Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Lo-Lo Classic Workshop


MusthardziK

Rekomendowane odpowiedzi

YdapZ3Y.pngLo-Lo Classic Workshop - Warsztat działający od 1998 roku, pierwotnie założony przez Javiera Raza De Rivera, został w 2023 roku nabyty przez Elvio Simila, lokalnego pasjonata motoryzacji, który pragnął przywrócić warsztatowi jego pierwotne brzmienie w świecie lowriderów. Ten warsztat specjalizuje się w kompleksowym serwisie pojazdów osobowych, oferując naprawy, wymianę płynów i części, a także prace związane z czyszczeniem. W ofercie znajduje się także wymiana istotnych komponentów oraz modernizacja pojazdów, dostosowując je do obowiązujących standardów drogowych. Ponadto, oferujemy kompleksowe usługi tuningowe dla klasycznych samochodów osobowych oraz pickupów należących do kategorii lowriderów.

Nasz zespół doświadczonych mechaników specjalizuje się w montażu zmodyfikowanych i specjalnie zaprojektowanych zawieszeń hydraulicznych. Oferujemy również usługi związane z poprawkami blacharskimi oraz malowaniem w stylu oldschoolowym, aby nadać Twojemu pojazdowi niepowtarzalny wygląd. Usługi obejmują również wiele innych ciekawych detali związanych z klasycznymi samochodami, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom motoryzacji.

Wierzymy, że każdy samochód jest unikalny i zasługuje na szczególną uwagę. Dlatego też, oprócz standardowych usług serwisowych, nasz warsztat jest wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia i sprzęt, co pozwala nam tworzyć sety pojazdów, projektując je od podstaw, spełniając wymagania klientów.

 


 


VQc6yfN.pngSiemka. Wychodzę z projektem biznesu, który wydaje mi się potrzeba na tym serwerze. Przede wszystkim jest to też główny spot dla naszej organizacji. Temat kręci się w kierunku napraw i tuningu pojazdów klasycznych, głównie lowriderów. Jest wiele osób, które chciały pobawić się lowriderami i możliwościami jakie dają te auta, Ja jestem jedną z nich. Od zawsze jarały mnie te klimaty, co można zauważyć patrząc na organizację jaką prowadzę. Szczerze jestem pewien, że uda nam się z ekipą wspólnie poprowadzić biznes jak należy i dołożymy do tego wszelkich starań. Nie zamykamy się na osoby spoza środowiska, przede wszystkim jest to legalny biznes, który potrzebuje pracowników do poprawnego prosperowania. Przyjmiemy każda osobę chcącą dać dobrą grę dla dobra samego warsztatu i nie tylko. Przekłada się to na dodatkowe możliwości rozgrywki oraz różnego rodzaju projekty zarobkowe. Dzięki za uwagę!

Spoiler

Postać Lidera: Elvio Simila
Temat organizacji: https://forum.v-rp.pl/topic/21870-varrio-longos-x3/

 

Edytowane przez Musztarda
GEBI, YoungG, blacksugar i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin