanie dwóch simek. Gramy aktualnie na WASZYCH zasadach, które stawiacie odgórnie. Możemy przytoczyć też superaśne zachowanie jednego z Waszych członków, tj. żołnierza z plecakiem, który lata z DRACO po pubach - uwaga, dalej mówisz o stawianiu jakiegoś poziomu.
A.D. [07.05.2023 03:34] (( Eoghan O'Reilly (13): A co, miałem oddac wam plecak i dac sie wystrzelac z tego kalacha jak kaczka czy ki chuj, nie czaje tego xd. ))

Dalsza walka o próby zachowania realizmu? Patrzysz w ścianę, widzisz auto opierając się o przypominam argument MIASTA DUCHÓW, gdzie nagle widok SUV sprawia, że się boisz? To jedyne auto w tym mieście? Chyba argument inwalida. Wyobraź sobie, że wjazd w inny sposób nie byłby do zrealizowania - to jest fakt. Tak, ściągnąłem Twój filmik w zapasie. https://streamable.com/o10rdh Niefortunnie się stało, że posiadacie corner w takim a nie innym miejscu a wyobraź sobie, że seria filmików Pursuita przedstawia jak ten NOTORYCZNIE ucieka widząc cokolwiek wokół.

Co do argumentacji o ten płot. Gramy na silniku GTA V, ten płot to kawałek blachy a wjechaliśmy w niego SUV - są fizyczne uszkodzenia pojazdu. Rozumiem, że Wasza narracja musi opierać się na trzydziestu linijkach opisu zarysowania auta, tak żeby zawodnik mógł dać w długą, bądź sięgnąć po broń ALE PROSZĘ WAS - nauczcie sie co to dynamizm.

pozdrawiam serdecznie z moim braciakiem i menadzerem @ceglar

 

To ja od razu tutaj odpowiem. Akcja była kierowana w faceta w białej koszulce a simki padły ofiarami strzelaniny po prostu. I nie pisz że grasz na naszych zasadach bo to co wy odstawiacie w grze to jakaś porażka niczym z serwerów roleplay 10 lat temu na sampie wszystko co dostajecie od nas to odpowiedzi na wasze żenujące akcje. Cały ten beef wykrozystujecie po to aby podemić nie grając nic ciekawego poza lataniem na 3/4 wozy po naszym hoodzie.  Co do draco chłopak napisał to kilka razy że zapomniał go odłożyć po akcji ale u was nie ma czegoś takiego jak pomyłka, obserwuje ten beef a teraz również sam w nim uczestnicze. Prezentujecie sobą zerowy poziom a wasz lider nie ma pojęcia co robicie...od kilkunastu ofensywnych akcji dziennie po latanie tylko po to by się postrzelać. Dlatego też chłopaki wysyłają skargi bo rozmowy nic nie dają 🙂

 

To nie pierwsza akcja gdzie ruszacie tylko po to aby wpaść na losowego gracza nie powiązanego totalnie z niczym mamy owiele więcej nagrań które udostępnimy w skardze zbiorowej.

Przypominam że na filmie ukazujemy łamanie cały czas regulaminu przez waszą dwójkę a nie omawianie silników GTA V.

Edytowane przez Heavyweight icon

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Myslalem, ze skoro latasz do /corner do /corner to masz tam abstrakcyjne 5 kilogramow

@ceglar 

Przypomne tylko, że nawet jeśli osoba którą napadliście miałaby tam 5KG nie możecie jej tego zabrać, nie możesz w ogóle zabrać się za lootowanie jej wozu. 

(PS; skrypt ogranicza ilość narkotyku w schowku do 30g kappa)

 

Jak sam pokazałeś na SS - którego zdecydowaliśmy się nie wrzucać w skargę bo nie wnosi nic poza waszą krótką przepychanką jak narracja IC nic nie zmienia (czy to nie cała gra opiera się na narracjach i grze IC?) - do tego skoro juz wywlekłeś tego SS rozwiń prosze wasz brawurowy wjazd w śmietniki i płot przy 70km/h bez wiedzy kto znajduje się za nim

(osoba która obrabowaliście to nie ja - to też wypada zaznaczyć)

 

@boniarz

Cytat

Wyobraź sobie, że wjazd w inny sposób nie byłby do zrealizowania

 Faktycznie wjazd w inny sposób był nie do zrealizowania - dlatego zamiast odpuścić to wbijacie się w ścianę niczym na serwerach FiveM.

(Całe to wasze jeżdzenie po cornerach to już łamanie regulaminu, nazywa się to - Corner Hunter)

Zresztą boniarz - nagranie które wrzuciłeś nie jest sekretem, wstawiliśmy je na publiczny na YT, dobrze wiesz, że celem był gość w żonobijce

 

 

Edytowane przez Mefedron
Burza i mati. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heavyweight icon napisał:

To ja od razu tutaj odpowiem. Akcja była kierowana w faceta w białej koszulce a simki padły ofiarami strzelaniny po prostu. I nie pisz że grasz na naszych zasadach bo to co wy odstawiacie w grze to jakaś porażka niczym z serwerów roleplay 10 lat temu na sampie wszystko co dostajecie od nas to odpowiedzi na wasze żenujące akcje. Cały ten beef wykrozystujecie po to aby podemić nie grając nic ciekawego poza lataniem na 3/4 wozy po naszym hoodzie.  Co do draco chłopak napisał to kilka razy że zapomniał go odłożyć po akcji ale u was nie ma czegoś takiego jak pomyłka, obserwuje ten beef a teraz również sam w nim uczestnicze. Prezentujecie sobą zerowy poziom a wasz lider nie ma pojęcia co robicie...od kilkunastu ofensywnych akcji dziennie po latanie tylko po to by się postrzelać. Dlatego też chłopaki wysyłają skargi bo rozmowy nic nie dają 🙂

 

To nie pierwsza akcja gdzie ruszacie tylko po to aby wpaść na losowego gracza nie powiązanego totalnie z niczym mamy owiele więcej nagrań które udostępnimy w skardze zbiorowej.

Przypominam że na filmie ukazujemy łamanie cały czas regulaminu przez waszą dwójkę a nie omawianie silników GTA V.

Bardzo chętnie bym chciał zobaczyć o jakich akcjach ofensywnych mówisz (których jest podobno kilkanaście), skoro dobrze wiem, co się dzieje i gdzie się dzieje. Co do waszej interakcji ze mną, przypominam jak ona wyglądała na początku (pomijam fakt, że zwyczajnie nie odpisywałem, bo nie siedze na discordzie 24/7):

image.png

I chyba w rozmowie w zipie pisałem dość dosadnie co sądzę na ten temat (na zip mi nie odpowiedział, ba nawet prześmiewczo wrzucił mój cytat w jednen z filmików z DM'u). Wy zaczęliście ten beef, a każda nasza akcja była wyłącznie odpowiedzią na waszą i /zawsze/ trzymaliśmy się regulaminowego czasu.

emilka, greygods, mati. i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, witam Pana muzykanta aka Chopin KING. Wrzucasz czymś bez białka, tłumaczysz że lider nie ma kompletnie wiedzy o tym co dzieje się w grze? To uwaga, tutaj wlatuje białko na Twojego NOWEGO przedstawiciela marki, którą pozostawiłeś w jego rękach(char developing na najwyższym poziomie, od producenta muzycznego po dachowego strzelca);
image.thumb.jpeg.f4a39d68784a91b2d8589311d2559c39.jpeg

Mowa o braku wejścia w interakcje? Wszystkie interakcje kończące się DMem? Bro, właśnie strzeliłeś sobie w kolano bo gracz grający pod WAMI zrobił dosłownie to o czym powiedziałeś(Pressing 3v1, usilna próba odstrzelenia opozycji). Chyba masz świadomość tego co się dzieje w grze? Czy jednak dodajesz pod panel wszystkich, żeby poddymić. Dziwnym trafem za każdym razem kiedy z Wami gramy, buguje się Wam AFK, musicie wyjść po PK - TAK, zaraz przytoczysz ten sam wypadek hehe(jednorazowy). Tutaj za każdym razem jednak dzieje się to samo, uwaga screen z akcji po rozstrzelaniu Waszej czwórki(dziwnym trafem akurat został ujęty autor skargi wykorzystujący lukę w skrypcie pozwalającą na ominięcie skryptu PK; ta sama sytuacja miała miejsce z graczem, który otrzymał już za to blokadę). 
image.png

Mustwinowe zagrywki, nawijanie makaronu na uszy? Zacofanie o dziesięć lat w rozgrywce roleplay? XD Chętnie poczytam o tym w zbiorowej skardze.

Edytowane przez hpvenjoyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ceglarNagranie które udostępniłeś nic nie wnosi, prywatna gra w innej organizacji, pozdrawiam - następny.

@Chrzan Skoro wywalasz ssy z pv rozmowy, pokaż jak reagujesz na próbe ustalenia zasad konfliktu, pozdrawiam - następny

@hpvenjoyer Uważasz, ze zbugowałem PK - świetnie, rozmawiałem z wrzaskiem w tej sprawie, nie otrzymałem żadnej kary, dostarczyłem dowody na swoją niewinność. 

 

Ktoś jeszcze? Zapraszam, przestańcie nawijać o rzeczach w koło tematu a wytłumaczcie się w wbijaja się w typa za płotem przy 70km/h, corner huntera, czy przeszukiwania wozu

O całym naszym ekstremalnie bawiącym beefie rozmówimy się w zbiorowej skardze, oszczędźcie sobie tutaj powietrza

 

Co ma do tej skargi i do tych 2 gości nasze draco, omijanie pk za które zostałem uniewinniony? NIE WIEM, ale pozdrawiam xD

asdasd123312123sddas.PNG

Edytowane przez Mefedron
Burza i mati. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Chrzan napisał:

Bardzo chętnie bym chciał zobaczyć o jakich akcjach ofensywnych mówisz (których jest podobno kilkanaście), skoro dobrze wiem, co się dzieje i gdzie się dzieje. Co do waszej interakcji ze mną, przypominam jak ona wyglądała na początku (pomijam fakt, że zwyczajnie nie odpisywałem, bo nie siedze na discordzie 24/7):

image.png

I chyba w rozmowie w zipie pisałem dość dosadnie co sądzę na ten temat (na zip mi nie odpowiedział, ba nawet prześmiewczo wrzucił mój cytat w jednen z filmików z DM'u). Wy zaczęliście ten beef, a każda nasza akcja była wyłącznie odpowiedzią na waszą i /zawsze/ trzymaliśmy się regulaminowego czasu.

Ale wy nadal nie rozumiecie dlaczego się tu spotykamy mordko. Nie ważne co tu wrzucisz i nie ważne do ilu osób wyślecie żeby wam to polubili to twoi gracze odpierdalają syf. Udostępnianie przez oskarżonych materiałów dowodowych z serwera v-rp z dawnych czasów nic nie zmienia totalnie. 
Kolejno jeśli uważasz że dla was /ODPOWIEDZI/ to latanie po naszym hoodzie na 3 fury to chyba ci się pomyliły serwery serio z jakimś fivemem. Ziomuś nie mam personalnie nic do nikogo z was nie idzie się z wami dogadać więc chłopaki piszą skargi. Z naszej strony również wszystkie akcje były wykonane w odpowiednim czasie i odpowiednio zaplanowane oraz rozegranie. Wysyłacie tu białka które były załatawiane z ekipą i to od razu bo @Mefedron zbugowało się pk i nie mógł wpisac o czym od razu poinformował ekipe oraz sam chciał oddać itemy które miał przy sobie. Jedyne akcje które dostajemy od was to jakieś wpadania na corner i ostrzeliwanie pojedyńczych osób w sercu naszej dzielncy.

Edytowane przez Heavyweight icon
Burza, Mefedron i sstuped lubią to

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hpvenjoyer napisał:

Dobra, witam Pana muzykanta aka Chopin KING. Wrzucasz czymś bez białka, tłumaczysz że lider nie ma kompletnie wiedzy o tym co dzieje się w grze? To uwaga, tutaj wlatuje białko na Twojego NOWEGO przedstawiciela marki, którą pozostawiłeś w jego rękach(char developing na najwyższym poziomie, od producenta muzycznego po dachowego strzelca);
image.thumb.jpeg.f4a39d68784a91b2d8589311d2559c39.jpeg

Mowa o braku wejścia w interakcje? Wszystkie interakcje kończące się DMem? Bro, właśnie strzeliłeś sobie w kolano bo gracz grający pod WAMI zrobił dosłownie to o czym powiedziałeś(Pressing 3v1, usilna próba odstrzelenia opozycji). Chyba masz świadomość tego co się dzieje w grze? Czy jednak dodajesz pod panel wszystkich, żeby poddymić. Dziwnym trafem za każdym razem kiedy z Wami gramy, buguje się Wam AFK, musicie wyjść po PK - TAK, zaraz przytoczysz ten sam wypadek hehe(jednorazowy). Tutaj za każdym razem jednak dzieje się to samo, uwaga screen z akcji po rozstrzelaniu Waszej czwórki(dziwnym trafem akurat został ujęty autor skargi wykorzystujący lukę w skrypcie pozwalającą na ominięcie skryptu PK; ta sama sytuacja miała miejsce z graczem, który otrzymał już za to blokadę). 
image.png

Mustwinowe zagrywki, nawijanie makaronu na uszy? Zacofanie o dziesięć lat w rozgrywce roleplay? XD Chętnie poczytam o tym w zbiorowej skardze.

Co to wnosi do skargi na waszych graczy? Napisz skargę jeśli uważasz że poniższa sytuacja została zle rozwiązana przez ekipę. A co do tego co wysyłasz wyżej to musi się już wypowiedzieć zwykłyzip po to on od samego początku chce z wami rozmawiać. Większość akcji które wy zgłaszacie może normalnie się kończyć w gierce...napadacie gracza @wi_T_ek który nie ma nawet wiedzy o beefie nie ma go przy kompie pyk już jest /report lub /a te osoby nie łamią regulaminu przestępczych kochanie tylko dostają kary bo ekipa nie sprawdza co zgłaszacie. Kolejno co to akcji z tym draco również nie był potrzebny tam makler bo stupped sam by wpisał ck. Wam się serio chyba pomyliło w jakim trybie rozgrywki gracie.

Nie będę wrzucał tu kolejnych rzeczy które zostały złamane regulaminowo chociażby przez waszego motocyklsite który pruje na naszej DZIELNICY w 2 osoby będąc na motocyklu z SMG/PMA co to tam było. O wszystko pytamy opiekunów i to również jest zabronione.

Zapraszam do lektury:

 

Edytowane przez Heavyweight icon
mati., Burza, sstuped i 1 inny lubią to

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mefedron napisał:

Jak sam pokazałeś na SS - którego zdecydowaliśmy się nie wrzucać w skargę bo nie wnosi nic poza waszą krótką przepychanką jak narracja IC nic nie zmienia (czy to nie cała gra opiera się na narracjach i grze IC?) - do tego skoro juz wywlekłeś tego SS rozwiń prosze wasz brawurowy wjazd w śmietniki i płot przy 70km/h bez wiedzy kto znajduje się za nim

Juz pokazales jak bardzo masz popsuta glowe, nie bede z toba wchodzil w dalsza konwersacje. Idac twoim tokiem rozumowania czyli jak nie znam kogos to nie moge w narracji /do albo /me napisac jego imienia? Do azjaty nie moge napisac /me przywital sie z azjata? cokolwiek

A co do tego wjazdu to wytlumacze Ci to prosto.. Tak abys nawet TY to zalapal, widzac motor na ktory wsiada owy diler i kierunek w ktorym odjezdza, chcielismy mu przeciac droge. Obok waszego dilera byl murek nad ktorym moglismy dojrzec akurat owy motor i oraz glowe/twarz osoby ktora chwile wczesniej sprzedawala tam narkotyki. Nie jest to jakies niepojete dla ludzi myslacych, takie fakty bardzo latwo polaczyc. To moja ostatnia odpowiedz, nie bede sie z wami przepychal slownie, poniewaz nie jestescie na moim poziomie - dlaczego nie jestescie na moim poziomie juz ci to wytlumaczace, ja nie mam potrzeby pisac jakis rzeczy sarkastycznych/ironicznych do was na discordzie w waszym przypadku jest to totalnie cos innego. 🙂

image.png.6254b49f374e0887181cda989f1a4016.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hpvenjoyer napisał:

Dobra, witam Pana muzykanta aka Chopin KING. Wrzucasz czymś bez białka, tłumaczysz że lider nie ma kompletnie wiedzy o tym co dzieje się w grze? To uwaga, tutaj wlatuje białko na Twojego NOWEGO przedstawiciela marki, którą pozostawiłeś w jego rękach(char developing na najwyższym poziomie, od producenta muzycznego po dachowego strzelca);
image.thumb.jpeg.f4a39d68784a91b2d8589311d2559c39.jpeg

Mowa o braku wejścia w interakcje? Wszystkie interakcje kończące się DMem? Bro, właśnie strzeliłeś sobie w kolano bo gracz grający pod WAMI zrobił dosłownie to o czym powiedziałeś(Pressing 3v1, usilna próba odstrzelenia opozycji). Chyba masz świadomość tego co się dzieje w grze? Czy jednak dodajesz pod panel wszystkich, żeby poddymić. Dziwnym trafem za każdym razem kiedy z Wami gramy, buguje się Wam AFK, musicie wyjść po PK - TAK, zaraz przytoczysz ten sam wypadek hehe(jednorazowy). Tutaj za każdym razem jednak dzieje się to samo, uwaga screen z akcji po rozstrzelaniu Waszej czwórki(dziwnym trafem akurat został ujęty autor skargi wykorzystujący lukę w skrypcie pozwalającą na ominięcie skryptu PK; ta sama sytuacja miała miejsce z graczem, który otrzymał już za to blokadę). 
image.png

Mustwinowe zagrywki, nawijanie makaronu na uszy? Zacofanie o dziesięć lat w rozgrywce roleplay? XD Chętnie poczytam o tym w zbiorowej skardze.

Dodam od siebieimage.png
image.png.54e4dcf5ecc58ce218392557eafeb1ce.png
image.png.b1bc64b29bced2aec8caf43a5b026494.png
image.png.0420fea73558eaa5e17b48c22ca89365.png
Nie wspomne o chlopakach którzy daja quity podczas akcji, unikajac tym samym statusu PK czego dopuścił się mefedron.

Koledzy walą jawne MG, próbuja grać pod skargi; zamiast grac normalnie, nie daja rady IC; staraja się szukać minimalnego gówna na każdego, pozdrawiam.

Oczywiście nieomieszkam wspomnieć ze lider organizacji, manadżer i twarz Worldwride czy jak tam sie nazywa Records, wbiega na dach z AK-9 i strzela do opozycji, mimo; że PD nie wiadomo skąd sie tam pojawiło (XD) poczym po wjezdzie SD, ktory dobrze sie nie skonczyl, bo mielismy informatorów na zewnątrz, postanowił strzelać do ludzi z DACHU ogromnego budynku w samym sercu Vinewood.

Edytowane przez Korupnik
mati., hpvenjoyer, xDDD i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię to tutaj tylko i wspomnę, że chłopak którego ciśniecie o chowanie przedmiotów na motocykl czy marną grę, pierwsze co zrobił odegrał obrażenia, natomiast Nieznajomi chyba mają opancerzonego SUVa albo nieśmiertelne postacie. 😛 

To chyba ponad dynamikę... - 


5acfb5fe213b6_o_medium.pnghaubstadt-car-crash.pngcaddy.png

mati., Burza, BaamBaam i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin