Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Doozan] WielkiNoob


WielkiNoob

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4874-wielkinoob/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Phoebe Kim
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: Wykupienie usługi premium, do wskrzeszenia martwej postaci. Po zmianie jedynie nazwiska chara grasz dalej to samo, prowadzisz projekt EMS, nawet łączysz się z tą samą partnerką Twojej poprzedniej, zabitej postaci.
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, przychodzę tutaj z nietypową i śliską sprawą. Wszystko zaczęło się od akcji z CK mojej postaci, gdzie po konsultacji sidneyo z kuzynem doszli do wniosku, że muszę zagrać /sprobuj, czy moja postać przeżyła po użyciu ccw, by odeprzeć atak. Kontaktowałem się na discordzie z dwoma osobami, co sądzą o całej sytuacji. Poczułem się bezsilny, bo tak na prawdę świadków nie było, a całość nie zapisała się na powtórce. Pogodziłem się z tym i postanowiłem wykupić ofertę w sklepie premium - "Zmiana tożsamości postaci". 
W regulaminie i publikacjach nie jest opisane poprawne i dokładne użycie tej oferty premium. W związku z tym sugerowałem się tym, co jest napisane w sklepie premium i w opisie usługi. Zrobiłem nową postać z tym samym imieniem - ponieważ po prostu mi się podoba. Postać miała zupełnie inny background, niż poprzednia - miała inne zainteresowania, profil psychologiczny i była inną osobą. Nie ukrywam, grałem w wąskim gronie - bo zamyka się ono głównie na klinikę, w której prowadzę EMS razem z @misiekhere. Jako lider EMSu, dalej chciałem prowadzić swój wydział - bo CK nie jest wyznacznikiem blokady do gry w danej grupie. Patrzenie na moją grę przez pryzmat tego, z kim gram jest mało adekwatne do całości i prosiłbym o ponownie rozpatrzenie tej kwestii - gdy gram w bardzo wąskim gronie jak wspomniałem wyżej, na dodatek prowadzę wydział. Doozan w blokadzie napisał: "Grasz dalej to samo". Każdy gra dla swojej przyjemności, tak jak lubi - po to jest ten serwer, żeby oderwać się od codzienności. Nigdzie nie łączyłem wątku zrobionej po ofercie, z tą przed ofertą. IC wyglądało to tak: Po ogłoszonym konkursie na osobę dowodzącą wydziałem, moja nowa postać się zgłosiła - oczywiście została też wybrana. Nasze postacie poznały się w pracy, a reszta potoczyła się sama dalej, kończąc na ślubie naszych postaci. Co do gry na tej postaci z kolegą, to po pierwsze - sprawia mi to ogromną przyjemność, nie chcę zmieniać osoby do gry, po drugie - nigdy nie było karane, że ktoś gra cały czas z jedną i tą samą osobą. Wydałem na to bagatela 50 złotych i czuję się po prostu oszukany. Nie otrzymałem nigdy wcześniej jakiejkolwiek kary, a każdą postać prowadzę w swój unikalny sposób.
Liczę na bezstronną i niezawisłą odpowiedź.

Ewentualne screeny/świadkowie: @misiekhere. Na życzenie mogę również okazać potwierdzenie przelewu z banku na zakup vP i zakup usługi premium za vP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Po rozmowie z @Magikfakt, to jak to wykonałeś jest turbo słabe jednak masz całkowitą rację. Po prostu mógłbyś zrobić to trochę ładniej a nie ciągnąć ten sam nickname, apelacja zaakceptowana.

misiekhere i WielkiNoob lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin