Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtms] SchouDK


SchouDK

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:
https://forum.v-rp.pl/profile/4617-schoudk/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: John Vanhook
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)  Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci
Członek ekipy nakładający karę: Brtms
Wyjaśnienie sytuacji: 
Witam Serdecznie,
Dnia dzisiejszego, dokładniej 04,06,2023 dostałem blokadę postaci na mojej postaci John Vanhook, za nijaczenie.  Głównym powodem była "historia grup" postaci, która co prawda była niemała, ponieważ postać była prowadzona od marca roku 2021 z większymi bądź mniejszymi przerwami. Historia grup nazbierała się z powodu upływu czasu, połowa danych grup już od dawna jest w archiwum. Aktualnie posiadałem pod slotami 6 grup, dokładnie Carrera Aircraft, Fuzzy, Bean Machine, Paradise Island, Bean Machine Cafe oraz CROWN Holdings. Początkowo, pilotowanie była jedynie "zajawką" czy hobby mojej postaci które prowadziła od roku, zdawała ona na nie przeróżne szkolenia, egzaminy. Przeistoczyło się to w ten sposób, że została mu zaoferowana praca w Carrera Aircraft, przez co pracuje on w niej do dzisiaj. Bean Machine, Fuzzy czy choćby CROWN, były to spółki/koporacje podchodzące pod jeden temat, robiły i zajmowały się tym samym, plus większość zarządu jest powiązana między sobą. O grupie Paradise Island nawet nie wspominam, ponieważ jest to jedynie projekt IC który nic nie wprowadzał do mojej rozgrywki, miałem jedynie dostęp jako odwiedzający. W historii paneli można również zobaczyć security czy warsztat, pod którym moja postać jedynie się znajdowała, nie brała czynnego udziału w życiu warsztatu, nie naprawiała pojazdów czy cokolwiek innego. Co do Security, moja postać chciała poznać coś "nowego" dlatego też postanowiła, że zacznie zdawać różne testy sprawnościowe oraz egzaminy z obsługi danych rzeczy. Nie udało się to jej zbyt dobrze, więc postanowiła zająć się swoim głównym celem czyli spółki, które prowadziła do dzisiaj. Poniżej zamieszczam również listę osób, które znają mnie od dłuższego czasu, mogą potwierdzić, że postać od roku jest prowadzona w jednej tematyce.
Ewentualne screeny/świadkowie: @Zbyniu, @Pavlo, @Komandor Tarkin, @Xsardes, @Daniel5204

Edytowane przez SchouDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Hej, czytając twoją argumentacje natoczę się do jednej sprawy "W historii paneli można również zobaczyć security czy warsztat, pod którym moja postać jedynie się znajdowała, nie brała czynnego udziału w życiu warsztatu, nie naprawiała pojazdów czy cokolwiek innego. Co do Security, moja postać chciała poznać coś "nowego" dlatego też postanowiła, że zacznie zdawać różne testy sprawnościowe oraz egzaminy z obsługi danych rzeczy." A więc.. Napisałeś, że twoja postać nie brała czynnego udziału w życiu warsztatu, nie naprawiała pojazdów. W porządku, mógłbym się na to zgodzić lecz pierwotnie byłeś na randze nowego mechanika, kolejno to dostałeś po miesiącu rangę normalnego mechanika, musiałeś na to jakoś zapracować pomijając fakt, że podoba sytuacja była rok później, gdzie po raz kolejny dołączyłeś do Rubert. Co do Security, byłeś w dwóch ochronach praktycznie pod rząd.. Pierw byłeś jako High Risk Operator w jednej z ochron, więc to też z nikąd się nie wzięło, później odchodząc z jednej z ochron przeszedłeś do kolejnej na rangę Trainiee, więc nieco w tych ochronach musiałeś przegrać również. Co do spółek to po prostu jedno z drugim się nie łączy, mógłbym pójść na to jeżeli faktycznie napisałbyś prawdę, ale z historii grup postaci zdecydowanie to się nie zgadza, że Twoja postać sobie w czymś nie poradziła czy też nie brała czynnego udziału w życiu warsztatu. Blokadę też wstawiałem pod okiem @Sidneyo który też pierw przejrzał jakie miałeś grupy, dla mnie zdecydowanie na nie. Po prostu tych grup było za dużo, jedno z drugim się nie łączy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Paneli rzeczywiście było dużo, lecz głównie z różnych przyczyn. Rubert był firmą prowadzoną w tamtym oraz późniejszym czasie przez moich znajomych, więc nawet chwilowo mogłem dostać tą rangę, bądź po prostu, prawdę mówiąc byłem tam jedynie po to, by móc czasem porozmawiać z pracownikami na czacie grupy, postać nie posiadała nawet umiejętności naprawiania pojazdów, ani pojęcia o nich, co odgrywałem do dzisiaj. Security, przeszedłem z jednego do drugiego ponieważ, pierwsze czyli Ghost, było źle prowadzone przez właścicieli, co po chwili sprawiło, że trafiło do archiwum. Mimo tego dalej chciałem podjąć się pracy w ochronie i wybrałem ReDo, tam niestety sytuacja była podobna, biznes był upadły i nie działo się w nim kompletnie nic. Więc postać jedynie była na paru patrolach i nie zdążyła załapać zbyt wiele, więc dlatego też była ciągle na randze trainee. Gdy ReDo już praktycznie nie działało, zacząłem rozwijać postać w dalszym ciągu, niedługo po tym firma trafiła do archiwum. Stwierdziłem wtedy, że chcę już prowadzić postać w jednym kierunku, co udawało mi się przez ostatni rok. 

Edytowane przez SchouDK
Pavlo, Listwa, xksadrr i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Cytat

 Rubert był firmą prowadzoną w tamtym oraz późniejszym czasie przez moich znajomych, więc nawet chwilowo mogłem dostać tą rangę, bądź po prostu, prawdę mówiąc byłem tam jedynie po to, by móc czasem porozmawiać z pracownikami na czacie grupy

Spoko, w takim razie dlaczego w Rubert miałeś nawet zmieniane rangi? Skoro pisał byś tylko z pracownikami to pozostałaby Ci pierwsza ranga czyli "Nowy Mechanik" zaś w tym przypadku wygląda to na moje tylko na to, że siedziałeś miesiąc na zwykłej randze, kolejno to przez miesiąc pracy zasłużyłeś na to aby dostać zwykłego mechanika i go otrzymałeś.. Bo po co byłaby Ci inna ranga do pisania z pracownikami? Wspomnę tylko to, że sytuacja z zmianą rang miała miejsce dwa razy w 2k21 i w 2k22.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi o tym cokolwiek powiedzieć, bo było to jakby nie patrzeć bardzo dawno. Z tego co pamiętam, tam każdy dostawał rangę mechanik. Mogę nawet zawołać osobę która tym się zajmowała w tamtym momencie, która mógłaby potwierdzić te słowa, chodzi mi tutaj głównie o @Kamil2137. Jeśli mam być z Tobą szczery, nie pamiętam jak wtedy wyglądała sytuacja z rangami, nie zwracałem na to uwagi, bo tak czy siak mi na tym nie zależało, ponieważ nie zajmowałem się tym biznesem. W 2021 roku byłem pod panelem RTP, może z tydzień, ewentualnie trochę dłużej, lecz wtedy nie grałem regularnie na Vibe, aktywnie wróciłem dopiero rok później. 

Edytowane przez SchouDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin