Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[05.26.23] [101 Records] Aisha Huxley - painful thoughts prod. MOXXXY


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**26 maja w godzinach wieczornych w serwisach streamingowych pojawił się nowy kawałek Aishy promujący nadchodzącą EP’kę, która ma być dopełnieniem i wykorzystaniem materiałów, które ostatecznie nie trafiły na hitowy album jakim był ‘hostage’. Za kawałek standardowo odpowiada MOXXXY jeśli chodzi o wszystkie technikalia, oraz instrumental. Tekst widocznie jest wyrwany z całego długogrającego projektu dziewczyny i prawdopodobnie miał on otwierać całość zanim ‘don't wanna live in LS’ zajęło jego miejsce na dobre. Na chwilę obecną data premiery EP’ki nie jest znana, ale na story dziewczyny pojawiła się informacja, iż w dzień premiery płyty również pojawi się film dokumentalny na jej kanale opisujący cały proces produkcyjny albumu.**

Description + Lyrics:

Spoiler

Title: painful thoughts
Album: TBD

MUSIC PRODUCTION CREDITS
Written by: Aisha Huxley
Performed by: Aisha Huxley
Produced by: MOXXXY
Recorded by: MOXXXY at 101 Records Studio, Los Santos, SA
Mixed and Mastered by: MOXXXY
Release date: 26.05.2023

2023 .101 Records

Lyrics:

[Verse 1]
w nocy lubię liczyc gwiazdy, bo zapominam o wszystkim
gdy uciekam tak daleko, na spokojnie leczę blizny, yeah
one są głębokie, leci z nich krew
ona prędko nie zastygnie, bo widzę śmierć
chciałabym już żyć spokojnie, ale toczę znów ze sobą bitwę
choć wygrałam już z myślami, lecz boss żywy stoi
ciąglę walczę z samą sobą, głowa wiecznie boli
widzę śmierć, widzę śmierć, bo przy bramach raju stoi

[Chorus]
wszystko niknie, idzie śmierć
do bram raju niesie mnie
jestem cała już w truciźnie zmieniam się
zapamiętasz też mój głos
sukces mnie goni, nie ustąpię choć na krok
bo wiem, że pokonam to zło, pokonam zło
trucizna ciągle zmienia mnie

[Verse 2]
myślałam, że będzie tak jak kiedyś, teraz wszystko widzę inne
hiobowa wieść się wszędzie niesie, no bo przegrywamy wojnę
przekraczam już rubikon, wyciągam miecz
przez to pewnie umrę więc do piekieł ześlij mnie
jeśli myślisz, że ukinknę śmierć to proszę przestań łudzić się

[Chorus]
wszystko niknie, idzie śmierć
do bram raju niesie mnie
jestem cała już w truciźnie zmieniam się
zapamiętasz też mój głos
sukces mnie goni, nie ustąpię choć na krok
bo wiem, że pokonam to zło, pokonam zło
trucizna ciągle zmienia mnie
trucizna ciągle zmienia mnie
trucizna ciągle zmienia mnie

Promocja:

Spoiler

Dobre przyjęcie ‘hostage’ - album przez długi czas zajmował 1 miejsce w notowaniach muzyki POP, przez krytyków został nazwany pretendentem do albumu roku - słowa Aishy co do Celebrity Awards 2024 na chwilę obecną się spełniają
Dziewczyna wystąpiła gościnnie na EP'ce MOB Prince w singlu pod tytułem STAR TALKIN'
Wcześniejsza zapowiedź całego projektu w socialmediach, oraz przed premierą samego albumu
Powrót dziewczyny do vlogowania, oraz do prowadzenia kariery influencera
Dziewczyna krótki czas po premierze albumu reklamowała nowe kremy Healife
Vlog z MOB Prince, w którym ten odbiera swoje Zorusso po przeróbkach Neverminds Project
Niespodziewany powrót podcastu miscreated. by Aisha - gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu zostal memphis6
Długo ciągnąca się nieobecność dziewczyny w socialach co mogło spowodować zmartwienie u fanów dziewczyny, Aisha za to w okresie nieobecności wrzucała luźne story z podróży jakie odbywała, min. z wyjazdu do Korei z którego miała pojawić się relacja
Ostatnia drama wokół Nannie Larocque, Aisha zakończyła współpracę z kontrowersyjną manager, obecnie nie posiada oficlajnego managera
Plotki Celebrity Preview o potencjalnej relacji Aishy, oraz Breedlove
Post Celebrity Preview na temat filmu Aishy i MOB Prince - jak zawsze przeinaczony unikalny do CP sposób
Powrót dziewczyny do sociali i luźny post na temat singla dzień przed jego premierą
Luźniejsze fotki na li dziewczyny będące też w sumie powolnym powrotem influencerki do działań przed wypuszczeniem albumu
Aisha była widziana na planie nagraniowym do klipu “Bad at Love” Asami Kiyoko
Info o premierze singla na li

Dane postaci:

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley (90%)
Numer konta postaci: 5924677773
Przynależność: 101 Records (10%)
Numer konta wytwórni: 7062440565

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin