Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Klub] ENT-EMPIRE


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

spacer.png

Nowy, wszechstronny klub muzyczny założony przez Ralpha Lucchesi w okolicy Little Italy (Mission Row). Lokal stawia przede wszystkim na rozrywkę i dobrą zabawę na wszelkich płaszczyznach, a w swoich sloganach i reklamach głosi hedonistyczne postawy, które jak można zauważyć są również wyznawane przez jego właściciela. Jak mówią plotki, lokal został mu odsprzedany za budzące podejrzenia pieniądze od starszego, lokalnego biznesmena, który w ostatnim czasie średnio radził sobie z swoim interesem. Lucchesi zainwestował w spory remont, nową otoczkę wokół baru, a przede wszystkim ustalił mu nową, aktualnie promowaną nazwę.

ENT-EMPIRE wyposażone jest w parkiet, który pochłonie nawet najbardziej wymagającego tancerza; bar, który zaserwuje wykwintne drinki nawet najbardziej wymagającym koneserom; scenę chętnie witającą lokalne sławy oraz lożę VIP czekająca na klientów chcących więcej prywatności i spokoju od tłumów. Klub otwarty jest na różne gatunki muzyczne, jednakże tylko takie zapewniające dobrą zabawę i poczucie dobrego gustu – nie usłyszysz tutaj smutnych piosenek do płakania czy w kółko puszczanego hardkorowego techno.

W lokalu często organizowane są eventy i imprezy różnego rodzaju, jest to główny target owego klubu. Nie zaznasz tutaj monotonii czy nudy, każde wydarzenie jest tworzone z konkretnym zamysłem.

_______________________________________________________________

Yo, już na starcie wspomnę, że ENT-EMPIRE powstaje jako spot organizacji Los Santos Crime Family.

Lokal ma kilka założeń. Pierwsza sprawa, raczej najważniejsza – ma być miejscem do gry. Aktywnym miejscem do gry, przede wszystkim. Chcę przyjmować pod swoje skrzydła tylko graczy z pomysłem na grę, nie potrzebuje kłód na duty. Stawiam na to, by nawet z pozoru nic nieznaczący barman potrafił nakręcić rozgrywkę swoim klientom. Zależy mi na interakcji z różnymi graczami, każdy kto chce pograć coś fajnego się tutaj odnajdzie. Stawiam nacisk na współpracę z branżą rozrywkową, chcę organizować koncerty czy różne inne eventy w współpracy z celebrytami/wschodzącymi gwiazdami. Nie opisuję teraz tutaj klubu w aplikacji usilnie jako ekskluzywnego i luksusowego, chcę to wytworzyć grą IC i patrzeć jak rośnie w siłę.

Lokalizacja

Spoiler

spacer.png

Informacje

Spoiler

Postać lidera biznesu: Ralph Lucchesi

Organizacja: Los Santos Crime Family

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin